ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu | 20 Mart| ATV

Yanlısın var hocam Kupada kart kırmızı olmadıgı sürece kimse kimseyi etkilemiyor.. Bence kadromuz sampiyonluk icin bile yeterli degil olandan daha fazla mücadele ettgimiz ve takım oldugumuz icin suan lideriz. Objektif olarak bakınca avrupada olsak ts ve bjk nin durumundan daha beter bi hal alabilirdik..

yeterli görmeyebilirsin takim bazi eksiklerimiz var o dogru ama melo veya elmanderi dinlendirecem diye ve rotasyona gidecem diye tur gitti.

yani nekadar yetersiz görüyorsan gör bu tak full kadro ciksa bugün rahat elerdi sivasi birde ritim diye bir sey var.

iyi giden takim bozulmaz, never change a winning team.

bir iki antreman az yaptirirsin birakir oynatirsin o macta.

cok büyük hataydi. 1 2 adam rotasyona gider ama büyük capta olmaz.

onu real barca bayern bile yapmaz bu maci önemi yüsekti !

Bu macta hocaya dicek tek laf olamaz.. Ben hatta servetli gökhanlı kadro cıkar diye düşünüyodum Bir tek rieradaki ısrarı ve aydın sabri degişikligini anlamamıstım o sinirimi bozmustu ama aydın sakatlanmıs megersem o yuzden dicek laf yok eldeki malzeme bu 2 kulvara yetmiyor

gelip burda konuşması kolay abi fatih terim sebeplerini söylemesi gerekmezken bile nezaket gösterip söylüyor

elmander in dikişleri var ve adelesinde problem var

melo nunda ciddi derece bel agrıları var

muslera oynamadı ama ufukta sırıtmadı pek

şimdi soruyorum sana senin bu hafta şampiyonluk yolunda önemli bir maçın var ve 2 hafta sonrasındada çok zor ve kritik bir periyoda giriceksin yinede ucunda prestijten başka birşey olmayan bir kupa için takımın için kritik bu 2 oyuncuyu riske eder misin

eger oynayamiyorsalar oynatmam ama bir nevi oynama sanslari varsa oynatirim. kalede muslera oynamadigina göre bu mac fazla ciddiye alinmamis gibiydi !

fatih terimi fazla elestirmek istemiyorum yaptigi dogru isler cok.

ama bugün yanlisti biraz. emreyi muslerayi oynatmamsi bunlari gösterdi hani biraz öbürlerinede sans verelim gibisindendi sanki.

bu mac bunu düsünmeye gelmez ama.

sabrinin üzerine üniversiteler tez hazırlamalı bence. bi insan bunca yıldır futbol oynayıp nasıl bu kadar beceriksiz olabilir aklım mantığım almıyor. ben bile şimdi sahaya çıksam en azından 4-5 tane olumlu pas atarım

adam okadar beceriksiz bir adamki önündeki adam yerine rakibe top atıyor. maca girer girmez 2. yarı başında arkasından gelen adam gögsüyle top indiriyor ve gol oluyor. ebouenin verimide düştü bunun yüzünden. sıradan topcu bile degil gözümde. sırf zarar.

ben bugün şunu anladım. rierayı gördükten sonra emre çolak bu takımda her zaman oynar

evet ya oyuncular hayvan ya bir degerleri yok igneyle oynatalım sonrada bu adam niye sürekli sakatlanıyor diyelim geçmişteki hataları sizin tekrarlamaya niyetiniz olabilir ama fatih hocanın olmadıgı belli bence cok akıllıca bir hamle yaptı açıkcası bu kupanın hiç bir degeri yok bizim için haa sabri rierayla mı elenmek yoksa mertan ve diger gençlerle mi elenmek derseniz ben gençler tarafında oy kullanırdım

yeterli görmeyebilirsin takim bazi eksiklerimiz var o dogru ama melo veya elmanderi dinlendirecem diye ve rotasyona gidecem diye tur gitti.

yani nekadar yetersiz görüyorsan gör bu tak full kadro ciksa bugün rahat elerdi sivasi birde ritim diye bir sey var.

iyi giden takim bozulmaz, never change a winning team.

bir iki antreman az yaptirirsin birakir oynatirsin o macta.

cok büyük hataydi. 1 2 adam rotasyona gider ama büyük capta olmaz.

onu real barca bayern bile yapmaz bu maci önemi yüsekti !

