Yiğit Şardan | Eski Başkan Yardımcısı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yiğit Şardan | Eski Başkan Yardımcısı

Cevap: Yiğit Şardan | Başkan Yardımcısı | İstifa Etti .!

kesinlikle bu olayların arkasında birşeyle var bu kadar basit olamaz bazı şeyler kulümüzün arasına sızanları temizlemek lazım..

Biraz araştırma yaptım. Bilindiği gibi liseli kafatasçılar bıçakları biledi bekliyor. Ama unutulmamalıdır ki skandalın en büyük iki sorumlusu olan Okan Çevik ve Koray Mincinozlu Galatasaray lisesi çıkışlıdır.

Okan Çevik ve Koray Mincinozlu GS lisesi çıkışlı olduğunu bilmiyordum..

Adnan Polatı bitirme darbeleri olabilir mi diye düşünüyorum..

Her şey olabilir, herşey!

Bu kafatasçılar çok değil 3-4 ay önceye kadar İmza kampanyası topladı POLAT için.. O bakımdan her şey beklenebilir.

Düşündüğüm noktalardan birisi: Galasaray Spor Klübü, acemice böyle bir olayı hata olarak yapmaz. Bilerek ve komplo olduğunu bende düşünüyorum..

Sonucunda bir şey kazanılacak olsa hadi neyse. Hazırlık maçlarında Cemal oynadı da ne girip çıktı bizde? Galatasaray Erkek Basketbol Takımı ligden düşürülmesi sonucu olan bir sahtekarlığın nedeni ne? Doping yapılır neden? Sonucunda yarış kazanılır dolayısıyla para ve şöhret kazanılır. Sahtekarlık yaparsın riske girersin para elde etmek için. Bu adamlar ne için böyle bir risk aldı ? İnanmıyorum ben bunun salaklıktan kaynaklandığına. Zaten salak olsalar o mevkiye nasıl gelsinler?

Sonucunda bir şey kazanılacak olsa hadi neyse. Hazırlık maçlarında Cemal oynadı da ne girip çıktı bizde? Galatasaray Erkek Basketbol Takımı ligden düşürülmesi sonucu olan bir sahtekarlığın nedeni ne? Doping yapılır neden? Sonucunda yarış kazanılır dolayısıyla para ve şöhret kazanılır. Sahtekarlık yaparsın riske girersin para elde etmek için. Bu adamlar ne için böyle bir risk aldı ? İnanmıyorum ben bunun salaklıktan kaynaklandığına. Zaten salak olsalar o mevkiye nasıl gelsinler?

Kesinlikle!

Zaten salak olsalar o mevkiye nasıl gelsinler?

G. W. Bush diyorum :) Şaka bir yana akıllılar çok sever salakları belli mercilere getirmeyi, böylece oklar kendilerine çevirlmeden istediklerini yapabilir/yaptırabilirler. Galatasaray'la nasıl bir alakası olabilir bilmiyorum ama şu alıntı yaptığım cümlenin cevabı bu.

Cevap: Yiğit Şardan | Eski Başkan Yardımcısı

evet bu kadar basit olamaz herşey. bu köprünün altından daha çok sular akacak. tabi akmasına izin verilirse. bu olay burada kapanmamalı. bana öyle geliyorki galatasaray'ı yine galatasaray bitirecek...

G. W. Bush diyorum :) Şaka bir yana akıllılar çok sever salakları belli mercilere getirmeyi, böylece oklar kendilerine çevirlmeden istediklerini yapabilir/yaptırabilirler. Galatasaray'la nasıl bir alakası olabilir bilmiyorum ama şu alıntı yaptığım cümlenin cevabı bu.

Çok haklısın.

Yıllarca dirsek çürütmüş insanların, mürekkep yalayıp - yutmuş insanların salak olma ihtimali var mı?

Yok tabiikide!

Senin verdiğin örneğe biz uşaklık diyoruz!

Bazı insanlar vardır ki uşaklıklarının görevini çok iyi yaparlar.

Ama onlar uşaklıklarının karşılıklarını çok iyide alırlar..

Çok değerli bir yöneticiyi kaybettik. Yiğit Şardan'dan önce çoktan istifa etmesi gereken insanların olduğu yönetimde kendisi ayrıldı maalesef. Bu yaşanan olaylarında kendisi bilgisinde olduğunu sanmıyorum.

Yani çıkan yorumlardan şöyle anladım Galatasarayı Galatasaraylı olanlar bitirecek.. Derin devlet olayı bizede geldi sanırım veya daha öncedende vardır !

unutmayın arkadaşlar bir zincir en zayıf halkası kadar kuvvetlidir bizim basketboldan sorumlu yöneticilerimiz bikere ne yaptıklarını bilmiyor. yani piler onların elinde istdikleri gibi dönürüyorlar ki bu olay yapılacak bir hata değildir yani kasıt var belli. cemal takımın tek orjinal pivat oyuncusu bide eren beyaz var. ama oynamıyor bu yöneticiler antrenörler hadi ben basketten iyi anlamam ama tek 5 numarayla nerye kadar gidebilrsiniz yada ne hedeflersiniz? şimdi soru siz yönetici yada sorumlu olsaydınız bi 5 numara transfer yapmak istermiydiniz yabancı hakkımız var ama 3 yabancıdan fazla oynatamıyoruz yedek bi beş numara almazmıydınız?

neyse bu sadece bir örnek bu listeyi uzatabilirim işin asıl noktası görevi başındakiler görevinin gereğini yerine getiremiyor bunu anlamak için dahi olmaya gerek yok ama işte ancak böyle olaylar yaşanınca farkediliyor.

Hakkını helal etsin bu camiaya fazla bir adam şerefiyle bıraktı.

Adnan Polat istifasını kabul etmemeli...

Kesinlikle kabul etmeli, etmezse Yiğit Şardan kararında ısrar etmeli,

Şayet Yiğit Şardan kararından vazgeçerse samimiyetimizden de şüphe edilmeye başlanır.

Bu arada Yiğit bey'e toplumumuzun her alanında unutulmaya başlanan onur, gurur, haysiyet gibi kavramları bize yeniden hatırlattığı için binlerce teşekkür...

Yolun açık olsun erdemli insan

Kesinlikle kabul etmeli, etmezse Yiğit Şardan kararında ısrar etmeli,

Şayet Yiğit Şardan kararından vazgeçerse samimiyetimizden de şüphe edilmeye başlanır.

Bu arada Yiğit bey'e toplumumuzun her alanında unutulmaya başlanan onur, gurur, haysiyet gibi kavramları bize yeniden hatırlattığı için binlerce teşekkür...

Yolun açık olsun erdemli insan

Bİzim Şardan'ı kaybetme gibi bir lüksümüz yok kusura bakmayın.2 yılda gelinen bu noktada onun imzası var.3-5 kendini bilmezin yaptıgı yüzünden de geleceğimizi tehlikeye atamam.

Aynı şey futbol subesinde olsa 3-5 kendini bilmezin yaptıklarından sonra Haldun Üstünel istifa ettiği düşünün. Bu forum yıkılıyor olurdu samimiyetsizlik işte bu .

Üst Alt