ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe (7)3-2(6) Kayserispor | Maç Sonucu - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe (7)3-2(6) Kayserispor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 Ç.F. | Fenerbahçe (7)2-2(6) Kayserispor | Maç Sonucu

Şimdi anlamadığım nokta şu; Selçuk, Volkan, Emre, Alex Play-Off için mi oynatılmadı?

Alex ve Emre'yi biraz olsun anlarım da Selçuk ve Volkan ne alaka?

Maç sonunda sevindiler, hem de kupayı almışcasına. Bunun sebebi neydi? 2-2 sonucuna isyanın bir göstergesi miydi?

Kayseri gibi bir takımdan(Eline geçen fırsatı değerlendirmekten aciz) hakem sayesinde turu geçince sevinmek yerine utançtan yerin dibine girmeniz gerekirdi.. Türkiye'nin en iyi ikinci kadrosuna yakışmadı! bu hareketler :p

Haaa! Unutmadan:

ALIŞMIŞ KUDURMUŞTAN BETERDİR. Yerinize başkası şampiyon olsa, şampiyon oldunuz deseler bile ortalıkta cirit atarsınz. Başkasının şeyiyle (kararı) gerdeğe girmek hoşunuza gidiyor...

2-2 den önce Gökhan Gönül'ün yaptığı net faulü es geçti hakem pozisyon devamında gol oldu. O gol içime de doğmuştu nedense maça 1 dk baktım onda da gol oldu 2-2 oldu :D

Gökhan Degirmenci ile Emir Kujovic (gol atmasina ragmen) sike yaptilar bundan adim gibi eminim abi. O golü nasil iceri alirsin ? Okadar dandik bir suttu ki yinede iceri aldi, Kujovic'te 2.yari ve uzatmalarda neler kacirdi neler, penaltiyida kacirmasi herseyi özetliyor.. Serefsizler.

Kayseri'den beklenende buydu aslinda..

balına tükürdüklerim yine hakeminde büyük çabalarıyla elediler

balına tükürdüklerim yine hakeminde büyük çabalarıyla elediler

suc şotada 2 oyuncu degişikligi hakkın var son dakikalarda oyunu sogutup kullanmıyıorsun. birde kelcisine hızlı oyna diye hareket yapıyor. karşısında biz olsaydık hakeme sallamıştı hıyar.

2 kere geldiler 2'side gol oldu kaleci ve kujovic amatörünü saygıyla anıyorum hakemide unutmayalım..

Üst Alt