Yasin Öztekin: "Ben Galatasaraylıyım, umarım Galatasaray şampiyon olur" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Öztekin: "Ben Galatasaraylıyım, umarım Galatasaray şampiyon olur"

A2EE4660-8D0F-41B3-A4E4-A2C42B48EA03.jpeg

TFF 1.lig takımlarından Samsunspor'un oyuncusu eski Galatasaray oyuncusu Yasin Öztekin Aspor'a açıklamalarda bulundu.

Yasin Öztekin: "Ben Galatasaraylıyım ve Galatasaray'ın başarılı olmasını istiyorum"

Yasin Öztekin: "Umarım Galatasaray şampiyon olur, gönlüm onlarla"

Yasin Öztekin: "Beşiktaş favori gibi gözüküyor ama umarım Galatasaray şampiyon olur"

Yılport Samsunspor, kritik Tuzlaspor deplasmanında Yasin Öztekin’in penaltıdan attığı golle 1-0 öne geçti. Samsunspor deplasmanda maçı 2-0 kazanmayı bildi.

Adamdir Yasin , sampiyonlukda buyuk katkisi olmustu.
Devamli zam isterdi ama yanindaki yiyicileri gorunce bazen hak veriyordum.

bi cirkefligini gormedim bizden aldigi para helal olsun

Kardeşim senin derdin ne yasin çıkıp gs adi bir camiadir dese mutlu mu olacaktın yalakalık yapmamış diye

Ne alaka?

Bizden 1.7 Mio € maas istiyordu zamaninda.
Söz verdiniz deyip 50% zam istiyordu sorna ayirldi gitti.

Benim sikintim bizden zam isteyip olmadigi zaman cekip giden adamlar böyle konusmalari.
Zaten GS‘de zirve yapti tabiki bize birseyler borclu, dedigim gibi katkisini tartismam!

Yasin Özteki
Sözleşmem bitti ve başka takımlardan teklifler vardı. Böyle olması gerekiyordu, böyle oldu. Bazen insanlara güveniyorsun ve istediğin şeyler olmuyor" yorumunu yaptı.

Zaten 1.150 Mio € aliyordu sagolsun bizden katki verdi ama o 1.7 ne?
Kim neyin sözünü vermis o zaman aciklasaydi!
Fathi Terimi cok seviyor ya hani , Galatasaray’da öyle , ozaman kalsaydi 1 Mio €‘ya olay bu :)

Son düzenleme:
Üst Alt