ZTK 20/21 Yarı Final | Beşiktaş 3-2 Başakşehir | MS | 16 Mart | A Spor - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 20/21 Yarı Final | Beşiktaş 3-2 Başakşehir | MS | 16 Mart | A Spor

az çok istediğimizi aldık.maç uzadı akbil gibi yerlerde sürünen takımdan bile turu 2-0 dan veriyorlardı neredeyse.abubakarda nakavt olduysa ve f5 ten çelme yerlerse tabii bizimde kazanmamız durumunda çok büyük stress yaşayabilirler.liderlik kolay konum değildir stresi ağırdır.biz iyide kötüde oynadığımız maçlarda puanlar sakatlıklar şansızlıklar yaşadık.futbol budur ,kargalara daha gelmedi bunlar.kısmetse onlarda yaşayacak iyi oynarken kaybetmeyi sakatlığıdır kartıdır şansızlığıdır felan.sıra onlarada elbet gelecek kısmetse

Bjk ligi bize kupayı Alanya'ya kaybedecek relaks, Beşiktaş kadar abartılan başka bir takım yok yakında seri kayıplar gelecek. Hafta sonu Fener maçıyla kayıplar başlar içeride Alanya,Hatay dışarıda Sivas,Galatasaray,Göztepe ile devam eder.

astımı olduğu için özel izinle kullanıyormuş. avrupa'ya gidince uefa özel olarak denetliyormuş. beşiktaş'ın bu yıl avrupa'ya erken veda ettiğini ve 39'luk atiba'nın bitmek bilmeyen neşesini düşünürsek yeni bir tetkikin zamanı gelmiş gibi gözüküyor.
Astimla Enerjinin ne alakasi var reis onu anlamadim.kusura bakmada o hap cigerini mi aciyo daha cok.mucadele etmesini.mi sagliyor yani.Kac yasinda adam uzatma.devresinde asistimsi bisey yapti yorulmadi p.

Astimla Enerjinin ne alakasi var reis onu anlamadim.kusura bakmada o hap cigerini mi aciyo daha cok.mucadele etmesini.mi sagliyor yani.Kac yasinda adam uzatma.devresinde asistimsi bisey yapti yorulmadi p.

astım için kullandığı ilacın iştinde doping maddeleri varmış işte. belli dozu varmış onun da, uefa kendi organizasyonunda bunu denetliyormuş ama türkiye'de bir denetim mekanizması olduğunu sanmıyorum. futbolu profesyonel şekilde kariyerinin ilk ve son 4 yılında oynayan emre b. bile bunun yaşında 2 katı idareli oynuyordu oyunu. 39 yaşında herifin bu kadar efor koyabilmesi mi daha mantıklı, yoksa antrenman dışı metotlarla da desteklenip beşiktaş'a ilk geldiği gibi oynaması mı?

Astım ilaçları yıllardır doping olarak kullanılıyor bildiğim kadarıyla S4 grubundalar. Akciğer kapasitesini artırıyor ancak hastalık durumu varsa sporcular özel izinle kullanabiliyor.

Astım ilaçları yıllardır doping olarak kullanılıyor bildiğim kadarıyla S4 grubundalar. Akciğer kapasitesini artırıyor ancak hastalık durumu varsa sporcular özel izinle kullanabiliyor.
Harry Kewell'da karaciğeri ile ilgili bir problemden dolayı ilaç kullanıyordu. Bu ilaçlar normal yaşamları için bile gereken ilaçlar bu yüzden sadece denetim yeterli.

Herif ilaçları ne zamandan beri kullanmaya başlamış?
Çünkü geldiğinde o kadar iyi değildi ve oyundan düşüyordu.

Üst Alt