⚽ AL 21/22 E Grubu M:1 | Galatasaray 1-0 Lazio | MS | 16 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:1 | Galatasaray 1-0 Lazio | MS | 16 Eylül

Niye böyle yorumlar varya transfer dönemi devam ederken müthiş takım gençleşiyor Terimin Başkanın eline sağlık
diyenler gelmiş burda dert yanıyor söyledik bunları gençleşme adı altında kaliteyi yerle bir ettiler dedik.
Galatasaray formasını çıkar 2-3 oyuncuyu kenara al Sivasspor de kimse şaşırmaz öyle bir kadro kuruldu.
Bireysel yeteneği olan oyuncu sayısı 1 onuda oyundan çıkarıyoruz.Bu takım ilk 3 e girmez dedik inanmadılar.

Niye böyle yorumlar varya transfer dönemi devam ederken müthiş takım gençleşiyor Terimin Başkanın eline sağlık
diyenler gelmiş burda dert yanıyor söyledik bunları gençleşme adı altında kaliteyi yerle bir ettiler dedik.
Galatasaray formasını çıkar 2-3 oyuncuyu kenara al Sivasspor de kimse şaşırmaz öyle bir kadro kuruldu.
Bireysel yeteneği olan oyuncu sayısı 1 onuda oyundan çıkarıyoruz.Bu takım ilk 3 e girmez dedik inanmadılar.
böyle bi tehlike vardı ve açıkçası fazla gençleşmek bana da mantıklı gelmiyordu. biz millet olarak herşeyi abartmayı seviyoruz. ya yaşlı takım kurup yaş ortalamasını 30 üstü yapıyoruz ya da fazla gençleşip ortalamayı 24 altına indiriyoruz. herşeyde olduğu gibi futbolda da denge önemlidir. kaleciyi saymazsak 10 oyuncudan 5-6 tanesinin 25 yaş altı olması gayet yeterli genç bi takım olmak için. en az 2 tane kendni kanıtlamış kaliteli isim lazımdı bu genç kadroya, yol doğru ama yine eksik bi kadro mühendisliği.

ilk maç grubun en zor takımıyla evde (grubunda son maçı bu adamların deplasmanı - işin kalmaması gereken nokta)

Milan maçı özetini izledim - ne kadar kapsamlı bir özet ama kaleye şutları yok gibi neredeyse ?

Galibiyet hakkaten çok ekstra ve muazzam başlangıç olur - Asunçao'yu da görürüz gibime geliyor. Yabancı tatavasıda yok. Eğer TS maçının presi bu maçta olursa bir şeyler olur. Ama aman yemeyelim risk olmasın gibi GS'ye yakışmayan ve ucundan korkaklık havası veren oyun bizi mahfeder.
Göremeyiz Assunçao listede yok

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

en büyük gücümüz evimizde oynamamız sürpriz bir galibiyet bekliyorum
ama beraberlik de fena olmaz sonuçta daha yeni takımız

en büyük gücümüz evimizde oynamamız sürpriz bir galibiyet bekliyorum
ama beraberlik de fena olmaz sonuçta daha yeni takımız

Aslında şu iki maçın, rakibin geri dönüşlerindeki olayını bizim sahamızda oynasaydık taraftar var diye yaşamazdık belki.
Yani taraftar o defoyu engelleyebilirdi,ama şöyle bi durum var ,insan eksikliğini görürde üstüne gidip yok ederse bu iki maçtır yaşadığımız sıkıntı aslında bizim ilerde eksiksiz ve çok korkulan takım olmamıza sebep olur ,yok eğer bu sıkıntıların altında ezilmeyi seçersek o zaman geçmiş olsun.

Terim dünki değişiklik olaylarında kendi hatasını kabul edip hocalığını bazı konularda özeleştiriye alıp çeki düzen verirse ve eski terim olmaya yönelirse faydası olur,yok eğer aynı terim olacaksa gs devam etmemeli.

Ben bi nebze kasımpaşa ve ts maçındaki olayı yaşamayacağımızı düşünüyorum lazio maçında,çünkü taraftarımız olacak.taraftarımız gerçekten itici güç oluyor hakkını yememek lazım.tabii benimkisi tahmin gerçeği ancak Allah bilir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt