17/18 H:15 | Galatasaray 4-2 Akhisarspor | MS | 9 Aralık - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
o havayı oynanan oyunla anlayamazsın,sadece hissedersin.bence cogu kişi hissetti.
Sergen ben ilk yarı bitince bu konuda bir şey yazdım, bu maç bu oyun ile dönmez, oyuncular reaksiyon gösterirse döner diye. Aslında ilk yarı sonrası ne oyun olarak ne de takımın havası olarak maçın dönmesi mümkün görünmüyordu.

Son düzenleme:
Bugün yaptığımız geri dönüşle ordu ve miy maclarindan sonra bir tarih daha yazdik. Bu takim sampiyon olacak siz rahat olun

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Neyin tarihi yahu? Bu takım geçmişte Madrid karşısında 2-0'dan, 3-2'leri yapmış bir takım. Mübalağa etmeyelim galibiyeti. Kaldı ki maçı çevirdik ama rakip 10 kişi oynadı. 2 dakikada 2 gol attık. Bunlar her daim olabilecek şeyler değil.

Sarper, ben sana daha ilk cevabımda ilk yarı ile ilgili yazdım, ikinci yarı ile ilgili tek satır yok. Senin ikinci yarı oynadığın oyunu kast ettiğini anlamadım.

Kimse hiç bir şeyi benim gibi yapmak zorunda değil, bunu zaten hiç bir zaman iddia etmedim. Sana göre olumsuz bakma, bana göre bu maç kazanılmış olsa bile takımın gidişatının iyi olmaması.

O zaman ikide bir imalı sorularla alıntı yapma lütfen.Huysuzluğa hiç gerek yok.

Bu maçı kaybedebilirdik de,daha 19 hafta varken öldük bittik vb. afaki laf hepsi.19 haftayı geç,maç içinde daha 60-70 dakika varken öldük bittik demenin hiçbir akılcı sebebi yok.

Sergen ben ilk yarı bitince bu konuda bir şey yazdım, bu maç bu oyun ile dönmez, oyuncular reaksiyon gösterirse döner diye. Aslında ilk yarı sonrası ne oyun olarak ne de takımın havası olarak maçın dönmesi mümkün görünmüyordu.

benim kafamda 2dkda 2 gol bulmak gibi bişey vardı.bu gercekleşti de sanırım.aklıma gelen basımıza geldi.:D bazen hissedererek bazen düşünerek yasıyosun o havayı.

O zaman ikide bir imalı sorularla alıntı yapma lütfen.Huysuzluğa hiç gerek yok.

Bu maçı kaybedebilirdik de,daha 19 hafta varken öldük bittik vb. afaki laf hepsi.19 haftayı geç,maç içinde daha 60-70 dakika varken öldük bittik demenin hiçbir akılcı sebebi yok.

Yaptığım alıntıda hiç bir ima yoktu ki. Ben ilk yarı ile alakalı okudum mesajını ve bu yüzden ciddi misin diye sordum. Altına doğru yazdığım ilk yarı ile ilgili değerlendirmem zaten ilk yarıyı kast ettiğimi ve sorumun ilk yarı oynanan kötü oyun üzerine olduğunu gösteriyor. Yani hangi ima, neyin huysuzluğu anlamış değilim.

Sana göre olmaya bilir, bana göre maç devam ederken maçın heyecanı ile bu tür reaksiyonlar verenler olabilir, doğaldır. Hatta en ağar şekilde sallayanlar maç sonu galibiyete sevine bilir, doğal bir şey, insanız sonuçta duygular ile hareket ediyoruz. Bunun içinde sinir de var, sevinçte.

Sen hep destek tam destek olmakta özgürsün ama aynı zamanda tersi olmak, hataları eleştirmek, hatalardan ders çıkarılmıyor ise tepki göstermek de herkesin en doğal hakkı.

Son düzenleme:
benim kafamda 2dkda 2 gol bulmak gibi bişey vardı.bu gercekleşti de sanırım.aklıma gelen basımıza geldi.:D bazen hissedererek bazen düşünerek yasıyosun o havayı.
Sergen zaten maç anca öyle dönerdi, eğer ilk gol gecikmiş olsa dönmesi çok zor olurdu. Lakin bu durum umarım yanıltıcı olmaz, bir maç her zaman böyle dönmez. Takımın gidişatı iyi değil, Tudor 3-2 olduktan sonra yine aynı hatayı yaptı Fernando ve Ndiayeyi geri çekti rakip rahat rahat orta sahayı geçip üzerimize geldi. Bundan vazgeçmeli, skoru garanti altına alana kadar rakibi kendi yarı alanında boğmamız lazım.

