Arda Turan ile Fatih Terim, Hasret Giderdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan ile Fatih Terim, Hasret Giderdi

Dostluk falan bilmem ama bu durumda şuan ki konjunkturde boyle bir poz verilmemeli. Hele ki sen Galatasarayin kaptani olarak goruluyorsan. Mevcut teknik heyete cok ayip ediliyor ya. Gercekten Torrente üzülüyorum

Zırt pırt ben 13 milyon Euro kazandırdım demesine acayip uyuz oluyorum. Sanki rahmetli Ali Sami Yen, kulübü onun bonservis parasıyla kurduk. Bacağın şorta girmiyor kilolarından sen daha subliminal mesaj peşindesin. Yok arabasını garsona vermiş yok yardımlar yapmış. Üvey babasının paralı gazetecileri bunu şişirmekle meşgul. Tam paralel çetesiniz.

Zırt pırt ben 13 milyon Euro kazandırdım demesine acayip uyuz oluyorum. Sanki rahmetli Ali Sami Yen, kulübü onun bonservis parasıyla kurduk. Bacağın şorta girmiyor kilolarından sen daha subliminal mesaj peşindesin. Yok arabasını garsona vermiş yok yardımlar yapmış. Üvey babasının paralı gazetecileri bunu şişirmekle meşgul. Tam paralel çetesiniz.

Hem de be çete
Hocasından öğrenmiştir ego şişirmeyi
Kulüp ona neler kazandırdı adam olsa çıkar onları anlatırdı

Suratlarına tükürsen yazık bu durumda bari şu pozu vermeyin geri planda ne bok yerseniz yiyin yazık en büyük galatasaraylı bunlar güya

Arda Turan’ı zaten sevmem ama artık Fatih Hoca’yı da eskisi kadar sevmiyorum. Son yıllardaki çok kötü performansını eleştirsem de UEFA nedeniyle hep özel bir yeri vardı bende.

Tüpçü ile olan görüntüleri zaten çok şeyi belli etmişti. Şu pozu da kredisini çok azalttı.

Bugün bu takımı getirdiği noktadan sonra bu poz mide bulandırıcı bence. Utanması lazım ama bu adamlar utanmaz. Dinleri imanları para ve kendi egoları.

Yakışır. Gülün eğlenin.

bu maç gördüm ki galatasaray'ın kıblesi real madrid olmalıdır. başarı kazandırıyor musun o zaman başım üzerine yok kazandırmayıp 15 sene önce bonservis kazandırdım diye güya galatasarayla özdeşleştiğini sananlara kapıyı göstermeyi bırak kapıdan içeri sokmayacaksın. bizim taraftar, kulüp iyi alışmış herkese efsane payesi dağıtmaya. adamlar cassillas, ramos, zidane hepsini işleri bitince kapı dışarı gönderiyorlar. bizi vefa, efsane diye diye yediler zaten. feneri bile rıdvan nasıl belledi bana göre iyi bir örnek.

hocası başarısız olur gönderirsin kulüp karışır. yok böyle gönderilir mi diye birileri kulübe saldırır. büyük kaptan efsane derler seninle yapacağı maçtan önce gider adi bir kulübe hoca olur. herkes yerini bilmeli. galatasaray'da hoca olmak, oyuncu olmak şereftir. bu şeref lütfedildiyse bir saygı görüyorsan beş saygı göstereceksin.

Üst Alt