Aykut mu? Ufuk mu? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut mu? Ufuk mu?

Cevap: Aykut mu? Ufuk mu?

Cok net soyluyorum, Ufuk'u tanidigim kadari ile oynamaya oynamaya paslanan tiplerden. Ilk bir kac mac sac bas yoldurabilir, ama oynadikca acilan bir kaleci. Sirf bu yuzden Rijkaard'in Ufuk'u oynatmasi gerekirdi son maclarda.

Bu yazdığınız tüm kaleciler için geçerli.. Ne var ki 25-26 yaşından sonra kalecilerin bazı özellikleri gelişmez artık... Aykut eskiden çok yetenekli idi.. Fakat yabancı hayranlığımız yüzünden körelttik onu.. Umarım Ufuk'u aynı şekilde harcamayız...

Cevap: Kaleci transferine gerek var mı?

Rijkaard anormal şekilde Ufuk'a bir türlü şans vermediğinden kaleci şart.

Rijkaard'ı çok büyütüyorsunuz. Bu adam GS takımını kesinlikle umursamıyor.GS ile bir bağ kuramadı. UFUK veya bir başkası Rijkaard için önemli değil. Bence bu adam zaten klüpten ayrılmayı kafasına koymuş. Verdiği cevaplar sürekli politik.

Düzgün bi takımdan teklif gelse hemen gidecek. Hangi akla hizmet gözden çıkardığın Serveti son maçta oynatırsın? Barış gibi adamın sivas maçında o hareketi yaptığı gün floryadan içeri girmemesi gerekirken, cezası bittikten sonra pat kadroda. Aynı şeyi keita da yapmadı mı? hemde kıyaslanmayacak derece altında bir hareketi. O meşur son dakika berberliklerinin üst üste geldiği haftalarda yedek otturtu ketia'yı. Ama şimdi barış ilk 11 oynuyor. Gelecek diyor alt yapı diyor, oynatsana son maçlarda anıl'ı, cem'i. Eminim bu adamların GS alt yapısında olduğuundan bile haberi yoktur. Ben hislerimde hiç yanılmam, bu adam gider. Belki bu ay belki 6 ay sonra ama kesin gider.

Cevap: Aykut mu? Ufuk mu?

Bu yazdığınız tüm kaleciler için geçerli.. Ne var ki 25-26 yaşından sonra kalecilerin bazı özellikleri gelişmez artık... Aykut eskiden çok yetenekli idi.. Fakat yabancı hayranlığımız yüzünden körelttik onu.. Umarım Ufuk'u aynı şekilde harcamayız...

Aykut Fener macindan sonra asagi yukari bi 5 mac oynadi, 1 mac disinda hepsinde sacma sapan isler yapti. Yani her kaleci icin gecerli bir durum degil.

Alabiliyorsak sinan bolat'ı almalıyız alamıyorsak ufuk'a güvenip oynatmalıyız! Ama aykut'la kesinlikle olmaz!!!

var desek kim alınıcak sinan bolat iyi değil diyolar

onuru satmazlar serkan kırıntılı satılık

belki gaziantepden mahmut olabilir onuda satmazlar

en iyisi ufuk

Onur alınmadığı sürece Yönetim yerli kaleci almaz.Onuruda vermezler. Muhtemelen Yabancı Kaleci Gelecektir. Benim Adaylarım Kameni.Boruc.Frey. Bu kalitedeki kaleciler almalıyız

Kalemizi yıllarca koruyacak, iyi bir kaleciye kesinlikle ihtiyacımız vardır. Ufuk kalemizi koruyabilecek bir seviyede iyi bir kaleci olsaydı şayet, şuan Kaleci Transferine gerek varmı? sorusu sorulmaz ve üzerlerine Leo Franco getirilmezdi. Leo Franco'da bu boşluğu dolduramadığına göre, kaleci ihtiyacımız halen devam etmektedir diye düşünüyorum..

var desek kim alınıcak sinan bolat iyi değil diyolar

onuru satmazlar serkan kırıntılı satılık

belki gaziantepden mahmut olabilir onuda satmazlar

en iyisi ufuk

Dünya'da yabancı kaleci kalmadı mı? GS bank asya takımı mı? serkan kim? mahmut kim? ufuk kim? İnanlır gibi değil. Kardeşim sorun-çözüm olgusunda

sorun: GS'de iyi kaleci yok. Tecrübeli iyi bir kaleci alınmalı.

sözde çözüm: aykut oynasın işte.olmadı ufuk var (bu çözüm değil bu 2.sorun'u doğurur)

asıl çözüm: Parayı vericen kaliteli kendini ispatlamış bir kaleci alıcan.

Leo Franco bonservissiz diye alındı.

