Arda Turan'dan Galatasaray Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
YÜRÜ LEN ile ilgili görsel sonucu

Takımı karıştırdığı yetmedi, gündemden düşünce bir de yazıyor hala üstüne. Git nereye gidiyorsan be "adam"!.

İçiniz nefret dolmuş sizin adam ne söylese o iğrenç nefretiniz kusuyorsunuz yine. Adam kendi söylüyor işte hatalar yaptım diye daha ne söylesin. Siz hayatınızda hiç hata yapmadınız mı hiç günah işlemediniz mi be

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arda suçunu kabul etmiyor. Suçunu kabul etseydi şu an farklı olaylardan "darp, ruhsatsız silah bulundurma ve ateşleme, tehdit" gibi suçlardan ceza yatıyor olması gerekiyordu. Yediği naneler öyle hata yaptım diye geçiştirilecek şeyler değiller.

Kötünün iyisi oldu, diyelim. FT-AT barıştı en azından, Allah muhabbetlerini artırsın...

Gelmiş olsaydı, futbol olarak katkı vermesine ihtimal yoktu; takım iyi durumda olmadığı için aslında sorumlu tutulmaması gereken hususlarda da kabahat ona yıkılacaktı muhtemelen. Yolu açık olsun; USA, Arab Yarımadası filan takılsın birkaç sene...

ne bedeli ödedin yav yaptıklarını sıradan vatandaş yapsa birdaha götü kurtaramazdı hapisten
emre'nin arabayla insan öldürdügünü düsünürsek bu herif silahla hastane basti. ikisine de kaptan ve efsane muamelesi cekiliyor.

tam 1 utanc tablosu. ha bir de hakeme ayakkabi firlatmisligi ve birinin bogazina yapistigini hatirliyorum.

emre ise evden aldirmakla ünlü.

emre'nin arabayla insan öldürdügünü düsünürsek bu herif silahla hastane basti. ikisine de kaptan ve efsane muamelesi cekiliyor.

tam 1 utanc tablosu. ha bir de hakeme ayakkabi firlatmisligi ve birinin bogazina yapistigini hatirliyorum.

emre ise evden aldirmakla ünlü.

Evden aldıran resimdeki şahıstı. Karıştırmayalım pls.

IMG_0617.JPG

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt