⚽ ZTK 19/20 ÇF M:2 | Galatasaray 3-1 Alanyaspor | MS | 12 Şubat | A Spor - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 19/20 ÇF M:2 | Galatasaray 3-1 Alanyaspor | MS | 12 Şubat | A Spor

4. Fatih Terim döneminin en iyi oyunuydu bence aslında bu bizim vasat standartımız olmalı ama yapacak bir şey yok. Elit takımlar gibi sahaya yayılıp oyun kurmayı bekliyoruz ama buralarda olacak iş değil biraz istek hırsı sezon geneline yayarsan başarı geliyor onu bekliyoruz bizde.

Bence olması gerektiği gibi sonuna kadar mücadele ettik harika bir futbol ortaya koyduk 3-1 skorla elendik böyle elenmek üzmez çünkü tek kulvara böyle dönmek takıma olumlu yansır bundan sonra hedef belli kalan 13 maçı da kazanmak yapabilir miyiz yapabiliriz biz değil artık onlar düşünsün...

Beyler, Belhanda’yı beğenmem. Yetersiz bir futbolcu olduğunu izlemeye başladığımdan beri takip ediyorum. Ancak ırkçı ve iğrenç küfürlü mesajları kınıyorum. Galatasaray taraftarını temsil ediyorsunuz. Hiç yakışmıyor.
Katılıyorum zira Çinlilere en ufak bir şey deyince ki yalan değil ırkçı oluyoruz burada adama arap deyip ki arap değil ama olsa da o da bir ırk kimse buna ırkçı diye linç etmiyor :) Irktan ırka fark var galiba her işte tutarlı olmak gerek

Bizim açımızdan test maçıydı,Onyekuru ile başlasak tur da olacakmış sanki.Tempo, hırs, konsantrasyon tamam.Orta saha da Seri'nin basit pas hataları can sıksa da (Spiker:Galatasaray hücuma etkili çıkıyor, Seri top kaybı.Yine Galatasaray geliyor, Seri pas hatası.Şimdi Galatasaray topu kaptı, Seri kaptırdı...) içerdeki zorlu maçlar öncesi olumlu bir referans olacaktır.Bir de bu oyunun deplasman versiyonunu görmek gerekir; keşke Lemina,Ömer, Onyekuru, Feguli orta sahasını da bir deneseydik.Bir de bu turu taktik anlayış olarak kaybettik.Lig maçı gibi oynadık.İlk golü attıktan sonra gol yemeden, pozisyon vermeden garanti oyunla ikiyi aramaliydik.Çunku yenilecek bir gol çok şeye mal olacaktı ki maalesef oldu...Son olarak da Sekidika bu dakikada bu baskıyı kaldıracak gücü yok şu an,yerine gol şansı yüksek olan Taylan da denenebilirdi.

Üst Alt