Yiğit Şardan | Eski Başkan Yardımcısı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yiğit Şardan | Eski Başkan Yardımcısı

Cevap: Yiğit Şardan İstifa Etti

Suçu günahı olmayan adam istifa ediyor, yıllardır saçma sapan işler yapan ve bu olaydan sonra asıl istifa etmesi gereken kişi istifa etmiyor. Yazıklar olsun!

adnan baskan bu istifayi kabul etmez!!!

ama bu davranisiyla ne kadar ADAM gibi ADAM oldugunu gösterdi YIGIT SARDAN

helal olsun!!

Yigit Sardan ev sevdigim yöneticilerdendi , ayrilmasina üzüldüm ama baska care yok böyle olmasi gerekir.

adnan baskanin istifasini istiyenler oldumu simdi muradiniza erdinizmi?

nice projelere imza atmis adam gibi adam bir yöneticiyi bir HIC ugruna harcadik

PESS!!!!

Yiğit Şardan mı?

Umarım kabul edilmemiştir istifası. En az Haldun Üstünel kadar severim kendisini.

Aportta bekleyen leş kargalarının heveslerini kursaklarında bırakan başkanından, taraftarına herkese helal olsun!.

Siyasette, eğitimde, sağlıkta, MEDYA'da her günün bunun gibi nice skandallar yaşanan ülkemizde, herkesin yaptığı gibi olayı ört bas etmeye çalışmak, suçu kabullenmemek ya da başkasının üstüne atmak yerine, en büyük Galatasaray düşmanlarından bile daha fazla bu skandalın üstüne giden tüm Galatasaraylılar'a helal olsun.

Böyle bir rezaletten sonra bugün Galatasaraylı olmakla daha fazla gurur duymamı sağlayan herkese helal olsun.

Ve..Ve.. Bu skandalda parmağı olan herkesin Allah Cezasını! versin..

Yiğit Şardan adam gibi adam olduğunu kanıtlamıştır kendinden saklanıldığı halde ve bu işte zerre kadar sorumlu olmadığı halde bu kararı almıştır ama asıl sorumlu olanlar hala koltuklarında oturuyor sayın dedehayır istifa sırası sende.

Yiğit Şardan'ın istifası kabul edilirse çok ama çok üzülürüm.. Galatasaray'ın mali kurtuluşunu sağlayacak adamdır kendisini..

çok üzüldüm haberi okuyunca. kendisine yakışanı yapmış fakat umarım kabul edilmez istifası.

Yiğit Şardan'ın sıfatı sadece bu. bildiğimiz gibi bütün basketbol işleriyle AHMET DEDEHAYIR ilgilenmekte... kendisi bu akşam skytürkteymiş.. yazıklar olsun. bir hazırlık maçı Galatasaray tarihinin en görkemli yönetimlerinden birini darma dağın etmek üzere

çok üzüldüm haberi okuyunca. kendisine yakışanı yapmış fakat umarım kabul edilmez istifası.

Yiğit Şardan'ın sıfatı sadece bu. bildiğimiz gibi bütün basketbol işleriyle AHMET DEDEHAYIR ilgilenmekte... kendisi bu akşam skytürkteymiş.. yazıklar olsun. bir hazırlık maçı Galatasaray tarihinin en görkemli yönetimlerinden birini darma dağın etmek üzere

Program kaçta?

daha adnan polatda istifa etmeli diyenler var

SUSUYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üst Alt