Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-1 Sturm Graz SK | 1 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-1 Sturm Graz SK | 1 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-1 Sturm Graz SK | 1 Ekim | Maç Sonucu

derbileri bir düşün arkadaşım, taraftar her pozisyonda maçın içinde her harekette,her pasta o tepkileri vermeli.

Aynısını yazdım rakip paslaşıyor, top ayağında kopmuş geliyor bizim müthiş(!) tribünler Nevizade gecelerini söyleyerek takımı uyutuyor! Islıklayın, yuhalayın oraya şarkı türkü söylemeye mi gidiyorlar acaba? Nevizade geceleriymiş görseler, Nevizade'de bir mekana gitseler %90'ı "Burası ne böyle hacım ölmüş burası, hayat yok" diye kaçar. Ayrıca romantizmi kız arkadaşlarıyla yaşasın herkes rahat bıraksın Galatasaray'ı ! Mıy-mıy marş istemiyoruz.

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-1 Sturm Graz SK | 1 Ekim | Maç Sonucu

Sezon başında bir karar aldım bu sezon takım ne kadar kötü olursa olsun eleştirmeyeceğim diye.Çünkü bu yıl bir geçiş sürecidir.Bu yıl başarısızlık olabilir ama Rijkaard sistemi en geç gelecek yıl oturtacaktır.Beklediğimden daha da iyi başladık sezona.6'da 6 yapılmasını beklemiyordum.Ama bu galibiyetler olduğundan fazla abartıldı.Sanki uzay takımıymış ve artık hiç puan kaybetmeyecekmiş gibi bir hava oluşturuldu ki ben bu havanın içinde olmayanlardandım.Her maçtan önce temkinliydim yine öyleyim.Son 2 maçta alınan kötü sonuçlar olabilir.Bunu abartıp asıp kesmek yersiz.Sabırlı olmak gerek.İsterse hiçbir cephede başarılı olmasın ben bu ekipten umutluyum..

nokta...

:2_thumbs_up_-_anima :007: :2_thumbs_up_-_anima

Takıma kızacak birşey yok. Bazen olmayınca olmuyor.

Merak etmeyin her maç kazanamazsınız. Fakat kalitemizi ortaya koymak zorundayız.

ligde 10 .hafya da kadar seri yakalamak zorundayız yoksa herşeyi bu seneyi kaybedebiliriz.

Rijkaard'ın tek yapacağı şey konsantrasyonu sağlamak. Takım inanarak vurmalı toplara ve zorlamalı.

Ben umutsuz değilim. Elano yu çok beğendim. Boş oynamıyor ve eğer sürekli oynarsa bizim için çok iyi olacak.

Arda TURAN malesef kendine bakmıyor ve inanılmaz güçsüz durumda artık eski Arda yı istiyoruz. Formunu korumalı.

yahu Servet Cetinle filan takım zor basarı yakalar orta saha iyi oynasın ama defans yedirip dursun ayrıca ileriye iyi golcü lazım takımda orta saha ise kalitelidir

Leo: şuana kadar güven veriyo.

Sabri: son maçlarda çok koşuyo çok mücade ediyo ileri geri iyi çalışıyo.

Emre A.:elinden geleni en iyisiyle yapıyo.

Servet: Defansta fizik gücünü çok iyi kullanıyo, ama basit hatalr yapmaması lazım ve topu ayağında fazla tutmaması lazım.

H.Balta:Topu biraz daha iyi kullanması lazım geriye her zamanki gibi iyi yardım ediyo.

M.Topal: Tarftarlar beğenmiyo ama Sarp a göre çok çok daha iyi oyuncu her geçen gün dahada iyi oynamaya bşladı sahanın iyilerindendi.

Keita: Müthiş pozisyonlar hazırlıyo ama biraz daha son paslarda dikkatli olması lazım biraz daha ciddi oynaması lazım.

Elano: Fizik gücü iyi değil. Bugün çok pas hatası yaptı çok gol kaçırdı. Sanki diğer maçlara göre daha iyiydi gibi geldi.

