ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Galatasaray 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu | 20 Mart| ATV

semih çok basit çalımlarmı yiyo yoksa benmi yanlış görüyorum ilerde avrupa arenasında kötü durumlara düşebilir

ben fatih hocayı çok severim bir fatih hoca bir de jose derim.ama hoca rotasyonu bilmiyor.transferi de az biliyor.olcan dururken yiğiti aldırdı yiğiti kadroya almıyor.riera ortada.aldırmadığı elmander ortada.hocayı eleştirmek onu kötülemek değildir.inşallah gelişecek ve joseyi bile geçecek.yüreği daha büyük çünkü jose den!

semih çok basit çalımlarmı yiyo yoksa benmi yanlış görüyorum ilerde avrupa arenasında kötü durumlara düşebilir

Yok bence gayet iyi dayandi Eneramo'ya karsi.

Sahada topla en cok oynayan oyuncumuzdu hatta.

Ujfa baya kötü oynadi bugün, Semih cok zorlandi.

--

Burada hataları yazan (ben dahil) arkadaşlarımın yaptığı kesinlikle " Arabayı devirince yol gösteren çok olur edebiyatı " değildir...

Ben 19.30 da da yazdım. O yazdığımda asla Hıncalcılık değildir...

Ama şu bir gerçek ki çok eksiklerimiz var. Üstüne birde yanlışlar yapılınca telafisi imkansız sonuçlara yol açıyor...

Umarım en kısa sürede doğrular yapılmaya başlanır...

Umarım aylardır " gitsin " dediğimiz bazı oyuncular için yeni sezonda " yeni takımında başarılar " dileğimizi buradan yazarız...

Umarım 2000'den bu yana " yeter artık" dediğimiz durumlara bir daha düşmeyiz...

--

Burada hataları yazan (ben dahil) arkadaşlarımın yaptığı kesinlikle " Arabayı devirince yol gösteren çok olur edebiyatı " değildir...

Ben 19.30 da da yazdım. O yazdığımda asla Hıncalcılık değildir...

Ama şu bir gerçek ki çok eksiklerimiz var. Üstüne birde yanlışlar yapılınca telafisi imkansız sonuçlara yol açıyor...

Umarım en kısa sürede doğrular yapılmaya başlanır...

Umarım aylardır " gitsin " dediğimiz bazı oyuncular için yeni sezonda " yeni takımında başarılar " dileğimizi buradan yazarız...

Umarım 2000'den bu yana " yeter artık" dediğimiz durumlara bir daha düşmeyiz...

Sezonbaşı birçok çöpten kurtulduk şimdi sıra kalanlarda ben inanıyorum F.T ye açıkçası hatta bugün kart riskine rağmen Gökhan ve Serveti sildiğini resmen gösterdi bize,belki de sabrinin de son şansıydı.

1-Yiğit transferi hocadan izinsiz yapılmadı

2-Fatih Hoca Yiğit'i izlemeden almamıştır

3-Bu adama 3.5 milyon euro verildi

Soru: Nerde bu adam?

ne zaman birine yenilsek yada puan kaybetsek, 2-3 yıl önce üye olup mesaj sayısı 50 yi bile geçememiş fenerli üyelerimiz anında damlıyor foruma.

melo 10 milyon euro selcuk 15 milyon euro muslera 25 milyon euro

sabri paha bicilemez.(taktım bu sabriye)

melo 10 milyon euro selcuk 15 milyon euro muslera 25 milyon euro

sabri paha bicilemez.(taktım bu sabriye)

Sabri'yle olacak iş mi Allah aşkına.

En az 3-4 defa birebir yakaladı, çekip geriye pas verdi. Galatasaray'da oynayan oyuncu birebirde yakaladı mı basabilmeli çalımı.

Sabri'yle olacak iş mi Allah aşkına.

En az 3-4 defa birebir yakaladı, çekip geriye pas verdi. Galatasaray'da oynayan oyuncu birebirde yakaladı mı basabilmeli çalımı.

abi yararını gectim bari zararı olmasın. okadar hata yaptım daha yapmiyim diye cabalar insan. daha ilk dakikasında golü yedirdi. hic bir işe yaramayıp böyle goller yedirten herife saygı duyamıyorum ben. mesela emre colaka kızarım belki ama saygı duyarım. işe yarıyor herif gene.

abi yararını gectim bari zararı olmasın. okadar hata yaptım daha yapmiyim diye cabalar insan. daha ilk dakikasında golü yedirdi. hic bir işe yaramayıp böyle goller yedirten herife saygı duyamıyorum ben. mesela emre colaka kızarım belki ama saygı duyarım. işe yarıyor herif gene.

O da doğru ya, ben de neyden bahsediyorum.

Sağolasın renktaş, kendime geldim biraz :)

ben fatih hocayı çok severim bir fatih hoca bir de jose derim.ama hoca rotasyonu bilmiyor.transferi de az biliyor.olcan dururken yiğiti aldırdı yiğiti kadroya almıyor.riera ortada.aldırmadığı elmander ortada.hocayı eleştirmek onu kötülemek değildir.inşallah gelişecek ve joseyi bile geçecek.yüreği daha büyük çünkü jose den!

Muslera, Ujfalusi, Melo ve Eboue de ortada ;)

Üst Alt