Alanyaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alanyaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Yenik durumda girersek

Kazımcan -> Dubois
Rashica -> Yunus
İcardi -> Gomis

Hamleleri gelir.

Ama Icardi azcık adamsa konsantre olup fark yaratmalı gol vuruşunda artık.

Sıkıntı oliveiradaki defansif zaafiyet. Onu arkasında 2 adamla oynatsak bu sefer hücumda eksik kalıyoruz. bi türlü hem hücum hem defansif açıdan ideal performansı veren kadroyu bulamıyoruz. Geniş kadro biraz yanlış kurulmuş sanki
Ben arkayı Torreyra-Berkan veya Toreyra-Mitçö yaparsak hücumda eksik kalacağımızı düşünmüyorum. Oliveira iyice serbest takılsın

Berkan haketmişti formayı. Mertens yerine Berkan ı oynatıp Oliviera yı öne atmalıydık en azından daha dirençli bir orta saha olurdu. Ofansif olarak Mertensin extra kattığı bir şey yok zaten koşmaktan başka

Mertensli orta saha kurgusuna karşıyım.
Bu hocanın yanında ki Fbli yardımcıya ayarım ben reis.Başakşehir'de Aleksic'i kullandıkları gibi kullanmak istiyolar ama ne fiziği ne de yaşı buna uygun değil Mertens'in.Yusuf Demir'i bu iç saha Maçı'nda oynatmayacaksa hangi Maç oynatacak?Mertens ya forvet arkası gibi 1 10 Numara ya da forvette oynar bu fizikle ve bu yaşla yav reis :D

Orta saha: Oliviera - Berkan - Torreira
Kanatlar: Rashica - Yusuf

Olmalıydı. Mertens forvet arkası etki vermiyor işte. Gerçi Yusuf yedeklerde bile yok.

Üst Alt