Altay, Süper Lig'de Gençleşecek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Altay, Süper Lig'de Gençleşecek

1623149723875.png

Katıldığı bir televizyon programında geçen sezon 1'inci Lig'de yaş ortalaması yüksek bir takımla mücadele ettiklerini hatırlatan 31 yaşındaki Başkan Ekmekçioğlu, bu duruma 40 yaşına basmaya hazırlanan İbrahim Öztürk'ü örnek göstererek, "İbrahim Öztürk sınırın üstünde olmasına rağmen yüksek performanslar gösterdi. Benim yaşımdan büyük çok fazla futbolcu vardı. Takımı biraz gençleştirmek istiyoruz. Yıldız transfer politikası yerine daha dengeli, yetiştiriciliği ön plana çıkaran bir yapıda mücadele edeceğiz" diye konuştu.

Göreve geldiklerinde ilk 7 senede hedefledikleri Süper Lig'e 5 yılda çıktıklarını dile getiren Özgür Ekmekçioğlu, "İkinci 7 senede altyapı yatırımları ve Süper Lig'de kalıcı olmak, üçüncü 7 senede Avrupa'ya gitmek gibi hedeflerimiz var. Süper Lig'de iyi bir takım kurup, üst sıraları hedefleyeceğiz" dedi. Transferde tek yetkilinin Teknik Direktör Mustafa Denizli olacağını ifade eden Başkan Özgür Ekmekçioğlu, "Biz bütçe kısmına bakacağız. Oyuncu konusunda duayen olan Mustafa hocamız sıkı bir hazırlık yapıyor. Süper Lig için 14-15 transfer yapacağız. Tecrübesi olan isimleri de tercih edeceğiz" diye konuştu.

TRT Spor

Heriflerin ilk 11inin ortalaması 34 mü ne yav

Futbolu bırakmıştır dediğim herifler vrdı

Yekta
İbrahim
Çağlar birinci
Deniz Kadah
Pax bilmem ne
Mossoro

playoflarda bunlar yoktu yaw bi kadahı gördüm 5 dk, ibrahim ki yanında bizim murat akça var ondan çok daha iyi, bi de paixao o da nedense az oynadı ama süperb ligde iş yapar zeki forvet zira. as heriflerin ortalaması yine 30 civarı ama bana sağlam bi takım görüntüsü verdi posyon az veriyorlar

Bu tr de çok oluyor, normalde bir de teknik direktör kovmaları lazım.
15 yeni oyuncu geliyor paralar akıtılıyor. O toplama takım düşünce de borçla ve futbolcusuz bir alt Lig de debeleniyorlar.
Sonra puan silme bir de transfer yasağı geldimi, ver elini amatör ligler.

Gscimbom mobil

Üst Alt