Sizin görüşünüzdür saygı duyarım..

Dedigim gibi bütün gün 11 lemi cıksak yok ulan trabzon macı var ya bi terslik olursa cıkmasakmı servetle gökhanla oynarsakta tur gider diye ikilemde kaldım durdum. Malzeme bu yapcak bişeyi yok ideal 11 le cıksa bi sakatlık olsa ters bi durum olsa koca sezon bi tur icin heba olmus olcak Lig mi kupamı tabiki lig ama 5-6 senedirde bu kupayı alamadgımızda bir gercek birde işin diger tarafı fener bu sene kupayı alabilir Neyse biz ligi onlar kupayı varsın alsın:D

ben bugün şunu anladım. rierayı gördükten sonra emre çolak bu takımda her zaman oynar

emrenin asil sansizligi selcuk gibi üst düzeyde ve tecrübeli oyuncu onun pozisyonda oynamasi.

yoksa emre orda cok daha fazla gösterebilir kendini.

emre kanat oyuncusu degil.

---

Doğru söz heryerde doğrudur...

Şimdi belkide tepki alacağız ama FT in hocalığına dil uzatmıyorum en azından ben...

Alttaki mesajı yazma saatim 19:30... Maçtan 1 saat önce...

---

Bence doğru kadro...

Oyuncu rotasyonu yapacağım derken turdan olmak var..

Sen işini garantiye al sonra istersen gel beni oyuna al...

41 yaşında Ahmet'i...

katılıyorum bu maçta ceyhun oynamalıydı, böylece enginden de hücumda faydalanırdık

fatih hoca rotasyonu bilmiyor açık ve net.engin-selçuk orta sahası yapılırmı??? melo -selçuk bile yumuşakken selçuk-engin vernel gibi oldu.ayrıca yiğit nerde?

eger oynayamiyorsalar oynatmam ama bir nevi oynama sanslari varsa oynatirim. kalede muslera oynamadigina göre bu mac fazla ciddiye alinmamis gibiydi !

fatih terimi fazla elestirmek istemiyorum yaptigi dogru isler cok.

ama bugün yanlisti biraz. emreyi muslerayi oynatmamsi bunlari gösterdi hani biraz öbürlerinede sans verelim gibisindendi sanki.

bu mac bunu düsünmeye gelmez ama.

valla ufuk u oynatmasında bence problem yoktu ama emre yi oynatmamasına anlam veremedim açıkcası belki fizik olarak hazır görmemiştir herşey hocanın takdiri

sabrinin üzerine üniversiteler tez hazırlamalı bence. bi insan bunca yıldır futbol oynayıp nasıl bu kadar beceriksiz olabilir aklım mantığım almıyor. ben bile şimdi sahaya çıksam en azından 4-5 tane olumlu pas atarım

Arkadaş adam dan dun vuruyor topa ya ya 10 senede bir insan evladı orta açmasını öğrenemez mi

Ya işin kötüsü ben sürücü ehliyetini bu Sabriyle aynı yerden aldım birde ya bunun resmi asılıydı duvarda vallahi araba sürmeye korkar oldum ya banada bulaşmıştır diye

kupa maçlarının tarihleri nedir bileniniz var mı playoff la bir mi oynatılcak yine haftada 3 maç modeli

Sizin görüşünüzdür saygı duyarım..