Son düzenleme:
Sergen zaten maç anca öyle dönerdi, eğer ilk gol gecikmiş olsa dönmesi çok zor olurdu. Lakin bu durum umarım yanıltıcı olmaz, bir maç her zaman böyle dönmez. Takımın gidişatı iyi değil, Tudor 3-2 olduktan sonra yine aynı hatayı yaptı Fernando ve Ndiayeyi geri çekti rakip rahat rahat orta sahayı geçip üzerimize geldi. Bundan vazgeçmeli, skoru garanti altına alana kadar rakibi kendi yarı alanında boğamız lazım.

bu cok doğru

Yaptığım alıntıda hiç bir ima yoktu ki. Ben ilk yarı ile alakalı okudum mesajını ve bu yüzden ciddi misin diye sordum. Altına doğru yazdığım ilk yarı ile ilgili değerlendirmem zaten ilk yarıyı kast ettiğimi ve sorumun ilk yarı oynanan kötü oyun üzerine olduğunu gösteriyor. Yani hangi ima, neyin huysuzluğu anlamış değilim.

Sana göre olmaya bilir, bana göre maç devam ederken maçın heyecanı ile bu tür reaksiyonlar verenler olabilir, doğaldır. Hatta en ağar şekilde sallayanlar maç sonu galibiyete sevine bilir, doğal bir şey, insanız sonuçta duygular ile hareket ediyoruz. Bunun içinde sinir de var, sevinçte.

Sen hep destek tam destek olmakta özgürsün ama aynı zamanda tersi olmak, hataları eleştirmek, hatalardan ders çıkarılmıyor ise tepki göstermek de herkesin en doğal hakkı.

Bu alıntıya mahsus demedim sadece,genel olarak alıntılarının alttan alttan bir şeyleri vurgulayan alıntılar olduğunu düşünüyorum.1-2 defa olsa dediğin gibi geçiştirilebilirdi ama süreklilik arz eden bir durum.

İşine geldiği için böyle diyorsun şu anda,aynı yaklaşımı farklı konularda göremiyoruz.Bunu buradaki herkes de görüyor muhtemelen,uzatmak istemiyorum bu konuyu daha fazla.Hiçbir sebep,daha 70 dakika varken öldük bittik demeyi aklamaz.

Senin yaptığın hata yapmasını beklediğin kişilerin hatalarını hazırkıta beklemek,iyi niyetli eleştiri yapmak değil.Ben de her şeyden memnun değilim,ama senin ve bazı arkadaşların bu tavrından dolayı içgüdüsel olarak takımı koruma refleksi veriyorum.

Bağımsız Galatasaray taraftarının gücünü kimse hafife almasın. İkinci devre başlarken yaşananlar uA'ya ders olur umarım. "Satılmış taraftar istemiyoruz!"

Genel maç performansını pek beğenmedim ama özgüven tazeleme açısından oyuncular adına olumlu bir ikinci yarı oldu. Umarım önümüzdeki maçlar için iyi bir altyapı olur bu maç.

Unutmadan bir kez daha... Yönetim İstifa!

Bu alıntıya mahsus demedim sadece,genel olarak alıntılarının alttan alttan bir şeyleri vurgulayan alıntılar olduğunu düşünüyorum.1-2 defa olsa dediğin gibi geçiştirilebilirdi ama süreklilik arz eden bir durum.

İşine geldiği için böyle diyorsun şu anda,aynı yaklaşımı farklı konularda göremiyoruz.Bunu buradaki herkes de görüyor muhtemelen,uzatmak istemiyorum bu konuyu daha fazla.Hiçbir sebep,daha 70 dakika varken öldük bittik demeyi aklamaz.

Senin yaptığın hata yapmasını beklediğin kişilerin hatalarını hazırkıta beklemek,iyi niyetli eleştiri yapmak değil.Ben de her şeyden memnun değilim,ama senin ve bazı arkadaşların bu tavrından dolayı içgüdüsel olarak takımı koruma refleksi veriyorum.

Senden yaptığım hiç bir alıntıda herhangi bir imada bulunduğumu düşünmüyorum. Dün mesela Kadıköy'de Uefa kupası mesajından sence diye altını yaptım, fikrini merak ettim, sen kinaye dedin.

Tam olarak ne işime geldiği için şimdi burada böyle yazıp başka yerde böyle yapmıyorum anlamış değilim doğrusu. Madem sen uzatmak istemiyorsun, o zaman bana burada ki herkes anlatsın, çünkü ben ne demek istediğini hiç anlamadım. Hangi yaklaşım yahu, anlat bana da herkesin bildiğini bende bileyim.

Bak şu anda yaptığın ile bile benim yaptığımı iddia ettiğin olayı yapıyorsun. Sana göre maç kötü giderken o tür reaksiyonlar vermenin hiç bir açıklaması olamaz, dolayısı ile böyle bir davranış kesinlikle olamaz. Neden Sarper, neden sen kendin için talep ettiğin herkes senin gibi olmak zorunda değil hakkını başkalarına tanımıyorsun?

