ZTK 20/21 Son 16 | Fenerbahçe 1-0 Kasımpaşa | MS | 14 Ocak | ATV - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
18-19 Sezonunda forvet transferi yapamadik diye ŞL'de gruptan cikamadik bu sene de transfer yapamayacağız için şampiyonluğu da kaybedebiliriz çok üzücü

Kasımpaşanın sözde teknik adamı ne kadar yetersiz adam varsa sahaya sürdü.Bu adam futboldan para kazanıyor.

verilmeyen kırmızılarla verilmeyen penaltılarla tam bir rezillik yaşanıyor.
Bizim başkan bozuntusunun basın toplantısında ne kadar hain olduğu bu konulardan bahsetmemesinden bile anlaşılıyor.

Aytaçı falan kesinlikle almamalıyız..
mhy evlere şenlik bir adam. iyiki almamışız.

Abi birisi senin fotoyu calmis. Benden borc para istedi sensin diye yolladim. Isme bakmadim :(

Bak sana gercek bir hikaye anlatayim. 15 -16 yaslarinda falanim. Abim o zamanlar yeni cikan Air Max leaden bir cift almisti bana bayagi da para vermisti. Neyse ben hiyarim ya camiye gittim o ayakkabilarla cikarken bakiyorum yok hic bir yerde. Simdi sana muezzininin bana soyledigini aynen ileticem. Allah islah etsin kardesim.

Bakalım bu tekmeye fenerasyon kaç maç ceza verecek
Emre kılıç 2 maç ise eğer bunun en az 5 olması lazım
Bilerek yatan oyuncuya tekme atıyor

Başka GALATASARAY yok!
Üzmeyin taraftarı!
Münir (Hatay kalecisi) benzer pozisyonda iki hafta önce Gençlerbirliği oyuncusuna hem penaltı yaptı hem de kırmızı kart gördü.4 maç ceza aldı.Bakalim?

Üst Alt