Dedigim gibi bütün gün 11 lemi cıksak yok ulan trabzon macı var ya bi terslik olursa cıkmasakmı servetle gökhanla oynarsakta tur gider diye ikilemde kaldım durdum. Malzeme bu yapcak bişeyi yok ideal 11 le cıksa bi sakatlık olsa ters bi durum olsa koca sezon bi tur icin heba olmus olcak Lig mi kupamı tabiki lig ama 5-6 senedirde bu kupayı alamadgımızda bir gercek birde işin diger tarafı fener bu sene kupayı alabilir Neyse biz ligi onlar kupayı varsın alsın:D

bence kupaninda önemi büyük dedigin gibi 5 6 senedir alamiyoruz bu böyle gitmemesi lazim.

yani kupada önemli bir müssabaka, almanyada full dolduryorlar stadlari bizde sanki degerden kayip ediyor gittikce.

Sabrinin oynadıgı maçlar

Galatasaray 2 gaziantepspor 4 ( kırmızı kart görüp takımı eksik bıraktı)

Samsunspor 2 Galatasaray 0 ( ilk yarı ) ( iki golde büyük hatası var ikinci yarı çıktı 4-2 kazandık)

Galatasaray 1 antalyaspor 1 ( sabri oyunda)

Galatasaray 0 Sivasspor 1 ( sabrinin hatasından yenilen bir gol )

tesadüfmü?

Sanırım artık Galatasaray'ımızın bu sezon hassas dengeler üzerine kurulu bir takım olduğu daha net anlaşılabilir.

İlk başta Melo'nun ve Elmander'in önemi çok büyük.

Melo olmadığında bir sezon boyunca yemediğimiz kadar kontraatak yedik.

Melo'yu oynatmayabilirsin ama yerine bir önlibero koyman lazım. Selçuk bugün ön libero mu oynadı yoksa b2b mi belli değil. İkisi arasında gitti geldi ve ne ön libero tam olabildi, ne de doğru düzgün hücuma katılabildi.

Elmander olmadığı zaman da yine ortasahanın üzerine ekstra yük bindi, çünkü yaptığı presle ortasahayı çok rahatlatıyor. Ne Necati, ne Baros bu boşluğu kapatamadı.

Baros ilk 11 oyuncusudur, oynamadığı zaman normalde yedek olup da bazı maçlarda oynatıp verim alabileceğin bir oyuncu değildir. Bu anlamda riski fazladır. Necati ise tam tersine Galatasaray'da iyi bir yedek olabilir.

Sercan Galatasaray'da oynayabilecek bir oyuncu değil, çok ümitliydim ama artık düşüncem bu. Benzer şekilde Sabri de ne zaman ne yapacağı belli olmayan bu istikrarsız haliyle.

Riera da bu takıma uyum sağlayamıyor.

Aydın ise sadece yedek olur. Ama benim düşüncem yedek olarak bile takımda bulunmamasıdır.

Bence Fatih Hoca'nın bu maç için düşüncesi doğru değildi. En azından Melo dinlenecekse yerine Ceyhun oynamalıydı veya istemesem de Ayhan.

Orta alan Engin Selçuk Emre ve ileride Necati Baros.

Ortasaha çok aksadı, oyun kuramadık.

Sen skor üstünlüğünü yakala, ondan sonra koy Aydın'ı, Sercan'ı, Riera'yı.

Bu maç Fatih Hoca'nın aşırı güveninden kaybedilmiştir bence. Hakkı mıdır, hakkıdır, helali hoş olsun.

Ama sonraki maçlar için dikkat etmek gerekir.

Bu maçın gösterdiği bir önemli şey de Galatasaray'ın yeni sezonda transfere ihtiyacı olduğudur. Yönetimin Fatih Hoca'dan bunu esirgememesi lazım.

İki iyi kanat oyuncusu, en az bir golcü gerekir.

Yedek ön libero, stoper, bek oyuncusu gerekir.

Bir anlık sinirle veya bir maça bakıp yazıyor değilim. İnşallah bu kayıp hayırlara vesile olur.

