Y.Final | Türkiye 83-82 Sırbistan | 11 Eylül | Maç Sonucu | FİNALDEYİZ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Y.Final | Türkiye 83-82 Sırbistan | 11 Eylül | Maç Sonucu | FİNALDEYİZ!

Cevap: Y.Final | Türkiye - Sırbistan | 11 Eylül | 21.30 | NTV

bence şampiyon olacağız ve başta sinan olmak üzere birçok oyuncu nba'a gidecek

Bütün oyuncularimiz süper oynuyor ama bence takimin ve savunmamizin gizli yildizi Ömer Onan. Adam gercekten inanilmaz oynuyor hem savunmada hem hücumda. BoxtoBox'un krali. :D

Lakovici tamamen yok etti, simdi insallah darisi Teo'nun basina.

basarilar milli takima, bizi gururlandirmaya devam edin

Yenileceğiz diye bir his kapladı içimi, nedense konuya girince yüzüm gülmüyor...

Biz böyleysek Allah oyuncularımıza kuvvet versin. Çok zor işleri...

Slovenya maçı için Lakovic'e çok çok özel önlemler alınmalı demiştim.

Ama artık bu maç için diyorum ki Slovenya maçında takım olarak sergilediğimiz mükemmel performansı devam ettirdiğimiz sürece yenemeyeceğimiz takım yok.

Futbolda İngilizleri, basketbolda da Sırpları yendiğimizi hatırlamıyorum.

Çok haklısın. Burada herkes havaya girmiş bakıyorum. Yüksek çıkışların sert inişleri olur. Bu kafa ile yere çakılırız.

Sırbistan bizi her zaman yener. Lanet olası adamlar robot gibi ne seyirciden, ne atmosferden çekinirler, hiç birşeyi takmazlar. Futbol Avrupa şampiyonasında Sırbistan'ı değil Hırvatistan'ı yendik, arkadaş karıştırıyor. Sırbistan'ın bizden iyi veya kötü olması önemli değil, neticede bize hep ters gelirler.

Sırbistan'ı bugün sadece bir şekilde yenebiliriz. Kazanmak için değil ölmek için oynarsak. Bu taraftar için de geçerli.

Çok haklısın. Burada herkes havaya girmiş bakıyorum. Yüksek çıkışların sert inişleri olur. Bu kafa ile yere çakılırız.

Sırbistan bizi her zaman yener. Lanet olası adamlar robot gibi ne seyirciden, ne atmosferden çekinirler, hiç birşeyi takmazlar. Futbol Avrupa şampiyonasında Sırbistan'ı değil Hırvatistan'ı yendik, arkadaş karıştırıyor. Sırbistan'ın bizden iyi veya kötü olması önemli değil, neticede bize hep ters gelirler.

Sırbistan'ı bugün sadece bir şekilde yenebiliriz. Kazanmak için değil ölmek için oynarsak. Bu taraftar için de geçerli.

Sırpları geçen sene Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda yendik.

https://www.gscimbom.com/forum/bask...sirbistan-14-eylul-muthis-maci-kazandik_.html

Teodosic'i kilitlersek kazanırız bu maçı,Sırbistan bize çok benzeyen bir takım onlarda sert ve iyi bir savunma yapıyorlar.

Büyük gün geldi.Sırbistan güçlü bir takım ve zor maç olacaktır.Hem pota altı hem de dış atışlarda etkili oluyorlar.Taraftar desteğiyle iyi savunma yapıp bu maçı da kazanırız umarım.

Krstic-Ömer Aşık eşleşmesi önemli ve Ömer Onan'ın Teodosic'e baskısı belirleyici olacaktır.

turkiye-slovenya.jpg

TAKIM RUHU !

Türk Spor tarihinin en önemli maçlarından bir tanesi.Yarın en önemli maçı olacak inşallah.

Üst Alt