17/18 H:15 | Galatasaray 4-2 Akhisarspor | MS | 9 Aralık - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
muslera
garry maicon serdar linnes
fernando belhanda
feghouli ndiaye yasin
eren

Kadrodaki adamların düzgün bir alternatifi olmaması bizi baya zorlayacak heralde. Tudor 3lü defans hayalini bir kenara bırakırıp dörtlü düşünecekse büyük ihtimal sağda Denayeri kullanacaktır. Üstelik Rodri yine yedek başlayacaktır. Belhanda ve badou yerlerini keşke böyle oynatsa ama onu da yapmayacaktır. Yani yeni bir şaheser kadroya hazır olmak lazım

Şu mesajın ile sen harbi ciddi misin? Yahu bir insan başka birine herkes senin gibi olmak zorunda degil yazdıktan beş on dakika sonra nasıl taraftarın böyle davranmaya kesinlikle hakkı yok minvalinde bir mesaj yazar?

Yoo hayır taraftarın herşey hakkı değildir, bunu da bir türlü öğrenemedin. Ancak taraftarın bir hakkı var ise bu tepki göstermektir. Eğer bişeyler ters gidiyor ise ve bunda inat ediliyor ise en doğal hakkıdır.

Yahu sırf şu yazdığın son bölüm tam bir akıl tutulması. Sen insanları kafanda yargılıyorsun ve bir insanın ifade ettiği bir şeye katiyen inanmıyorsun. Ondan sonra gidip ima, huysuzluk, art niyet gibi suçlamalar da bulunmuyor musun, gerçekten muhteşem. Benim için tek net bir şey var Galatasarayın başarısı. Kim iyi ise destekler, kim kötü ise eleştirir, hatalarından ders çıkarmıyor ise tepki gösteririm.

Senin tepki anlayışın maçın daha başında öldük bittik demek midir?Uzun uzadıya açıklama yapma,evet veya hayır.

Ben senin ortaya koyduğun donelerle yargılamaya çalışıyorum daha önce de söyledim bunu.Beni senin beyanların değil,tavırların ilgilendiriyor.Sen ortaya bu tavırları koyduktan sonra istediğin kadar açıklama yap,önemi yok.

muslera
garry maicon serdar linnes
fernando belhanda
feghouli ndiaye yasin
eren

Beğenmedim Hayro valla, yasin kesik başlı tavuğunu oynatmaya gerek yok deplasmanda. Denayer sağ bek oynasın yapacak bişi yok

Muslera
Denayer.. Maicon.. Serdar.. Linnes
Fernando.. Selçuk/Belhanda/Tolga
Feghouli.. Ndiaye.. Garry
Sinan

Mariano büyük ihtimal sakat olacaktır, tolgada yetişmeyecektir ama ilerde sinanı görelim bakalım oda bi zahmet eline fırsat geçti göstersin kendini

Senin tepki anlayışın maçın daha başında öldük bittik demek midir?Uzun uzadıya açıklama yapma,evet veya hayır.

Ben senin ortaya koyduğun donelerle yargılamaya çalışıyorum daha önce de söyledim bunu.Beni senin beyanların değil,tavırların ilgilendiriyor.Sen ortaya bu tavırları koyduktan sonra istediğin kadar açıklama yap,önemi yok.

Yahu ne tavrı anlat da bende bileyim. Kendine göre çıkarımlar yapıp benim bile bilmediğim tavırdan bahsediyorsun? Lütfen örnekleri ile kendi çıkarımların ile değil.

Ayrıca yukarıda bir kere daha sordum, Jupp Derwall konusunda bana neden Mention attın?

Yahu ne tavrı anlat da bende bileyim. Kendine göre çıkarımlar yapıp benim bile bilmediğim tavırdan bahsediyorsun?

Ayrıca yukarıda bir kere daha sordum, Jupp Derwall konusunda bana neden Mention attın?

Hazırkıta bekliyorsun resmen hata yapmasını beklediğin kişiler bir şey yapsa da sallasam diye.Açıkladım işte yukarda daha ne demem lazım?Bende yarattığın izlenim bu.

Arif'in attığı görsel yüzünden attım.Bunu anlamadın mı gerçekten?

Bence Fernandonun yanında oynaması gereken en iyo oyuncu şu an Tolga

Defansif anlamda iyi olduğu için fernandonun önde oynayabilmesini sağlayabilir. Ne zaman Tolga önde oynamak isterse de Fernando arkada kalır. Sağlam ikili olabilirler.

Tolga bu sezon gerçekten fena oynamıyor. Sadece attığı gollerden bahsetmiyorum, adamın bazı maçlarda attığı uzun paslar fln hic de fena değil

Defansif anlamda iyi olduğu için fernandonun önde oynayabilmesini sağlayabilir. Ne zaman Tolga önde oynamak isterse de Fernando arkada kalır. Sağlam ikili olabilirler.

