Arjantin 4-1 Güney Kore | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arjantin 4-1 Güney Kore | Maç Sonucu

Cevap: Arjantin 2-1 Güney Kore | İkinci Yarı | TRT 1

Orta sahaya adam alıp Messi'yi ileri çekmesi lazım.

Arjantin sıkıntı yaşabilir.

Koreliler şeker gibi insanlar.Haksız yere sarı kart yiyorlar,hiç itiraz etmeden yerlerine dönüyorlar.Adam ökzü gibi elle oynuyor,hiç itiraz etmiyor maça devam ediyorlar.Valla sempatimi kazandılar.

Arjantin çok kötü. Dünkü İspanya'ya kötü diyenler şu Arjantin'in haline baksınlar. Şu kadro ile pozisyon bile bulamıyorlar adam gibi. Kore biraz becerikli olabilirse 2-0'dan maç verecekler nerdeyse. Orta sahaları düştü yine oyundan. Zaten Maradona'nın ne oynattığı belli değil. 4 defans, iki orta saha, 4 ofansif oyuncu var, 4 ofansif oyuncunun hangisinn nerde olduğu bile adam gibi belli değil, bu sebeple hem hücumda hem savunmada ciddi yerleşme problemleri yaşıyorlar. Mascherano'ya aşırı yük biniyor. Bu kadar saçma sapan bir sistem görmedim.

Ömer Üründül hep mi negatif görüş bildirmek zorundasın ya? Adamın daha olumlu konuştuğunu görmedim, hep olumsuz eleştiri yapıyor.

Burayı okuyan Fenerbahçeliler varsa onlara sesleniyorum.Güney Kore gol atarsa 2-2 olacak.Sizinle bir ilgisi yoktur.Lütfen sokaklara inmeyiniz.

ya bu maradona harbi futbol cahili,böyle bi takım zorlasan bu kadar kötü oynatılır,sağ bekte gutierrez beni izlerken kanser ediyo,zanetti yi alsan sağ bekte yardırır,orta saha tam evlere şenlik,cambiasso yu da almadı kadroya,almanya-ispanya falan çıkarsa bu arjantin in karşısına arjantin in hali pek iyi olmaz.

Cevap: Arjantin 3-1 Güney Kore | İkinci Yarı | TRT 1

MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİiiiiiiiii

Üst Alt