Yusuf Günay'dan Burak Elmas'a Mesaj: "Birileri vasıtasıyla bunları yaptırmak Galatasaray'a yakışmaz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yusuf Günay'dan Burak Elmas'a Mesaj: "Birileri vasıtasıyla bunları yaptırmak Galatasaray'a yakışmaz"

Galatasaray'ın Eski Başkan Yardımcısı Yusuf Günay: "Bu tip yollara başvurmak yerine, idari ibrasızlığı hukuka aykırı görüyorsanız yargıya gidebilirsiniz. Bu bir hak aramadır. Bunun yerine başka yollara başvurarak birileri vasıtasıyla bunları yaptırmak, Galatasaray'a yakışmaz." (TRT Spor)

burak elmas en başta önceki yönetim gibi ibrasızlığı takmayıp,mahkemede kaldırsaydı daha az hasarla kurtulurmuşuz. görev süresinin de 3 yıl olması iyi olmadı, kimse başarısız bir yönetime okadar dayanmak istemiyor

Ne diyor bu değişik ya. İbrasızlığa rağmen 2 sene koltuklarında oturan sonra kendilerinden aday yetiştiremedikleri için seçimi iptal edip Yiğit Şardan'ı ve kendileri aday olan bunlar bu yolu açan bunlar hala konuşuyorlar ya. Bunlar ihraç edilemediği için Fırat Develioğlu gibilerde ihraç edilemeyecek mesela. Çünkü bunları ihracı için verilen dilekçeye tepki koyanlar şimdi bunu yapan ihraç edilsin diyor işte aslında tüm mesele bu aynı şeyi yapanlar bendense kurallar uygulanmasın başkasıysa uygulansın.

valla iyice şüphelendim bundan ve albayraktan , kadro aday uğraşlarındaydılar - bunlar çıkarsa taşın altındn 1 oy veren namerttir.

Burak ibrasızlığı kabul edip gevelemeye başladı
Bunlar kabul etmedi mahkemeye gitti,ve doğru yaptılar.
Burak tayfası bana ibra ettirmeyeceğiz seni seçime git operasyonu çekse bende mahkemeye giderim.

Apple and pears

Bir tarafta koltuga inatla yapisip her turlu organizasyonel sureci yuzune gozune bulastiran ozellikle son secimde de aday olabilmek icin secim erteletip kulubun gelecegini riske atan ve buna ragmen cesaret edemedigi icin o secime giremeyen Cengiz yonetimi

Ote yandan azinlik darbesi olmasina ragmen Genel Kurul iradesini yansittigi dusuncesiyle hemen secim surecine giden Elmas yonetimi

Üst Alt