Arda Turan'dan Galatasaray Açıklaması! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İyi oynayan futbolcunun her şeyi gözardı edilebiliyor, saha dışında çok aşırı ekstrem bir olay olmadıkça saha dışı sebeplerden ötürü bir futbolcuyu istememe durumu bana günümüzde anlamsız geliyor. Bir de Allah aşkına sadece bu konuyla ilgili değil genel olarak şu '' milletin midesi nasıl kaldırıyor bilmiyorum '' , '' futboldan anlamıyor '' , '' şunu şöyle yapan kuştur '' vs gibi büyük laflar etmeyi bırakın cidden çok komik oluyor.

Futbol artık endüstrileşti istesek de istemesek de bu böyle, başarı gelmediği anda maddi olarak dibe vuruyorsun ve maddiyatta endüstrileşmiş futbolda her şey demek, yani ortam bu kabul etmen veya etmemen bir şey değiştirmiyor sen bireysel olarak romantik takılabilirsin burada bir problem yok ama kendi küçük romantik penceren ile değerlendirip elaleme midesiz, kuş vs diyemezsin. Bunu Galatasaray camiası şöyledir şunu yapmaz bunu yapmaz, şu futbolcuyu alamaz vs diyenler için yazdım

Gelmesini istemiyorum Arda'nın çünkü performans verebileceğine inanmıyorum, adam çıkıp iki de bir ben Galatasaraylıyım diyip duruyor, yok sen Galatasaraylı değilsin demek tuhaf bana göre, sevmeyebilirsiniz açıkçası ben de hazetmiyorum kendisinden bana uymayan bir karakteri var, aynı şekilde karakter olarak sıradan insan olan Fatih Terim'i de sevmiyorum, ama Galatasaray'lı Fatih Terim'i yaşattıkları açısından seviyorum ve saygı duyuyorum aksi zaten anılara ihanet olur. Yani demek istediğim, ben Arda'nın Galatasaray özelinde samimiyetine inanıyorum, daha önce açıklamasını yaptığı belli başlı konuları temcit pilavı gibi sürekli öne çıkarmak da ayrı bir tuhaflık.

Hatasını anlamış güzel bir yazı yazıp gereken kişilerden özür dilemiş. Siz hala adama bok atma derdindesiniz. Ne yapalım yani. Olsun mu adam? Vefasız taraftar degincede kızıyorsunuz.

Tanımasam inanıcam Türk futbol seyircisini :D Sen o şu ayrıda, bu gözler çok şey gördü Türk taraftarlarda. Sahada iyi olunca hiç birşey konuşulmuyor. 2 örnek veriyim sana;

Emre belözoğlu , sahada düşünce bir anda fener taraftarı adama demediğini bırakmadı. Normalde neydi camianın çocuğu büyük kaptan fenerbahçeli emre. 2 maç kötü oynadı sövüyorlar.

Melo , Sahada iyi olmadığı zaman hemen yaptığı pislikler gündeme geliyordu. Saha içinde iyi olduğu zaman 'kudurun' deniyor. Bu iki adamında saha dışında da olayları var. Emre zaten malum, melo'nun da fenerbahçe'ye ana avrat küfürü bile var. Sahada iyi olmasaydı herkes işine bak diyecekti. Şimdi sen arda'nın olayı ile bunlar farklı dersen seni saygıyla karşılarım ama aynı kapıya çıkıyor hepsi. Sonuçta ahlaktan bahsediyorsak hepsi işin içine girer.
Kadim dostum Erman'a ben de katılmıyorum.

Melo örneği cuk oturmuş, çirkefin ve manyağın önde gideniydi.. Seviyor muyum ? Sapına kadar, keşke 3-4 yaş genç gelseydi.

Çok şükür, bir insanın ahlaki dejenerasyonunu başarısının arkasında görüp, yav gol atsında arada bana da parmak atabilir seviyesine indirmedim.

Tek yön ebesinin körü

Bende performans olarak bişey verebileceğine inanmayan taraftayim ama futbolu da ardayı arda yapan barça ya kadar uzanan kariyerinin sonucunda ait olduğu yerde Galatasaray da bırakmasi istediğindeydim. Çevresi ne kadsr kötü olsa da bu süreçte Gs Hk. Olumsuz bir şey yaşatmadi. Her zaman da Gs li olduğunu açıkça beyan etti. Bir dönem aziz yıldırım in ısrarla fb ye kazandırma çabaları vardı hatırlarsınız. Hepsini kendisine yakışan bi şekilde reddetmiştir.

66 numaralı formasıyla gelip olası şampiyonluğumuzda sene sonu futbolu bırakmasi yıllar sonra taraftara maziye baktığında tebessüm ettirecekti.

Samiyenin kapanisindaki 66 numaralı ardayı çok özlemişti taraftar. Güzel bir son olurdu. Kulüpsüz kalmış bir şekilde kariyerini noktalamasi hoş olmadı. Kariyer olarak en iyi yerli futbolcu sonuçta.

Neyse ardanin da dediği gibi aslolan Galatasaray. Kişiler geçici onemli olan kupalar, başarılar.
Daha fazla içerisi karışmadan arda da kendine yakışanı yapmış.
Dogru açıklama.

Son düzenleme:
Yönetimin tutum değiştirmeye mazereti olsun diye böyle bir mesaj yaynlatıldığı hissine kapıldım.Olay enteresan bir kurgu ile geldi bugüne kadar.

Tanımasam inanıcam Türk futbol seyircisini :D Sen o şu ayrıda, bu gözler çok şey gördü Türk taraftarlarda. Sahada iyi olunca hiç birşey konuşulmuyor. 2 örnek veriyim sana;

Emre belözoğlu , sahada düşünce bir anda fener taraftarı adama demediğini bırakmadı. Normalde neydi camianın çocuğu büyük kaptan fenerbahçeli emre. 2 maç kötü oynadı sövüyorlar.

Melo , Sahada iyi olmadığı zaman hemen yaptığı pislikler gündeme geliyordu. Saha içinde iyi olduğu zaman 'kudurun' deniyor. Bu iki adamında saha dışında da olayları var. Emre zaten malum, melo'nun da fenerbahçe'ye ana avrat küfürü bile var. Sahada iyi olmasaydı herkes işine bak diyecekti. Şimdi sen arda'nın olayı ile bunlar farklı dersen seni saygıyla karşılarım ama aynı kapıya çıkıyor hepsi. Sonuçta ahlaktan bahsediyorsak hepsi işin içine girer.
Ülkemizdeki genel taraftar profili malum kardeşim ona bir lafım yok. Emre zaten Arda'dan daha sıkıntılı bir herif onu hiç saymıyorum. Melo da sıkıntılı idi ama bunlar kadar değildi bence. Melo harbi kudurtucu idi ;D

Yav benim çabam Galatasaray'ım dan kopmak istemiyorum. Bu adam gelirse sezon benim için kapanabilir onu istemiyorum.

Üst Alt