Albert Riera Resmen Galatasaray'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albert Riera Resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Albert Riera Resmen Galatasaray'da

Sanki FM den futbolcu alıyor bazıları :eek: sanki saydığı adamları almak çok kolay birşeyde niye onlar değilde bu diye soruyor . şaka gibi

Adam alınmış bitmiş hala adamı istemeyenler ve bunu niye aldık diye yakınanlar var.Merak etmeyin Ft nin futbol bilgisi sizden daha fazla ve o Riera yı istedi ;) Bize bundan sonra hayrılı olsun demek düşer.Her transferde aynı şey yapılıyor.Melo geldiğinde ne gerek var altın bidon seçilmiş gelmesin dediler.Halbuki bunu diyenlerin çoğu altın bidon ne demek onu bile bilmiyordu :) Adam 2 maçta lafları yutturdu.Çok ön yargılısınız.Ujfalusi geldi yav bunu niye alıyorum herif 33 yaşında neler neler dediniz.Adam geldi 2 maçta yine laflarınızı size yutturdu.Çok ön yargılısınız çok.

Tırt bir transfer, Arda'yı satıyorsan Riera'yı koymayacaksın önümüze, 2 büyük adam alıcaz demiyeceksin.Liverpoolda oynamasınada bakmayın Benitezin ispanyol aşkı sayesinde o da.

Adam alınmış bitmiş hala adamı istemeyenler ve bunu niye aldık diye yakınanlar var.Merak etmeyin Ft nin futbol bilgisi sizden daha fazla ve o Riera yı istedi ;) Bize bundan sonra hayrılı olsun demek düşer.Her transferde aynı şey yapılıyor.Melo geldiğinde ne gerek var altın bidon seçilmiş gelmesin dediler.Adam 2 maçta lafları yutturdu.Çok ön yargılısınız.Ujfalusi geldi yav bunu niye alıyorum herif 33 yaşında neler neler dediniz.Adam geldi 2 maçta yine laflarınızı size yutturdu.Çok ön yargılısınız çok.

Riera'yı istediğini sanmıyorum Fatih Terim'in, tamamen çaresizlikten alındı.

Tırt bir transfer, Arda'yı satıyorsan Riera'yı koymayacaksın önümüze, 2 büyük adam alıcaz demiyeceksin.Liverpoolda oynamasınada bakmayın Benitezin ispanyol aşkı sayesinde o da.
Komik.Espanyolda oynadığı dönem Liverpoola gitmeseydi başka bir büyük takıma gidecekti.Bir sürü isteyen vardı

Oyuncuyu yuksek maaşla ikna ettik yaş 29 zaten adam parayı dusunecektir. Olimpiyakos açısından şoyle olabilir, Yunanaistan eko.krizde daha önemlisi Olimpiyakos başkanı kardeşler yönetimi bıraktı ya da bırakmaya niyetliydi. Yani kulup eskisi kadar harcayamacaktı. Takımın en fazla kazanan oyuncusu, daha cazip bir teklif alıyor ve gitmek istiyor. Eger şimdi satmazsa zaten 2 sene sonra hiç satamayacaklardı Riera'yı. Bu yuzden yuksek bonservis cekemediler. Ha ederi nedir, yaşı gereği 5-6m euroyu geçmezdi zaten. Peki ederi maaşı nedir, bence yine 1.5m-2m euroyu geçmez. Yani toplamda bişey fark etmedi bizim için. Olimpiyakos'tan 2-3m euro kar ettik, oyuncuya verdik onu da.

İlk tercih değildi, gönül ister Podolski, Elias ya da Guardado'yu ama olmadı ki Riera geldi. Elia ve Arshavin'i istemezdim :)

Guiza, Aragones, Del Bosque... Hepsi de önemli isimlerdi ama artık bizim futbol anlayışımıza mı yoksa kültürümüze mi ayak uyduramadılar anlamadım. Riera yok şurda şunu yapmış burda bunu yapmış hiç düşünmüyorum. Tek istediğim Türkiye'de İspanyollar başarısızdır zincirini kırması. Yunanistan'ın birçok konudan bize benzemesi belki uyum sorununu minimuma çekecektir. Galatasaray maçındaki gibi oynayan bir Riera her zaman bizim işimizi görür...

Arda'yı satmadık, göndermedik, Arda gitmek istedi, hakkıdır da adam mahkum değil, anlayın artık şunu.

Kimse Arda'yı satıp, Riera'yı alayım, kontenjan yakayım, derdinde değil yahu.

Bir şeyi de becersinler ama.. O istemiyor, bu istemiyor, şu gitmek istiyor.. Dümdüz takıma dönüştük.

Nasıl böyle yorumlar yapabiliyorsunuz. Dayanamıyorum yazıyorum vallahi.. Ne istiyorsun renktaş? Sen şuan çok mu üst düzey bir takımsında futbolcular sana gelmek istesin? Genç oyuncular nerede gösterecek kendini? Kasapların olduğu, şikelerin döndüğü bir ligdemi?

Hadi onu geçtim Riera yı hiç izledin mi?

Riera'yı istediğini sanmıyorum Fatih Terim'in, tamamen çaresizlikten alındı.

Ben çaresizlikten alındığını düşünmüyorum.Çünkü Brezilyadan Marlos u felan almadık.Bence bu adam podolskiden daha yararlı olur.Biz sol açık arıyorduk.Podolski de sol açık oynar ama çok verimli olmaz.Podolski forvetten bozma sol açıktır.Ha ama dersenki forvet için alınabilirdi haklısın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt