ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe (7)3-2(6) Kayserispor | Maç Sonucu - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe (7)3-2(6) Kayserispor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe 2-2 Kayserispor (5-4) | 11 Nisan | Atv

-------

Uzatmada İlk yarıyı yanlış hatırlamıyorsam Kayseriye top geçtiğinde henüz 104.55 te bitiren hakem ne hikmetse maçın sonunda top Fenerdeyken 120.20 de düdüğünü çalmayı tercih etti...

" Ne olur ne olmaz.Belki son anlarda atıverir Fener bi tane ben bi beklesem iyi olur " hesabı...

Cevap: ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe 3-2 Kayserispor (5-4) | Maç Sonucu

Beyler ;

Golden sonra Baroni o aglama hareketini yaptigi icin ;

Kupayi Bursaspor alicak ve Sampiyonluguda biz alicaz diyorum

Y-E

Beni bilen bilir.

Cevap: ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe (7)2-2(6) Kayserispor | Maç Sonucu

Fener yine oynamadan kazandı,bu konuda çok başarılı.Kayseri düşman takım,elenmeleri iyi oldu.Fenerliler yoruldu buda iyi hem daha maçları var play-off için dezavantaj olacak.Her maç bu futbolla kazanamayacakları için kupayı alamazlar diyorum.

mal şotanın yüzünden elendi kayseri neyse finalde kaybetsinler daha eğlenceli oluyo:D

rezil futbol

hakem serefsizi...

sans sans sans.....

ama adalet herzamanki gibi insallah yerini bulacakdir....bosuna sevinmeyin ezikler...

fener karabükü e-le-ye-mez. karabük de kayseri ayarında belki ama başlarında şota gibi bir mal değil bülent korkmaz gibi bir aslan var.

olay tümüyle hakeme dayanıyor.ben şotanın çok iyi oynattıgını düşünüyorum takımı.90+2 de korner direğinin orda gökhan resmen savurdu furkanı.ama yan hakem bile görmezden geldi olayı.eger faul verilse macı orda eritirdi kayseri.artı topun 5 kişi içinde sowa gelmesininde acıklaması yok şanstan başka.anlamadıgım tek bir konu var,35 yaşındayım ve futbol hastasıyım.yıllarca ne maçlar izledim penaltılara kalan.ama bugun hayatımda ilk kez bir olaya şahit oldum.bir kaleci 5 penaltının 5 indede ters köşeye gidermi..? demekki gidecek kadar geri zekalısı varmış,o da kayserinin kalecisi olmuş,enteresan..

Karabüksporun teknik direktörü büyük kaptan Bülent Korkmaz :)

Bülent hocam içinde önemli bir maç olacak. Karabüksporun kadrosundaki oyuncular fena değil esasında; Shelton,Deumi,Cernat,Seric gibi de yabancı oyuncuları var

Tabi Mustafa Sarp ve Uğur Uçar'da Karabükte :)

Hakem şerefsizi son dkda faulu veremedi gitti o pozisyon gol oldu. Oyuncu değişikliği yapmadı herif. Kujovic 60'tan sonra hiç yoktu çıkarması gerekirdi. Attığı penaltı ibretlikti zaten. fener taraftarı da komedi gibiydi gol olunca bağırdılar sadece, geri kalan bölümde çekirdek çitlemeye devam :asd:

Cevap: ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe 2-2 Kayserispor (5-4) | 11 Nisan | Atv

----------

dasdasdasd1.png

Cevap: ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe 3-2 Kayserispor (5-4) | Maç Sonucu

o semih şerefsizinin pozisyonunda hem semihe hem hakeme iyi giydirdim. adam tekme yedi yumruk yedi. forması çekildi yere düşürüldü küfür yedi hakarette yedi. sarı kartta yedi :eek:
dover abi dover dovsunde adamlar bulmus boyle ........... hakemleri dovsunler iyi yapiyorlar burasi Turkiye o sari lacivert formayi giydinmi her sey serbest ..

Farketmez yorulsunlar. Finale kadar gitmelerinde mahsur yok. Eskisehirspor,Bursaspor, tarafsiz sahada Fenerbahce´yi evire cevire yener. Sampiyonluk yolunda bizim icin avantaj olur.

Mesela Trabzonspor´un ciddi avantaji var simdi. 120 dakika oynamak kolay degil

sota kayseriye hiçbir fayda saglamıyor 2-0 dan elenmek basarısızlıktırr

bu şotada biraz akıl olsa 90 da 2 oyuncu degişikligini yapıp oyunu soguturdu. adam 110 da degiştiriyor anca futbolcuyu.

edit: bu fenerde alex olsa dahil biz bunları evimizde banko yeneriz.

İyi oldu iyi lavuklar sürekli haftaiçi kupa maçı yapıp yorulacaklar..

O tempolu derbileri kaldıracak fizik güçleri zaten yoktu. Şimdi hic olmayacak.

Nasıl olsa en kötü finalde Bursa-Eskişehir-Karabük biri çufçuflucak bunlara.. Hem Play-Off hem kupa birlikte yürümez hicbir takım yürütemez.

Üst Alt