Arda: Oyunun belirli bölümlerinde sahneye çıkıyor son 2 maçta bunu oyunun geneline yayması lazım sahneye çıktığında da yürüyerek adam geçiyor ve müthiş pozisyonlar hazırlıyor.

Baros: Topları çok eziyo, biraz daha iyi kullanırsa topları daha az top kaybıyla oynarsa sorun kalmaz.

Kewell: Son 3-4 maçtır çok formsuz. Kendine gel Kewell.

Nonda: Baros a göre daha iyi top alıyor sırtı dönük ve daha iyi saklıyor. Ama Baros tan bi eksiği var hızı ve isteksiz duruşu.

M.Sarp: Kimse bu kadar katkı sağlayacağını düşünmüyodu bence maksimumu burası bunda daha iyi oyun oynayamaz ancak M.Topal ın yedeği olur.

Barış: Bence kesinlikle kadro dışı kalmaması lazım Sarp tan daha faydalı olur.

Rijkard: Güvenim tam...

Aynısını yazdım rakip paslaşıyor, top ayağında kopmuş geliyor bizim müthiş(!) tribünler Nevizade gecelerini söyleyerek takımı uyutuyor! Islıklayın, yuhalayın oraya şarkı türkü söylemeye mi gidiyorlar acaba? Nevizade geceleriymiş görseler, Nevizade'de bir mekana gitseler %90'ı "Burası ne böyle hacım ölmüş burası, hayat yok" diye kaçar. Ayrıca romantizmi kız arkadaşlarıyla yaşasın herkes rahat bıraksın Galatasaray'ı ! Mıy-mıy marş istemiyoruz.

Taraftarın yetersiz olduğu görüşüne katılıyorum fakat Nevizade geceleri genelde maçın koptuğu ve galibiyeti garantilediğimiz anlarda yapılan bir taraftar bestesi.Orada taraftar takıma katkı olsun diye değil kazanılan galibiyeti kutlama amacıyla söylüyor.

Aynen sanada katılıyorum akadaşım takımdan önce bu taraftar zihniyetini eleştirmemiz lazım...Şimdi de nevizade çıktı bunuda 8 sene fln söyleriz artık...Fenere derdik biz fenerden de kötü tezahurat yapmaya başladık iyiki gitmiyorum maça yoksa deli olurum valla...

Berbat oynadik.Sabir sabir diyoruz ama insallah duzeliriz.Bakiyorumda maçin kurbani Mehmet T seçilmis,yazik diyorum.

Neye sabır çekelim arkadaşım. Sen sabır çekeceğine şükür et. Hangi avrupa takımı hollanda ekolünü benimserken düşüş yaşamamış yada zorlanmamış. Barcelona hemen mi başladı süper oynamaya,Az alkmaar adı sanı duyulmamış futbolcularla şampiyonluğu hemen mi kazandı.

Milli takım arasına kadar takımın form durumu üst düzeydeydi.Milli takım arasından sonra ise her maç biraz daha düşen performans izliyoruz.Neyseki pazar günkü maçtan sonra yine 2 haftalık milli maç arası geliyor.Yeniden toparlanmak için iyi bir fırsat..

Taraftarın yetersiz olduğu görüşüne katılıyorum fakat Nevizade geceleri genelde maçın koptuğu ve galibiyeti garantilediğimiz anlarda yapılan bir taraftar bestesi.Orada taraftar takıma katkı olsun diye değil kazanılan galibiyeti kutlama amacıyla söylüyor.

Taraftar çok kötüydü,yahu tribün lideri 15dk "Yürüyüş Marşı" söyletti.

Lan diyecen,söylediğin marşın futbolla ne alakası var.Takımı gaza mı getiriyorsun ne yapıyorsun yani.Artık kapalı ıslıkladı eski açığı yeter artık söylemeyin diye.Gerçekten tribünler ölmüş.Bir tezahurat yapan eski açık var,o da ne söyleyeceğini bilmiyor.20 defa yeni beste söylendi,15 dk yürüyüş marşı.Bir kaç defa "Saldır Galatasaray".Valla bu kadar.

yahu Servet Cetinle filan takım zor basarı yakalar orta saha iyi oynasın ama defans yedirip dursun ayrıca ileriye iyi golcü lazım takımda orta saha ise kalitelidir

Bir sen eksiktin de Servet'den girmeseydin konuya,bak bugunku kurbanlarimiz ; M.Topal,Kewell ve Elano.

Yazik denilecek bir sey yok,her mac ayni sekilde devam ediyorsa soylenir tabii ki,son 2 mactir servet de gereksiz isler yapiyor,hepsi soylenir,

Ben sampiyon oldugumuz sene izledigim M.Topali ozluyorum ve uzuluyorum izlerken,Kewell,Keita disinda da birinin digerinden farki yok gozumde,

iyi oynasa iyi deriz.Ayrica cok iyi oynayarak kazanmiyorduk bazi maclari,bu skora yansiyinca boyle oldu,

skor taraftarlari ve kendini yorumcu zanneden kitle de hortladi ama iyi oldu,erken oldu,10.hafta fb-GS Topiginde performanslarini ayni sekilde bekliyorum..

Mehmet Topal top ayağına geldiğinde kendi ekseninde 1 genişçe tur dönerse, topu devamlı geri oynarsa, top ayağına gelince alakasız şutlar ve şişirme toplar atarsa,üzerine vazife olmayan her topa müdahil olursa geçen 2 yılda kafalarımızda oluşturduğu Mehmet Topal profilini yok edecek. Mustafa Sarp'ın yedeği olma yolunda hızla ilerliyor. Kimseyi skor yorumculuğu ve tabelacılıkla suçlamayın lütfen. İnsanlar gördüklerini anlatsın. Aman tabelacı derler korkusuyla en kötü maçtan sonra çok iyiydi mükemmeldi demek yakışmaz Galatasaray taraftarına. Bir kısım dünyayı sarı-lacivert gören holigana benzeriz.

Yediğimiz golün bir kopyasını 2 hafta önce Kasımpaşa'dan yemiştik.

arkadaşlar şu anda maçtan geldim, birçok arkadaş kötü oynadık demiş tabi kendi fikirleri ama 1 golü iptal edilen, 2 penaltısı verilmeyen, 2 topu direkten dönen ve 1 gol atan bir takım kötü oynamış olamaz...

aksayan taraflar var elbet mesela m.topal sanki başka bir adam olmuş yeni transfer etmişiz gibi, ne top kesiyo ne topu ileri taşıyo...

hele hele o elano... %100 gol pozisyonu kale ağzının içinde vole varyete yapacam diye heba etti pozisyonu, ama atsaydı maçın kralı oydu 1 asist 1 golle ama atamadı... valla arkadaşlar kusura bakmayın ama her ne kadar nefret etsem adam dahi olmasada lincoln oynadığı zamanlarda şimdiki 5 tane elano eder... elano ne çalım ne bişey, sadece sağ kaanattan son kanada uzun pas denedi, 5 pas attı hepsi ya rakibe ya taca gitti... baroş a gol pasını verdi evet çok iyi aralara toplar attı ama zaten işi bu o yüzden dünya paralara geldi öyle değil mi?

ofansif gücü yüksek olan takımda ofansif futbolculardan arda, elano, baroş oyuna sonradan giren kewell ki bu adamda bi ters bişeyler var ne koşuyo ne bişey yapıyo sahada dolanıyo resmen, ofansif adamlarınızdan 4 tanesi bu şekilde olursa nasıl maç kazanabilirsiniz ki? son 2 maçtır kötü oynamıyoruz bu maç tekrar söyleyelim gayet iyi oynadık top ve hakem bizi sevmedi o kadar...

hele o ardanın pozisyonunda kale arkasındaki yardımcı mı asistan mı ne geyikse o hakem ne iş yapar? herhalde uyuya kaldı da görmedi çektiğini yada kasıt vardı devam ettirdi...

resmen eskişehirspor'un avusturya versiyonu ile oynadık özellikle 2. yarı...

kötümser olmayalım, ayrıca şöylede bişey var daha hiçbir takıma yenilmedik, bu maçta da yenilebilirdik özellikle 90. dakikada grazlı oyuncu boş kaleye atsa maç orda gitmişti ve gerçektende havamız bayağı bir etkilenirdi yenilseydik...

ne varsa keita'da var...

