# Adrian Mutu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Adrian Mutu

Cevap: # Adrian Mutu

Gelirse hagiye olan azcık kalan güveninmide kaybederim. Misiyi disiplinsiz diye yolladı, şimdi 2 kere kanında kokain çıkan mutu gelirse ben nasıl güveneyim hagiye

Mutu'nun gelmesine olumsuz bakan arkadaslar!

Bide söyle düsünün: Hagi ile Mutu arkadas. Hagi bir risk alip, Mutu'yu takima kazandirirsa, Mutu Hagi'ye yamuk yaparmi?

Mutu Hagi'nin yaninda bir disiplinsizlik gösterirmi?

Mutu gelirse, Hagi'ye tesekür etmek icin, ve kendi tekrar ispatlamak icin, eskisi gibi oynayacaktir. Isine konsantre olacaktir. Hagi'yi kirmak istemez, Hagi'nin basarisiz olmasini istemez.

Hagi icin, kendini tamamen futbola verecektir. Hagi'den sonra gelen en iyi yabancimiz olabilir kendisi!

Bide bu yönden bi düsünün bu transferi!

gs formasını üzerinde görmeden inanmam ben, yada en azından imzayı atmadan diyelim, yakın geçmişte stoch vakası var biliyosunuz, spiker f.bahçe stochla anlaşmaya vardı dediğinde dili sürşmüştür, gs diyceğine fener demiştir dedim ama spikerde hata yokmuş, bu mutuda da yeni bir stoch vakası yaşanabilir

Mutu transferinde üstüne oyun oynanacak bakın sihirbazınız en önemli transferinizi fenere kaptırdı denilecek (ki o transfer bitmiş sadece başkanın onayı kalmıştı oda onayı bir türlü vermemişti nedense !!! ) bir yönetici,küstürülecek bir yönetici olmadığından üstelik Mutu boşta bedava olduğundan, mevkisinde yetersiz olduğumuzdan bu transfer rahat olur bukez :)

Mutu'nun gelmesine olumsuz bakan arkadaslar!

Bide söyle düsünün: Hagi ile Mutu arkadas. Hagi bir risk alip, Mutu'yu takima kazandirirsa, Mutu Hagi'ye yamuk yaparmi?

Mutu Hagi'nin yaninda bir disiplinsizlik gösterirmi?

Mutu gelirse, Hagi'ye tesekür etmek icin, ve kendi tekrar ispatlamak icin, eskisi gibi oynayacaktir. Isine konsantre olacaktir. Hagi'yi kirmak istemez, Hagi'nin basarisiz olmasini istemez.

Bide bu yönden bi düsünün bu transferi!

Zaten Mutu bu sezon dışında sürekli başarılı olmuş.Yani eskisi oynayacak demeye gerek yok.Mutu İtalya gibi sert ligde başarılı olmuş.Mutlaka burayada alışacaktır.

Özer Saraçoğlu , ptesi yada salı Florya da olacak demiş. Kesin gii yani. Hayırlı olsun diyelim.

İnşallah kendini tamamen futbola verebilir. Eger bunu başarırsa, ligi çok pis sallar.

Çok büyük risk ama Mutu sonuçta yaşadıkları korkutsada adamın bir kalitesi bir ismi var işallah yararlı olur kendini futbola verebilir.Hayırlısı olsun.

walla osman kardeş inş dediğin gibi olur, mutunun uyuşturucudan adı çıkmış ama hagiyle iyi olacağına inanıyorum çünkü kalitesinden kimsenin şüphesi yoktur sanırım. mutu, formica bide ronaldinho rüyası var o zman tt arenayı kesin doldudur adnan brotherslar :)

@Süleyman

Ronaldinho konusunda klübü ve Flamengo anlaşmış oraya gidecek heralde :) Mutu konusunda benimde umudum herkes gibi Hagi :)

Zaten Mutu bu sezon dışında sürekli başarılı olmuş.Yani eskisi oynayacak demeye gerek yok.Mutu İtalya gibi sert ligde başarılı olmuş.Mutlaka burayada alışacaktır.

Haklisin :)

Ama en cok vurgulamak istedigim, Mutu Hagi'nin yaninda bir saygisizlik yapmaz ve onunda basarili olmasi icin ellinden gelen herseyi yapar ;)

Insallah gelir ve dediklerim olur :)

Çok büyük risk ama Mutu sonuçta yaşadıkları korkutsada adamın bir kalitesi bir ismi var işallah yararlı olur kendini futbola verebilir.Hayırlısı olsun.

Milli piyango gibi...

Büyük ikramiye de vurabilir, amorti bile de çıkmayabilir.

Risk elbette. Ama bilet almazsan, hiç bilemezsin :)

Bencede Hagi varken Mutu yanlis birsey yapmaz. Öz abisi, hayrani gibi görüyordur onu, ihanet etmez ona. Ama Hagi sezon sonu gider(se), Mutu'dan ozaman faydalabilir miyiz? Tek soru isareti bu.

bende öyle duymuştum ama yine gazetelerde Ronaldinho haberlerini görünce acaba diyorum, adnanlar ne kadar futbolda kötü olsalarda ticarette iyilerdir, böyle bi yıldız getirdiklerinde onun parasını sattıkları biletlerden ve kombinelerden çıkaracaklardır

Hagi galiba nikah şahidi olmuş Mutu'nun bi yerde duymuştum. Becali ve Hagi de kankaymış zaten. Normalde yaşlı oyuncu transferine karşıyım ama bedavaya gelicekse 3,5'ten fazla para almayacaksa gelsin keza çok kalite bir oyuncu ve bitik felan da değil . Ronaldinho gelse ve bitti dense bir yaş daha genç olmasına rağmen hak verebilirim ama Mutu bitik felan değil. Ayrıca kokain olayları felan da herkesin kendi tercihi kişisel tercihlere bu kadar takmamak lazım bir insan gay de olabilir KA-KAZIM gibi değişik fantezileri de olabilir kokain de kullanabilir. Ön yargılarla yaklaşmamak lazım insanlara sadece kendilerini bağlayacak tercihlerinden dolayı.

Hagi galiba nikah şahidi olmuş Mutu'nun bi yerde duymuştum. Becali ve Hagi de kankaymış zaten. Normalde yaşlı oyuncu transferine karşıyım ama bedavaya gelicekse 3,5'ten fazla para almayacaksa gelsin keza çok kalite bir oyuncu ve bitik felan da değil . Ronaldinho gelse ve bitti dense bir yaş daha genç olmasına rağmen hak verebilirim ama Mutu bitik felan değil. Ayrıca kokain olayları felan da herkesin kendi tercihi kişisel tercihlere bu kadar takmamak lazım bir insan gay de olabilir KA-KAZIM gibi değişik fantezileri de olabilir kokain de kullanabilir. Ön yargılarla yaklaşmamak lazım insanlara sadece kendilerini bağlayacak tercihlerinden dolayı.

+1905

Üst Alt