GSC Haber - Yiğit Şardan, D-Smart'a Konuştu: "Galatasaray kulübünü değil sadece şirketlerini satabilirsiniz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Yiğit Şardan, D-Smart'a Konuştu: "Galatasaray kulübünü değil sadece şirketlerini satabilirsiniz"

Son 3 cümlesi felaket.
Transferi planlamayı Albayrak nasıl yapar akıl tutulması be şardan..
O kadar çevren var kulüpte 1 tane transfer işini profesyonelce yapabilecek 1 kişi yok muydu listeye alabileceğin?
Terim le devam etmez, Terim kabul etmez zaten bu kesin bu iyi en azından.
Şardan gelirse Terim gidiyor, Albayrak kalıyor
Elmas gelirse Terim kalıyor Albayrak gidiyor
ikisinden de kurtulacağımiz bir başkan bir formül mutlaka olmalı.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

şardanı severdım esasında eli kolu uzun zenginde adam ama nasıl oyununa geldi polatın cengizinde son saniye apar topar aday oldu

hiç etti kendini boşu boşuna

zamanında operasyon adamı gelecek diye rahmetli canaydın'ın bile ibra edildiği genel kuruldan çıkamamaktan duyduğu hırsla 2 kuruş parasını geri istemesini anlarım ama 30 yıldır medyadan ekmek yiyen adamın kameralar yokmuş gibi kendiyle televizyonun önünde çelişmesini oldukça saçma buldum. zannediyorum göründüğü kadar zeki bir adam değil bu da. yalan zaten pelesenk gibi. 2021'nin en acılı sonbahar dizileriyle kendisini televizyonda görmeye devam etmek isteriz.

Hadi ordan ne!

150 bin dolar için icra'ya vermiş.
Utanmadan bu parayı kimse benden hibe etmemi istemesin demiş.

Bende bu herifin 15-20 milyon doları kalmış sanıyordum.
150 bin doları kulüpten alan birinin derhal ihraç olması lazımdı.

Koskoca 2.baskan 150 bin doların peşine düşmüş şimdide de utanmadan aday alıyor.

Hayal satan adamlarda bugün.
Söyledikleri şeyler güzel şeyler de sosyal medyada galatasarayla ilgili 100 millyon euro kazandırabilecek içeriği nasıl üreteceksin. Bunun için globale açılman gerekiyor. Kusura bakma da aytaçla falan globale açılırsan millet götüyle güler sana.
Birde tutturmuş sponsorluklar konusunda yüksek meblağalar olmaz demeyi la kardeşim yurt dışından getireceğin sponsor için para aynı para yurtiçi sıkıntı. Burada sponsorlukları demek ki yerel firmalardan düşünüyor eşe dosta 3 kuruşa 5-10 senelik sözleşme yapıştıracak gibi. Yapıştırmasa bile yerel sponsorlar ile babayı başarı gerçekleştirirsin. Bir kere sağlam paralara ihtiyacın var sıfırdan takım kurmalısın sonra bunların devamlılığı olmak zorunda. E 2 milyar borcun var senelik 200 ödemen başlayacak ve sen 50 milyon euro borçlanmaya kalksan hadi sıfır faizle desen borcu 500 milyon lira artırmak demek yani mevcut borcun çeyreği kadar.
Hatır seçime bir hafta kalmış hala ekstra proje üretmemiş gelmiş teknopark falan diyor bu yönetimin planları neyse devam edeceksen ne anladım lan o işten herifler ne sponsor bulabiliyorlar ne oyuncu satabiliyorlar, youtubede video paylaşarak oyuncu satacağız heralde.

Üst Alt