Tolga bu sezon gerçekten fena oynamıyor. Sadece attığı gollerden bahsetmiyorum, adamın bazı maçlarda attığı uzun paslar fln hic de fena değil
katılıyorum.ters topları güzel atıyo

Vay şükrü dün ki lato carole yorumun faciaydı ama bu konuda çok haklısın tolga fernando konusunda aynı fikirdeyiz kesinlikle denemeliyiz, ndiaye önde arkasında tolga fernandoyla değişik işler yapar bu takım belhandada türkiye kupası maçlarında oynasın.

Hazırkıta bekliyorsun resmen hata yapmasını beklediğin kişiler bir şey yapsa da sallasam diye.Açıkladım işte yukarda daha ne demem lazım?Bende yarattığın izlenim bu.

Arif'in attığı görsel yüzünden attım.Bunu anlamadın mı gerçekten?
Yukarida hic bir sey aciklamadin ki.
Tek yaptigin pusuda bekledigimi iddia edip, bunun altini dolduran tek bir tane bile örnek göstermemek.
Dolayisi ile kendi kafanda ürettigin bir sey.
Kafanda ürettigini gösteren en net örnek ise demin Tudor hakkinda yazdiklarim ve buna verdigin cevap, "zoraki yazilan mesajlar".
Hidayet konuyu okuyor ise, onun ile Tudor hakkinda yaptigimiz Forum disi yazismalar üzerine anlatsin isterim zoraki mi degil mi.

Senin sorunun su Sarper, bunu zaten Tudor ile ilgili yazdigim satirlara karsi verdigin cevapta kendin acikca yazdin.
Senin icin bir oyuncu veya teknik direktör ya desteklenir, ya da sevilmez.
Bunun yaninda senin icin aslinda dogrusu sudur, bir oyuncu veya teknik direktör Galatasaray´da oldugu sürece her türlü desteklenmek zorunda.
Bu iki noktaya aykiri davranilmasi senin icin dogru degil, hak degil.
Sarper anlaman gereken ise bu senin düsünce seklin, benim ve forumda bir cok kisinin degil.

Benim icin gecerli olan tek bir husus var, Galatasarayin basarili olmasi.
Bu hususta bugüne kadar her oyuncuyu, her teknik direktörü iyi olduklarinda övdüm, kötü olduklarinda elestirdim.
Bir tane oyuncuya veya teknik direktöre karsi argo bir kelimem dahi yoktur.
Sayilir ise bir tek Tudor icin korkak diyorum, cünkü benim icin skoru garanti altina almak varken Akhisara karsi takimi geri ceken Teknik Direktör korkaktir.
Ayrica bunu sana özel mesajlarda da yazdim, abi ben oyunculari ve teknik direktörü elestiriyorum, seni degil ki.
Yani Sarper, art niyetten, tavirdan, imadan bahsetmeden önce bu sorununu halletmen gerektigini düsünüyorum.

Arifin mesaji sonrasi attigin icin onunla ilgili oldugunu anladim ama benimle ne ilgisi oldugunu anlamadim, hala anlamiyorum.
Eger kast ettigin Derwall gönderilme noktasina gelmis ama gönderilmemis ve sonradan basarili olmus tezi ise, neden baska birine degilde bana Mention attin?
Yahu Tudora karsi benden daha sert muhalefet olanlar var bu forumda, benim agzimdan adama karsi daha bir tane argo kelime cikmamis.
Eger tahminim dogru ise, sirf bu bile senin tavirlari degil kisileri kendi düsünce yapina göre yargiladigini net bir bicimde gösterir.

Vay şükrü dün ki lato carole yorumun faciaydı ama bu konuda çok haklısın tolga fernando konusunda aynı fikirdeyiz kesinlikle denemeliyiz, ndiaye önde arkasında tolga fernandoyla değişik işler yapar bu takım belhandada türkiye kupası maçlarında oynasın.

olm Carole geçen sezon gerçekten kötüydü. :DD Lato bile onun kadar hata yapmazdı ciddiyim

Bence de tolga ve fernando beraber oynamalı. Aslında tolga yerine Lemina daha iyi olurdu ama malesef kendisini kulübümüze kazandıramadık

Yukarida hic bir sey aciklamadin ki.
Tek yaptigin pusuda bekledigimi iddia edip, bunun altini dolduran tek bir tane bile örnek göstermemek.
Dolayisi ile kendi kafanda ürettigin bir sey.
Kafanda ürettigini gösteren en net örnek ise demin Tudor hakkinda yazdiklarim ve buna verdigin cevap, "zoraki yazilan mesajlar".
Hidayet konuyu okuyor ise, onun ile Tudor hakkinda yaptigimiz Forum disi yazismalar üzerine anlatsin isterim zoraki mi degil mi.

