# Adrian Mutu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Adrian Mutu

Cevap: # Adrian Mutu

090120110132136907769.jpg

G.Saray’ın eski yöneticisi Özer Saraçoğlu, ünlü Romen golcünün transferini twitter’den duyurdu

G.SARAY’IN eski yöneticilerinden Özer Saraçoğlu, Fiorentina ile yollarını ayıran 31 yaşındaki Romen forvet Adrian Mutu’nun sarı-kırmızılılarla sözleşme imzaladığını iddia etti. Saraçoğlu’nun önceki gün sosyal paylaşım sitesi twitter hesabından takipçilerine duyurduğu haber şu şekilde:

“SON dakika flaş flaş ve Adrian Mutu, G.Saray’da. Mutu’nun pazartesi ya da salı günü İstanbul’a gelmesi bekleniyor. Mutu, Antalya kampına katılmayacak, direkt olarak Florya’ya yani İstanbul’a gelecek. Faks yolu ile imzalar atıldı.”

Mutu tamam - GAZETEVATAN.COM

Tsn in haberini almis bunlarin biseyden haberi yok

Dün doğum gününü kutlamayı unuttuk Mutu'nun doğum günü kutlu olsun:)

Kokain partileri falan diyorsunuz ama Hagi varken imkansız öyle bir şey yapması.Tam tersine elinden geleni yapar,Hagi'yi mahcup etmez yoksa Hagi tekme tokat girişir buna.

Gelirse hagiye olan azcık kalan güveninmide kaybederim. Misiyi disiplinsiz diye yolladı, şimdi 2 kere kanında kokain çıkan mutu gelirse ben nasıl güveneyim hagiye

Misimovic sakız çiğnediği için, disiplinsiz olduğu için kadro dışı kalmadı anlayın bunu artık, bahane-dışa karşı somut olay olarak bunlar sunuldu. Misi'yi Hagi begenmemiş olabilir, her hocanın sevmediği/beğenmediği ya da sevdiği/beğendigi oyuncular vardır.

Traore, Marica, Necati, Tunay bunlar second striker Baros'u yedekleyemez. Agresifliğiyle Mutu ve oyun bilgisiyle Tekke bu işi yapabilir, geçen isimler arasından.

gs formasını üzerinde görmeden inanmam ben, yada en azından imzayı atmadan diyelim, yakın geçmişte stoch vakası var biliyosunuz, spiker f.bahçe stochla anlaşmaya vardı dediğinde dili sürşmüştür, gs diyceğine fener demiştir dedim ama spikerde hata yokmuş, bu mutuda da yeni bir stoch vakası yaşanabilir

Üst Alt