ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe (7)3-2(6) Kayserispor | Maç Sonucu - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe (7)3-2(6) Kayserispor | Maç Sonucu

KAyseri nasıl haketmedi..Sadece atamadılar..fenerin 3 isabetli şutu var..Şu kalede başkası olsaydı...

Hakettiler mi ? Toplasan 60 dakika oynadilar iyi de oynadilar. Ama son 5 dakika civittilar. Kaleci kendini yerden yere vurdu. Kujovic midir nedir. Adam tam kazma. O golu nasil atti sasirdim. Penaltiyi kaciracagi barizdi. Mac icinde net 2 pozisyon harcadi. Cok umursamaz oynadi. Troisi pas atacak adam ofsaytta bekliyo.

Not : maci canli yerinde , 19 mayis stadinda izledim.

Sent from HTC

Cevap: ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe 3-2 Kayserispor (5-4) | 11 Nisan | Atv

Hakettiler mi ? Toplasan 60 dakika oynadilar iyi de oynadilar. Ama son 5 dakika civittilar. Kaleci kendini yerden yere vurdu. Kujovic midir nedir. Adam tam kazma. O golu nasil atti sasirdim. Penaltiyi kaciracagi barizdi. Mac icinde net 2 pozisyon harcadi. Cok umursamaz oynadi. Troisi pas atacak adam ofsaytta bekliyo.

Not : maci canli yerinde , 19 mayis stadinda izledim.

Sent from HTC

Birşey merak ettim Kayseri tribünün de Galatasaraylı taraftarımız varmıydı?

Mayalar sanırım haklı gerçekten dünyanın sonu geliyor çünkü: fener TÜRKİYE KUPASINI ALMAK ÜZERE :D :)

Cevap: ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe 2-2 Kayserispor | Penaltılar | 11 Nisan | Atv

579669_359295970788434_5907076_n.jpg

YARI FİNALE ÇIKTILAR TEBRİKLER A PARDON YANLIŞ RESİM :D:D

Gokhan Degirmenci'ye cok guveniyodum. Mutlak kurtardigi pozisyon yok mu mac icinde?

kujovicin o penaltıyı atamayacagını herkes tahmin etti ama sota akıl edemedi.

Cevap: ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe 3-2 Kayserispor (5-4) | Maç Sonucu

bu arada atv'nin yansız tarafsız duruşundan dolayı tebrik ediyorum..

gülcan bilgiçede helal olsun herkes kayserili fener ezilmesin diye onları savundu yeri geldiğinde ise tatlı tatlı eleştirdi penaltılarda kendinden geçip doyumsuz bir mutluluğa erişti...

hakem fenerin ikinci golunden once kornek noktasinin orada kayserisporlu futbolcuya yapilan faulu es geçti

semih'in kayserili oyuncuyu tekme tokat dovmesine sari kart verdi ! ustune birde dayak yiyende sari kart yedi oh ne ala memleket ne guzel miss

Cevap: ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe 2-2 Kayserispor (5-4) | 11 Nisan | Atv

Yıllardır kupa alamyıorsunuz dediğimizde o kupayı küçümseyip, "almasak ne olur" diyenler penaltılarla ite kaka yarı finale çıkınca sahada fener alayı kurup, sokaklarda tur atmadıkları kaldı.. :SS:

finale kaldi mi bu kuslar

rakibi kim????????????????????????????????

hakem fenerin ikinci golunden once kornek noktasinin orada kayserisporlu futbolcuya yapilan faulu es geçti

semih'in kayserili oyuncuyu tekme tokat dovmesine sari kart verdi ! ustune birde dayak yiyende sari kart yedi oh ne ala memleket ne guzel miss

o semih şerefsizinin pozisyonunda hem semihe hem hakeme iyi giydirdim. adam tekme yedi yumruk yedi. forması çekildi yere düşürüldü küfür yedi hakarette yedi. sarı kartta yedi :eek:

Üst Alt