Özellikle kimin hata yapmasını pusuda bekliyorum ben Sarper? Eleştirdiğim Muslera mı, Ndiaye mi, Belhanda mı, kimi zaman açık oyuncusu olarak esasen bir takım meziyetleri eksik olan Rodriguez mi, yerdeki oyuncudan dahi topu alamayan Latovlevici mi, dengesiz girişleri yüzünden maç kaçıran Serdar mı, isterse elli tane gol atsın orta saha olarak pas kalitesi düşük olan Tolgayı Galatasaray için yeterli bulmamam mı, yada hatalarından ders çıkarmayan Tudor mu? Hani nerede bir tane art niyetli eleştirim var mı bu kişilere karşı? Bu kadar net bunu söylediğine göre böyle bir kaç tane mesajımı buraya koyabilirsin herhalde. Mesela Tudora Bursa maçından sonra güvenip, Hidayet Sarıdağ şahidim bu konuda, yaptığı saçma sapan hatalara tepki göstermek mi art niyet?

Son düzenleme:
Senden yaptığım hiç bir alıntıda herhangi bir imada bulunduğumu düşünmüyorum. Dün mesela Kadıköy'de Uefa kupası mesajından sence diye altını yaptım, fikrini merak ettim, sen kinaye dedin.

Tam olarak ne işime geldiği için şimdi burada böyle yazıp başka yerde böyle yapmıyorum anlamış değilim doğrusu. Madem sen uzatmak istemiyorsun, o zaman bana burada ki herkes anlatsın, çünkü ben ne demek istediğini hiç anlamadım. Hangi yaklaşım yahu, anlat bana da herkesin bildiğini bende bileyim.

Bak şu anda yaptığın ile bile benim yaptığımı iddia ettiğin olayı yapıyorsun. Sana göre maç kötü giderken o tür reaksiyonlar vermenin hiç bir açıklaması olamaz, dolayısı ile böyle bir davranış kesinlikle olamaz. Neden Sarper, neden sen kendin için talep ettiğin herkes senin gibi olmak zorunda değil hakkını başkalarına tanımıyorsun?

Özellikle kimin hata yapmasını pusuda bekliyorum ben Sarper? Eleştirdiğim Muslera mı, Ndiaye mi, Belhanda mı, kimi zaman açık oyuncusu olarak esasen bir takım meziyetleri eksik olan Rodriguez mi, yerdeki oyuncudan dahi topu alamayan Latovlevici mi, dengesiz girişleri yüzünden maç kaçıran Serdar mı, isterse elli tane gol atsın orta saha olarak pas kalitesi düşük olan Tolgayı Galatasaray için yeterli bulmamam mı, yada hatalarından ders çıkarmayan Tudor mu? Hani nerede bir tane art niyetli eleştirim var mı bu kişilere karşı? Bu kadar net bunu söylediğine göre böyle bir kaç tane mesajımı buraya koyabilirsin herhalde. Mesela Tudora Bursa maçından sonra güvenip, @Hidayet Sarıdağ şahidim bu konuda, yaptığı saçma sapan hatalara tepki göstermek mi art niyet?

Olamaz tabi,20. dakikada kendi evinde gol yedin geriye düştün diye taraftar bu triplere girecekse ayvayı yedik,işimiz var.

Taraftar her türlü hatayı yapar hakkıdır,ama oyuncular ve teknik ekip hiç hata yapamaz.Hepsi birer ulu manitu çünkü.

Güvendiğini söylediğin mesajları hatırlıyorum,onlar dahi ilk hatasını hazırkıta bekleyen,zoraki mesajlar.Ben istemem abi öyle,bir o yandan bir bu yandan değil net olacaksın eğer bir fikir ortaya koyuyorsan.

Olamaz tabi,20. dakikada kendi evinde gol yedin geriye düştün diye taraftar bu triplere girecekse ayvayı yedik,işimiz var.

Taraftar her türlü hatayı yapar hakkıdır,ama oyuncular ve teknik ekip hiç hata yapamaz.Hepsi birer ulu manitu çünkü.

Güvendiğini söylediğin mesajları hatırlıyorum,onlar dahi ilk hatasını hazırkıta bekleyen,zoraki mesajlar.Ben istemem abi öyle,bir o yandan bir bu yandan değil net olacaksın eğer bir fikir ortaya koyuyorsan.

Şu mesajın ile sen harbi ciddi misin? Yahu bir insan başka birine herkes senin gibi olmak zorunda degil yazdıktan beş on dakika sonra nasıl taraftarın böyle davranmaya kesinlikle hakkı yok minvalinde bir mesaj yazar?

Yoo hayır taraftarın herşey hakkı değildir, bunu da bir türlü öğrenemedin. Ancak taraftarın bir hakkı var ise bu tepki göstermektir. Eğer bişeyler ters gidiyor ise ve bunda inat ediliyor ise en doğal hakkıdır.

Yahu sırf şu yazdığın son bölüm tam bir akıl tutulması. Sen insanları kafanda yargılıyorsun ve bir insanın ifade ettiği bir şeye katiyen inanmıyorsun. Ondan sonra gidip ima, huysuzluk, art niyet gibi suçlamalar da bulunmuyor musun, gerçekten muhteşem. Benim için tek net bir şey var Galatasarayın başarısı. Kim iyi ise destekler, kim kötü ise eleştirir, hatalarından ders çıkarmıyor ise tepki gösteririm.

Sahi Sarper, Jupp Derwall konusunda bana neden Mention attın? O gün de sordum ama cevap vermedin.

Son düzenleme:
Üst Alt