Bu iş böyle devam edecekse çok samimiyin koysunlar GALATASARAY TARAFTAR ALBÜMÜNÜ açsınlar son ses.

Taraftara gelince Bizim Tribün liderleri bu işi bilmiyorlar.

Eğer adam gibi hakemleri protesto ve ıslıklasalar emin olun 1 penaltıyı eşşek gibi verirlerdi.

Resmen katlettiler bizi adamların 2 pozisyonu %100 ofsayt çalmadılar. Hakan Balta yı itti Faülü vermedi. Golü yiyorduk ama Arda yı resmen yere yaka paça indirdiler PEnaltı yı çalmadı Şeref yoksunları!!

Bu Hakemler Hollandalı olduğu için emin olun Rijkaard dan dolayı bizi linç ettiler.!!

Normal hakemler olsa ilk yarı 2-0 biterdi.

Mehmet Topal top ayağına geldiğinde kendi ekseninde 1 genişçe tur dönerse, topu devamlı geri oynarsa, top ayağına gelince alakasız şutlar ve şişirme toplar atarsa,üzerine vazife olmayan her topa müdahil olursa geçen 2 yılda kafalarımızda oluşturduğu Mehmet Topal profilini yok edecek. Mustafa Sarp'ın yedeği olma yolunda hızla ilerliyor. Kimseyi skor yorumculuğu ve tabelacılıkla suçlamayın lütfen. İnsanlar gördüklerini anlatsın. Aman tabelacı derler korkusuyla en kötü maçtan sonra çok iyiydi mükemmeldi demek yakışmaz Galatasaray taraftarına. Bir kısım dünyayı sarı-lacivert gören holigana benzeriz.

Hepimiz ayni maci izledik,oynadigimiz futbolu elestirenleri anlarim,ki anlatim seklinden de belli oluyor kimin iyi kimin kotu niyetli oldugu ama cok sacma yorumlar okuyorum,ayni anda biri elano icin 'cok iyi' ya da 'cok kotu' diye biliyor,bi anormallik var..

Takım sezon başından beri harikaydı da son iki maçtamı berbat. Yada kazanırken mükemmelmiydik.

Sezon başından beri her maçta bu kadar pozisyon veriyoruz ama hücumda goller bulunca takıma övgüler yağıyor.

Tamam mükemmel değiliz eksiklerimiz var ama düşünün, Elano karşı karşıya kaçırmasaydı, Arda'nın golü verilseydi, Baros'un topu 6 pastan direk yerine kaleye gitseydi skorda, yorumlarda çok farklı olurdu.

Takım oyununda özellikle defansif yönde eksiklerimiz var, dirençli, hızlı ve ayağa pas yapan takımlar karşısında sorunlar yaşayabiliriz ama bazı arkadaşların dediği gibi berbat bir savunma hattımız var, bu defansla olmaz düşüncelerine katılmıyorum, geçiş döneminde henüz sezon başı sayılabilecek bir dönemde gayet iyi bir takım görüntüsü sergiliyoruz diye düşünüyorum. Aynı futbolu hafta sonu Ankaragücü karşısında oynarsak sahadan farklı bir galibiyetle ayrılacağımızı düşünüyorum.

Sadece 2 beraberlikle umudumuzu yitirmeyelim. Aksine bence bu bizim avantajımız, sürekli kazanan en az 3 gol atan bir takımın ayaklarının yere basmasını sağlayacaktır bu puan kayıpları.

Rijkaard ve ekibine sonuna kadar güveniyorum. Bu takım sezon sonundu hem Avrupa liginde hemde Süper ligde çok iyi yerlerde tamamlayacaktır.

İyi ki berabere kaldık. Hemen konular açılmış, yok Lincoln yok transfer vs. vs. Allah medyadan önce bu takımı sizin gibi taraftarların gazabından korusun.

Sabır, Sabır, Sabır.

Üst Alt