ZTK 20/21 Son 16 | Fenerbahçe 1-0 Kasımpaşa | MS | 14 Ocak | ATV - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bak sana gercek bir hikaye anlatayim. 15 -16 yaslarinda falanim. Abim o zamanlar yeni cikan Air Max leaden bir cift almisti bana bayagi da para vermisti. Neyse ben hiyarim ya camiye gittim o ayakkabilarla cikarken bakiyorum yok hic bir yerde. Simdi sana muezzininin bana soyledigini aynen ileticem. Allah islah etsin kardesim.
Vay be benim de başimdan aynisi gecti. Yaş 14, 15 falandi. Hollanda, deventerde kaliyorum. Gazete dagitigim paradan biriktirdiydim. Nike air max aldiydim. Bir haftalik di ayakkabilar. Kadir gecesinde namaza gittiydik, abilerimle,babamla. Namaz bitti. Baktim ayakkabilarim yok. Orda bulunan terliklerle eve gittiydim( cami görevlisi verdiydi). Cok üzülmüştüm.Vay be yas 44 simdi. 30 sene geriye gittik.

Vay be benim de başimdan aynisi gecti. Yaş 14, 15 falandi. Hollanda, deventerde kaliyorum. Gazete dagitigim paradan biriktirdiydim. Nike air max aldiydim. Bir haftalik di ayakkabilar. Kadir gecesinde namaza gittiydik, abilerimle,babamla. Namaz bitti. Baktim ayakkabilarim yok. Orda bulunan terliklerle eve gittiydim( cami görevlisi verdiydi). Cok üzülmüştüm.Vay be yas 44 simdi. 30 sene geriye gittik.
Ben de takunyayla dönmüştüm eve. :hehe: Benim ki öyle kalabalik bir ortam da degildi. Hafta ici bir vakit namaziydi. Neyse gecmisten bur anı. Abim sonra gitti bi daha aldi aynisini. Onu caldirmadik cok sukur.

La bu nasil Algı nasıl ahlak Antuda herkes hakeme sövüyor, maça bakiyorsun Kasimpaşa nin penaltisini vermemiş, olmayan faulden gol atmışlar neymiş Ümit Öztürk GALATASARAY li ,karaktersiz ezik ağlak camiaa..

La bu nasil Algı nasıl ahlak Antuda herkes hakeme sövüyor, maça bakiyorsun Kasimpaşa nin penaltisini vermemiş, olmayan faulden gol atmışlar neymiş Ümit Öztürk GALATASARAY li ,karaktersiz ezik ağlak camiaa..
Kafalar uçuk kötü durumdalar hakikaten başkanından taraftarına futbolcusuna herkes çıldırmış durumda. 6-7 yıl şampiyonluk görememek artık siyirma noktasına geldiler ben gülüyorum her yazdıklarına.

Ahlaksiz Ali Koç ve ezik kulübü yine PFDK ve Tahkimi tehdit etmiş, MHY in kirmizi karti iptal edilmeliymiş etkiye tepki vermiş 🤬🤬🤬 ya bu herif iyice meydani boş buldu ulan adam bildigin rakibe tekme atti,Aytaç in kirmizi görmemesi onun cezasiyla alakasi ne, bu tehditleri bizim yönetim yapsa en az 3 ay ceza alirdi..

Ahlaksiz Ali Koç ve ezik kulübü yine PFDK ve Tahkimi tehdit etmiş, MHY in kirmizi karti iptal edilmeliymiş etkiye tepki vermiş 🤬🤬🤬 ya bu herif iyice meydani boş buldu ulan adam bildigin rakibe tekme atti,Aytaç in kirmizi görmemesi onun cezasiyla alakasi ne, bu tehditleri bizim yönetim yapsa en az 3 ay ceza alirdi..
aytac bunun kafasina vurup mh lavugu onun uzerine kart yediyse ceza verilse bile 1 tik indirilir sanki

Üst Alt