Sanırım artık Galatasaray'ımızın bu sezon hassas dengeler üzerine kurulu bir takım olduğu daha net anlaşılabilir.

İlk başta Melo'nun ve Elmander'in önemi çok büyük.

Melo olmadığında bir sezon boyunca yemediğimiz kadar kontraatak yedik.

Melo'yu oynatmayabilirsin ama yerine bir önlibero koyman lazım. Selçuk bugün ön libero mu oynadı yoksa b2b mi belli değil. İkisi arasında gitti geldi ve ne ön libero tam olabildi, ne de doğru düzgün hücuma katılabildi.

Elmander olmadığı zaman da yine ortasahanın üzerine ekstra yük bindi, çünkü yaptığı presle ortasahayı çok rahatlatıyor. Ne Necati, ne Baros bu boşluğu kapatamadı.

Baros ilk 11 oyuncusudur, oynamadığı zaman normalde yedek olup da bazı maçlarda oynatıp verim alabileceğin bir oyuncu değildir. Bu anlamda riski fazladır. Necati ise tam tersine Galatasaray'da iyi bir yedek olabilir.

Sercan Galatasaray'da oynayabilecek bir oyuncu değil, çok ümitliydim ama artık düşüncem bu. Benzer şekilde Sabri de ne zaman ne yapacağı belli olmayan bu istikrarsız haliyle.

Riera da bu takıma uyum sağlayamıyor.

Aydın ise sadece yedek olur. Ama benim düşüncem yedek olarak bile takımda bulunmamasıdır.

Bence Fatih Hoca'nın bu maç için düşüncesi doğru değildi. En azından Melo dinlenecekse yerine Ceyhun oynamalıydı veya istemesem de Ayhan.

Orta alan Engin Selçuk Emre ve ileride Necati Baros.

Ortasaha çok aksadı, oyun kuramadık.

Sen skor üstünlüğünü yakala, ondan sonra koy Aydın'ı, Sercan'ı, Riera'yı.

Bu maç Fatih Hoca'nın aşırı güveninden kaybedilmiştir bence. Hakkı mıdır, hakkıdır, helali hoş olsun.

Ama sonraki maçlar için dikkat etmek gerekir.

Bu maçın gösterdiği bir önemli şey de Galatasaray'ın yeni sezonda transfere ihtiyacı olduğudur. Yönetimin Fatih Hoca'dan bunu esirgememesi lazım.

İki iyi kanat oyuncusu, en az bir golcü gerekir.

Yedek ön libero, stoper, bek oyuncusu gerekir.

Bir anlık sinirle veya bir maça bakıp yazıyor değilim. İnşallah bu kayıp hayırlara vesile olur.

imza

emrenin asil sansizligi selcuk gibi üst düzeyde ve tecrübeli oyuncu onun pozisyonda oynamasi.

yoksa emre orda cok daha fazla gösterebilir kendini.

emre kanat oyuncusu degil.

Ortasaha Melo, Selçuk, Emre oynasa yine olur.

Ama her kaleyi gördüğünde şut denemek yerine kafayı kaldırıp ara paslarıyla forvetleri beslemeyi, gollük paslar atmayı öğrenmesi lazım.

Egoyu atamadı daha üzerinden.

Sabrinin oynadıgı maçlar

Galatasaray 2 gaziantepspor 4 ( kırmızı kart görüp takımı eksik bıraktı)

Samsunspor 2 Galatasaray 0 ( ilk yarı ) ( iki golde büyük hatası var ikinci yarı çıktı 4-2 kazandık)

Galatasaray 1 antalyaspor 1 ( sabri oyunda)

Galatasaray 0 Sivasspor 1 ( sabrinin hatasından yenilen bir gol )

tesadüfmü?

Boy abdesti aldırması lazım Terim'in her maç öncesi yıkasınlar bir güzel

Üst Alt