⚽ ZTK 21/22 5. Tur | Galatasaray (5) 3-3 (6) Denizlispor | MS | 28 Aralık | A Spor - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 21/22 5. Tur | Galatasaray (5) 3-3 (6) Denizlispor | MS | 28 Aralık | A Spor

Kardeşim o gün diagne oynadiginda da ben söyledim diagne de leş diye. Ama bu halil le mustafa harbiden leşoglu.Yani bunlarda bitiricilik filan hikaye.Besiktas macinda penalti kaciriyorsun gidip bugun ayni koseye ayni oranda vurup kaleci koltuk altindan kacirmasa kaciracaksin.Yani hic mi gelistirmiyorsun kendini.Bunlar antremanda ne calisiyor ne yapiyor.Macin basinda kafa vurusu var bitane ya o nasil kacar hani şut atar gibi kafa atiyordu bu herif scout raporunda da vardi filan.Hikaye bana gore ne mustafa ne halil ne diagne Bizim forvetimiz olamaz o ayri da ama diagne bunlara gore golgesinde dinlendirir yani

SM-M515F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kisa ve oz, hepsi les ve birbirimize laf sokup "al sana MO/Halil/Diagne" demek problemimizi cozmedigi gibi ilgi odagini da dagitmakta...
Dusuk kaliteli bir ekibiz. Cok buyuk sorunlarimiz var bu acidan. Bu kalitesizligi bir araya getirende teknik ve idare ekiptir.

e şimdi biz bu sene ilk 4-5 de tamamlayamazsak ki çok çok zor bu hocayla kupadan da elendik seneye nasıl avrupaya gideceğiz avrupaya gidemezsek nereden para kazanacağız o zaman ne anladık bu seneki sözde yapılanmadan.
Bu yapılanma koca bir yalan.
Hala yok şu kadar para harcandı yok bu kadar para harcandı deniyor. Arkadaş körmüsünüz salllamayın 10 milyon 10 tane topçu alındı.Sonuç bu.Bu çapsız yönetim çokk para harcamışda elinden geleni yapmış gibi yorumlar yapmayın.

Bunlar Galatasaraylı falan değil.Birisi bay ego dünyayı ben yarattım havasında diğeri sırf klübün başına reklamına yapmak için gelmiş bir zat.Galatasaray bunların umrunda değil.

Hala iyi oynuyorda çok gol kaçırıyoruz diyenler var.Rezalet top oynuyoruz rezalet.

arkadaşlar temel problemimiz hocamızın takımın müthiş oynadığını düşünmesi her maç sonu iyi oynadık diyor bugün müthiş oynadık dedi tek sorunun gol atamamak olduğunu sanıyor sanırım o yüzdende çalışma taktik vs önemsemiyor nasıl olsa müthiş oynuyoruz sadece gol atamıyoruz diye düşündüğünden başka saçma bir bahane bulamadım.

Kisa ve oz, hepsi les ve birbirimize laf sokup "al sana MO/Halil" demek problemimizi cozmedigi gibi ilgi odagini da dagitmakta...
Dusuk kaliteli bir ekibiz. Cok buyuk sorunlarimiz var bu acidan. Bu kalitesizligi bir araya getirende teknik ve idare ekiptir.
Kesinlikle katılıyorum.Bu taraftar anlamaz.Bakıyorum yorumlara gerçekten bizim şu durumda olmamız çok normal.

Kisa ve oz, hepsi les ve birbirimize laf sokup "al sana MO/Halil/Diagne" demek problemimizi cozmedigi gibi ilgi odagini da dagitmakta...
Haklısın dostum.Ama aynı dikkat ve ilgini o postlar geldiğin de eger ki görmüş isen yada ileride görecek isen göstermen dileğiyle..

SM-M515F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mesela canimi sikan diger husus, neden pas vermiyorlar kaleciyle karsi karisya oldugumuzda ? MO vermedi, Kerem vermedi, Halil vermedi.. Ne yapiyorsunuz siz abi ? Skor 4-1 olur anlam verirsin de skor 3-2 hatta bir yerde 10 kisiydikte.. Amaciniz nedir guzel kardesim sizin ? Size bu ozguveni ve ortami kim sagladi boyle ? Burasi Galatasaray alooooo GA-LA-TA-SA-RAY... Bana sanki Hagi adam..

Yahu bu yoklukda topçu zannediyorlar kendilerini.Özellikle kerem denen artist.Gitsin avrupaya oda alırlarsa bu kafayla üç maç oynamadan geri döner.

Allah gerçekleri gören taraftara sabır versin.

arkadaşlar temel problemimiz hocamızın takımın müthiş oynadığını düşünmesi her maç sonu iyi oynadık diyor bugün müthiş oynadık dedi tek sorunun gol atamamak olduğunu sanıyor sanırım o yüzdende çalışma taktik vs önemsemiyor nasıl olsa müthiş oynuyoruz sadece gol atamıyoruz diye düşündüğünden başka saçma bir bahane bulamadım.
Ya müthiş filan oynamadik. Kaç mactada çok rezil oynadık ligde ama şuna katılırım su kaçan goller olmasa şuan ligde +10-12 puanımız vardı. Hani her takım kaçırır ama bizimkiler insan gibi kaçırmıyor yani...
Hakemini kaçan golleri bir tarafa koyuyorum. Takımın leş oynadigi birsuru maç var. Bunlari hoca gördü teşhis etti mi sanmıyorum.

Üst Alt