Arda Turan'dan Galatasaray Açıklaması! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evren Turhan: "Arda’nın bu mesajından sonra ben alırım Arda’yı, kimse kusura bakmasın, seversiniz sevmezsiniz ama herkesin efsanesi evine döndü, Arda niye dönmesin?"

images
Gerçek ruh halinin fotosu

Adamın eşine sarkmış, sonra da o adama silah çekmiş insanlara destek olmayız biz Alper.

Olay insanlık, Galatasaraylılıktan büyük bir konu

Kusura bakma ama, ebesinin körüne kadar yolu var
Arda harika top oynasa kimse o yaptığı bokları konuşmaz emin olun. Sneijder filan yapsaydı millet aferim koçum helal olsun derdi. Herşey sahada bitiyor bu bir gerçek.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam okurken duygulandık hadi inandık da diyelim konu kapanmıştır artık umarız. Galatasaray gibi yapılar duygusal kararlarla yönetilemez, bu tip kararlardan da başarı geldiği nadirdir. Bu gündem artık bitmeli. İlerde iyi bir antrenör filan olursa belki dönebilir futbolcu Arda'ya ihtiyaç yok.

Tamam okurken duygulandık hadi inandık da diyelim konu kapanmıştır artık umarız. Galatasaray gibi yapılar duygusal kararlarla yönetilemez, bu tip kararlardan da başarı geldiği nadirdir. Bu gündem artık bitmeli. İlerde iyi bir antrenör filan olursa belki dönebilir futbolcu Arda'ya ihtiyaç yok.
Sen niye bu kadar acimasiz oldun zuki

Bütün camiayı birbirine soktu herkes birbirine girdi ondan sonra çik hicbirsey olmamış gibi özür dile

Çok.uyaniksin arda turan çok sen buradaki taraftar kadar bile galatarasayli değilsin çünkü samimi değilsin

Arda harika top oynasa kimse o yaptığı bokları konuşmaz emin olun. Sneijder filan yapsaydı millet aferim koçum helal olsun derdi. Herşey sahada bitiyor bu bir gerçek.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok öyle bir şey kardeşim. Sneijder'i çok severim çok da savundum lakin ne olursa olsun gidecek evli kadına sarkacak sonra kocasına silah çekecek falan! Sneijder zaten o karakter de bir adam değil ve lakin böyle bir şeyi yaptı diyelim. Mümkün değil arkasında durmam, arkasında duran da olmaz zaten. Belki ultra bilmem neler arkasında durabilirdi ona bir şey diyemem. Onlarda mide var mı şüphedeyim zaten. Onların midesi kaldırabilir.

Sen niye bu kadar acimasiz oldun zuki

Yine espri filan mı yapıyorsun bilmiyorum da ciddi cevap vereyim. Acımasız bir şey yazmadım ki açık kapı bıraktım hatta şuan ihtiyacımız olmadığından bahsediyorum. Hepi topu 28 oyuncu yazabiliyoruz zaten kadroya gelip Taylan'ın, Akbaba'nın Atalay'ın v.s sürelerini çalmasına lüzum yok. Arda bir şey katmaz bize. İyi hoca, idareci v.s olursa dönebilir şuan değil. Bu noktadan sonra başkan izin verirse zaten bir daha söz möz geçiremez kulüpte kimseye, divanda filanda anlatamaz bunu millete, başımız ağrımaya devam eder en doğrusu gelmemesi artık.

Yok öyle bir şey kardeşim. Sneijder'i çok severim çok da savundum lakin ne olursa olsun gidecek evli kadına sarkacak sonra kocasına silah çekecek falan! Sneijder zaten o karakter de bir adam değil ve lakin böyle bir şeyi yaptı diyelim. Mümkün değil arkasında durmam, arkasında duran da olmaz zaten. Belki ultra bilmem neler arkasında durabilirdi ona bir şey diyemem. Onlarda mide var mı şüphedeyim zaten. Onların midesi kaldırabilir.

Tanımasam inanıcam Türk futbol seyircisini :D Sen o şu ayrıda, bu gözler çok şey gördü Türk taraftarlarda. Sahada iyi olunca hiç birşey konuşulmuyor. 2 örnek veriyim sana;

Emre belözoğlu , sahada düşünce bir anda fener taraftarı adama demediğini bırakmadı. Normalde neydi camianın çocuğu büyük kaptan fenerbahçeli emre. 2 maç kötü oynadı sövüyorlar.

Melo , Sahada iyi olmadığı zaman hemen yaptığı pislikler gündeme geliyordu. Saha içinde iyi olduğu zaman 'kudurun' deniyor. Bu iki adamında saha dışında da olayları var. Emre zaten malum, melo'nun da fenerbahçe'ye ana avrat küfürü bile var. Sahada iyi olmasaydı herkes işine bak diyecekti. Şimdi sen arda'nın olayı ile bunlar farklı dersen seni saygıyla karşılarım ama aynı kapıya çıkıyor hepsi. Sonuçta ahlaktan bahsediyorsak hepsi işin içine girer.

öyle bi yazıyosun ki sanki kasten adam öldürmüş gibi. kuş ve .. çocugu olabilir ama bazı şeyleri de at gözlüğüyle bakmadan yaz
zokora'ya pis maymun diyen

rakibine bogazini keserim hareketi yapan vs 150 tane örnek verebilirim

at gözlügü diyene bak, 7/24 belhandayi savunup fm'den bile ekran görüntüsü atan birisin

forumu 3 dakika ciddiye alsak seni saniyesinde ihrac ederiz

zokora'ya pis maymun diyen

rakibine bogazini keserim hareketi yapan vs 150 tane örnek verebilirim

at gözlügü diyene bak, 7/24 belhandayi savunup fm'den bile ekran görüntüsü atan birisin

forumu 3 dakika ciddiye alsak seni saniyesinde ihrac ederiz
ben emre onları yapmadı mı dedim? kaza muhabbetine yazdım onu. belhanda muhabbetine hiç girmeyecegim, ne kadar anlatsam da olay en başa dönüyor bi şekilde. ihraç etmeyi düşünüyorsanız varsa bi hatamız edin

Üst Alt