Albert Riera Resmen Galatasaray'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albert Riera Resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Albert Riera Resmen Galatasaray'da

Riera kanadı tek başına idare edebilecek bir adam değil yani arkasına Hakan ya da Çağlar'ı koymak gerekecek. Bu da 4-4-2 ya da turevleri gibi bir dizilişi gerektirebilir. Sol iç-kanat oynayabilir mi görecegiz, oynayabilirse değişik dizilişlerde olabilir.

Hoş forvet arkası oynayabilecek oyuncumuz olmadıgına göre inşallah, çift forvetli düzene döneriz. Zaten bir forvet tranferi bekliyorum, skorer tipik 9 numara, hatta mumkunse nokta santrfora yatkın. Elmander-Baros-buyuk ihtimal Fred üçlüsünden ikisini daima sahada görmek istiyorum. Aksi halde kısır kalabiliriz.

Batmısız haberimiz yok aylardır beles oyuncu alacaz diye beklemisler

Mali durum o kadar vahim

Arshavin,Podolski,Elia,Reyes beklerken Riera

Yazık çok yazık.

Yönetimi karalamanın anlamı yok bence yıllık ücretler biraz yüksek olabilir ama onun dışında ihtiyacımız olan adamlar alındı.Ayrıca bende Reyes hayranıyımdır ancak Reyes'in en iyi olduğu zamanlarda bile milli takıma o değil Riera 10 numara olarak gidiyordu.Demek ki bireysel yeteneklerin dışında olan bir takım oyuncusu olmasıda var.Bizim taktiğimize uygun bir kanat oyuncusu olduğu kanaatindeyim.Transferler Dünya Yıldızı değil ancak bence son derece kaliteli isimler.Riera-Eboue-Uijfalusi-Muslera-Felipe Melo bu oyunculardan hangisini ve hangisinin geçmişini bilmiyorsunuz.Yerli olarak da Selçuk-Engin-Ceyhun gibi isimler son derece iyi transferler bana kalırsa.Yönetimi ben eleştirmiyorum tebrik ediyorum.Geçen sene ki kadroyu gördükten sonra Avrupa'da yokken Galatasaray ismi eskisi kadar cazibe yaratmıyorken bence çok önemli transferler yapıldı ve bu takımın başında Türkiye için gelmiş geçmiş en başarılı teknik adam var bizden bekledikleri tek şey ise sonuna kadar destek olmak.

Bazı arkadaşlar football manager oynuyoruz sanıyor. 12 oyuncu gönder.(10M gelir elde et) 10 oyuncu hemen al bu işleri kolaymı sanıyorsunuz. Destek yerine köstek olan bile var. Bazı oyuncular bu sözleri fena yedirecek gibime geliyor.

Belki bana kızacasknız ama kusura bakmayın, 2, 3 gündür angut forumunda olan yorumların aynısı burdada yapılıyor.

Taraftar kandırılmıyor. Gayette güzel bir transfer yapıldı ama siz havalara uçtuğunuz için gözleriniz körleşmiş. Önce bir silkelenin kendinize gelin. Diyorsunuz ki ne yapacak daha sonra büyük bir takımamı gidecek. Yahu toplasanız kaç adam kazandırdık avrupada dikiş tuttu? Görende bir Lyonuz Ajaxız falan zannedecek. Ki gönderdiğimiz adamlarında arkasından atıp tutan bir taraftarız. Önce biz kendimize bakalım. Sonra düşünelim Riera uygun mudur değilmidir diye. Baştan şımartmakla hata yaptı yönetim evet. Ama tekrar söylüyorum

Bize herşey müstahak. Adam gelmiş hayırlı olsun diyeceğimize sürekli cins cins yorumlar yapıyoruz yok şunu alırdık bunu alırdık. Ben anlam veremiyorum bu yorumlarınıza. Neyse çokda önemsenmiyor zaten.

Umarım bolca maç oynar yüzümüzü güldürür forvetlerimize ilaç olur. Hoşgelmiş Riera ağabey..

Çok iyi transfer hayırlı olsun.

İşinize gelince transfermarkt'taki bonservis ücretlerini baz alıyorsunuz.

9 milyon orada değeri.Ederi de en az 6 milyon olan adamı 3'e alıyosun.

Elia,Podolski,Arshavin,Reyes,Elias bu futbolcuların hepsi şu an için Galatasaray ve Riera(Olimpiyakos)'a göre 1 ust perde de. Belki Elias'ı alabilirdik ama onunda maliyeti (9m euro bonservis, bence de fazla) bizi aşmıştır diye tahmin ediyorum.

Riera'nın Yunanistan kariyeri bizim içi önemli, benzer bir ligimiz var, orda başarılı oldugu kesin.

Renkdaşlar çok fazla uçmuyoruz bonservislerde bunun nedeni de malum mali açıdan sıkıntıdayız hala...:(

Biraz düşünerek konuşalım.

[video=youtube;7mCAa3cTnCA]https://www.youtube.com/watch?v=7mCAa3cTnCA[/video]

Melo çikolata al adama barışın. :asd:

Bana ne maddiyatdan ya.. Beni sevindirsin ondan sonra isterse 5 Milyon alsin helal hos olsun :) bence Taraftar olarak bizim baska görevlerimiz olmali maddiyat yerine..

Örnegin yeni tezahuratlar üretmek felan.. TT Arenada uy saglamak gibi.. Orasini bor Cehenneme çevoremedik daha..

Renkdaşlar çok fazla uçmuyoruz bonservislerde bunun nedeni de malum mali açıdan sıkıntıdayız hala...:(

Biraz düşünerek konuşalım.

Tabikide. Sonuçta bir borçlanma yetkisi alındı ama bu yönetim aynı zamanda mali tabloyuda düzeltmek istiyor. İmkanlara en uygun adamları almaya calısıyorlar. Borclanma yetkisi var diye şeyini çıkartamazlar herhalde..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt