GSC Haber - Yiğit Şardan, D-Smart'a Konuştu: "Galatasaray kulübünü değil sadece şirketlerini satabilirsiniz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Yiğit Şardan, D-Smart'a Konuştu: "Galatasaray kulübünü değil sadece şirketlerini satabilirsiniz"

Onu satmış bunu satmış dediği de türkiyede bilgisayarın yeni başladığı zamanlar yaptığı bir e-ticaret sitesi diğeri de mezun.com d.ye bir girişimmiş şimdilerde de kendi cdn servisi sunan yazılım firmasının başındaymış.
İyi güzel hoş işler de işte yine dönüp dolaşıp aynı noktaya geliyoruz yenilik.i, benzersiz ciddi seviyede kazanç sağlayacak bir dijital girişim imkanı olsa adam kendi çıkar oluşturur satar. Yani ciddi derecede zor bir olay hadi diyelim tutturduk. Örnek mevcut gs app gibi atıyorum bilet entegrasyonu, store vs derken büyüttükte büyüttük super app yaptık diyelim buna büyük bütçeler ayırmalısın ki iş yapsın. 2 senede 5'e katlama potansiyeli olan oyuncuları almaktan aciz yönetimi klonlayarak bir sonuca gidebileceğimizi sanmıyorum adamlara senelik 1 milyon euro uygulamaya harcayacağız dersen soluğu hastanede kolunda serumla alırlar.

Bakkaldan alışveriş listesi planlamasını bile beceremeyen Apoya transfer listesi planlaması yaptıracakmış. :puhaha:

Butun varligini, canini, malini gs icin feda edebilecek Sn. Unal Aysal gibi fedakar oz cimbomlulardan uc kurusun hesabini yapan sahte gsli Sardan'lara Elmas'lara.. Cok yazik.

İnşallah 19 Haziran akşamı bu vizyonsuzu ve Abdurrahim denilen vasat altı herifi bir daha Galatasaray ile adı anılmamak üzere tarihin tozlu sayfalarına gömer genel kurul.

Bilmem kaç yaşına gelmiş başkan adayı olmuş adam yalan söylüyor.

Kulübü icraya ben vermedim avukatlarım vermiş haberim yok diyor.

Ama eski videolarında "ne yapayım yani çoluğumun çocuğumun rızkını geri almayayım mı" şeklinde açıklamaları vardı.

paranı al alma sorun değil ama yalan söyleme düzenbaz herif.

Bu kadar tartışmalı konu varken , seçimi kazanması çok zor.

Cengiz yönetiminin devam olması.
Abdurrahim faktörü
İcra mevzusu
Futbol şube satış muhabbeti
Nalga mevzusu

Kendi mevzularinda haklılik payı olsa bile , algı herşeydir.
Secimde büyük hüsrana ugrayacaklar gibi.

Son düzenleme:
Üst Alt