Senin sorunun su Sarper, bunu zaten Tudor ile ilgili yazdigim satirlara karsi verdigin cevapta kendin acikca yazdin.
Senin icin bir oyuncu veya teknik direktör ya desteklenir, ya da sevilmez.
Bunun yaninda senin icin aslinda dogrusu sudur, bir oyuncu veya teknik direktör Galatasaray´da oldugu sürece her türlü desteklenmek zorunda.
Bu iki noktaya aykiri davranilmasi senin icin dogru degil, hak degil.
Sarper anlaman gereken ise bu senin düsünce seklin, benim ve forumda bir cok kisinin degil.

Benim icin gecerli olan tek bir husus var, Galatasarayin basarili olmasi.
Bu hususta bugüne kadar her oyuncuyu, her teknik direktörü iyi olduklarinda övdüm, kötü olduklarinda elestirdim.
Bir tane oyuncuya veya teknik direktöre karsi argo bir kelimem dahi yoktur.
Sayilir ise bir tek Tudor icin korkak diyorum, cünkü benim icin skoru garanti altina almak varken Akhisara karsi takimi geri ceken Teknik Direktör korkaktir.
Ayrica bunu sana özel mesajlarda da yazdim, abi ben oyunculari ve teknik direktörü elestiriyorum, seni degil ki.
Yani Sarper, art niyetten, tavirdan, imadan bahsetmeden önce bu sorununu halletmen gerektigini düsünüyorum.

Arifin mesaji sonrasi attigin icin onunla ilgili oldugunu anladim ama benimle ne ilgisi oldugunu anlamadim, hala anlamiyorum.
Eger kast ettigin Derwall gönderilme noktasina gelmis ama gönderilmemis ve sonradan basarili olmus tezi ise, neden baska birine degilde bana Mention attin?
Yahu Tudora karsi benden daha sert muhalefet olanlar var bu forumda, benim agzimdan adama karsi daha bir tane argo kelime cikmamis.
Eger tahminim dogru ise, sirf bu bile senin tavirlari degil kisileri kendi düsünce yapina göre yargiladigini net bir bicimde gösterir.

Tek diyeceğim,iyi ki kulübü sen yönetmiyorsun.Her sene 10 tane hoca değiştirirdik herhalde.Bu tartışma da burada noktalansın,iyi geceler.

olm Carole geçen sezon gerçekten kötüydü. :DD Lato bile onun kadar hata yapmazdı ciddiyim

Bence de tolga ve fernando beraber oynamalı. Aslında tolga yerine Lemina daha iyi olurdu ama malesef kendisini kulübümüze kazandıramadık

Lato topçu değil şükrü carole olsaydı çok şey değişmezdi ama yinede latoyla karşılaştırmak olmaz yani o kadar değil geçen sezon ki takımda kötüydü bide lato ise bu sezonkinde arada dağlar kadar fark var mesela en basit örnek tolga neyse o mevzu farklı girmeyelim şimdilik , idare edecez bu sezon devre arasıda kimseyi almazlar orta sahayla olanla gideriz tolga , fernandoyla defansif anlamda zirve yapar takım ofansif olarakta tolganın sürpriz koşuları , vuruşları , ters topları fernandonun oyun kurma becerisi , pasları , oyunu okuması ve devamı geliceğine inandığım uzaktan şutları ndiaye olunca mecbur biraz daha geriye gidiyor ofansif etkisi azalıyolar ama tolga olunca oda daha rahat edicek.

Tek diyeceğim,iyi ki kulübü sen yönetmiyorsun.Her sene 10 tane hoca değiştirirdik herhalde.Bu tartışma da burada noktalansın,iyi geceler.
Ben kulübü yönetsem Riekerink, Tudor, kagit üzerinde kötü Teknik Direktörler olmasa bile Mancini ve Prandelli, cünkü italyan hocalari sevmiyorum ve bizim lig icin, bizim oyun mentalitemiz icin dogru bulmuyorum bu takimin basina bile gecemezlerdi. Hamza ise en büyük hayal kirikligim, Akhisarda iken hep gelmesini istedim, geldiginde destek oldum ama ikinci sezonunda daha transfer dönemi devam ederken kapinin önüne koyardim. Tesekkür ederim, sanada iyi geceler.

Son düzenleme:
Su macin donmesini ise umarim tudor denen sacma herife baglamaz kimse 3-2 yi alinca korkak tavuk gibi geri cekilen herif mentalitesini hep belli ediyor.
Bu macin kirilma ani rakibin 10 kisi kalmasi. Taraftari, oyunculari atesledi bu yine iddia ediyorum fener macinda da besiktas macinda da penaltilar verilmis olsa bu takim tudorun baglamasini takmaz silkelenir kendine gelirdi.

O sebeplen hakemlerin abv

Madam gibi madam

e3eb10b7b293c542d4312c6877fde097.jpg

TapaTalK

Üst Alt