Atletico Madrid'de 5 sene oynamış adam bizde neden böyle oldu anlamadım :)

Dünya'da yabancı kaleci kalmadı mı? GS bank asya takımı mı? serkan kim? mahmut kim? ufuk kim? İnanlır gibi değil. Kardeşim sorun-çözüm olgusunda

sorun: GS'de iyi kaleci yok. Tecrübeli iyi bir kaleci alınmalı.

sözde çözüm: aykut oynasın işte.olmadı ufuk var (bu çözüm değil bu 2.sorun'u doğurur)

asıl çözüm: Parayı vericen kaliteli kendini ispatlamış bir kaleci alıcan.

iyi yabancı kaleciyi çakıl taşıylamı veriyolar

kimi alalım istiyosunuz? akinfeev diyolar bilmemkim diyosunuz en az 15 m €dan başlar iyi kaleci.

bedava gelincede franco de santis gibi oluyo

öneri söyleyin burda şu kaleciyi alalım diyin.ayrıca hani yabancı kaleci almıyoduk artık?

Aykut´un 1. kaleci olmasi imkansiz. Daha kac kere isitip isitip önümüze koyacaklar Aykut´u anlamiyorum. Galatasaray´in 1. kalecisi olacak yetenek yok Aykut´da. Ufuk yeterlimidir bütün sezon icin? Inanki bilemiyorum cünkü Ufuk´un performansini 5 mac üst üste izleyemedik. Avrupa Ligi icin riskli bir adim olur diye düsünüyorum eger ki hedef koyacaksak Avrupa Ligi icin. Keske Rijkaard iddiamizi kaybettikten sonra Ufuk´u oynatmis olsaydi. Simdi daha saglikli fikirlere sahip olabilirdik. El alem 19 yasindaki kaleciyi kaleye sokabiliyor ( De Gea ), 3. kalecisine güvenip oynatabiliyor ( Onur ) ama biz büyük umutlarla alinan, bizim ugrumuza kadro disi kalan, Milli Takimin kalecisi olacak denilen Ufuk´u son 5 mac bile kaleye sokacak cesareti gösteremiyoruz.

1. Aykut´a hic mi hic güvenmiyorum ve kalede izlemek istemiyorum.

2. Ufuk´un tek basina koca sezonun agirligini tasiyacaginin da garantisini veremiyorum.

3. Mantikli olacak olursak eger, isler ters gittiginde güvenebilecegimiz bir kaleciye ihtiyacimiz var gercekten su anda.

4. Yabanci hakkimizi kullanmayi bende istemem ama daha iyi bir alternatif bulamayacaksak baska caremiz de kalmiyor ne yazik ki.

89 defa düşündüm bu soruyu kendi kendime..cevabım:kaleci almayalım.

gelecekte olacakları düşünersek..en olumsuz tablo şu olurdu..sezona ufuk ve aykutla başladık ilk haftalarda aykut birinci kaleci.aykut kendi kötü oynama rekoru kırsa bile avrupa ligi elemeleri ve grubun dandik takımlarına karşı elenmemize varacak sonuçlar almayız.ki bu durumda mutlaka kaleye ufuk geçer ve o başarırsa devre arası transfer yapmayız ve iyi bir kaleci kazanırız.baştan ufukla başlar kötü giderse devre arası iyi bir kaleci alırız.

sözün özü:avrupa liginde oynadığımız için şampiyonlar liginde mücadele edemeyeceğimiz için yabancı kontenjanını harcamamak için ufukun tutma ihtimali yüksek olduğu için cesar yada valdez kalitesinde kaleciye verecek paramız olmadığı için orta saha ve defansa iyi takviyeler yaparak kaleci ihtiyacını aykutun bile çevirebileceği rahatlığa kavuşturabileceğimiz için KALECİ ALMAYALIM.

Timo Hildebrand olmazmı? En son Hoffenheim'da oynayan 31 yaşındaki alman kalecinin bonservisi elinde:)

iyi yabancı kaleciyi çakıl taşıylamı veriyolar

kimi alalım istiyosunuz? akinfeev diyolar bilmemkim diyosunuz en az 15 m �an başlar iyi kaleci.

bedava gelincede franco de santis gibi oluyo

öneri söyleyin burda şu kaleciyi alalım diyin.ayrıca hani yabancı kaleci almıyoduk artık?

senin için rakkamlar 0 ile başlayıp 15'le mi devam ediyor. 0,15,16,17,.......

İstenirse rahalıkla 7-8 milyon euro'ya özellikle G.Amerika'dan iyi kaleciler bulunabilir.

İyi kaleci dedenince illa buffon, valdes,akinfeevv i söylemeyin.

Para yok diyorsan o zaman başka. Kapatalım o zaman dükkanı.

senin için rakkamlar 0 ile başlayıp 15'le mi devam ediyor. 0,15,16,17,.......

İstenirse rahalıkla 7-8 milyon euro'ya özellikle G.Amerika'dan iyi kaleciler bulunabilir.

İyi kaleci dedenince illa buffon, valdes,akinfeevv i söylemeyin.

Para yok diyorsan o zaman başka. Kapatalım o zaman dükkanı.

tamam o zaman söyle bi kaleci alalım

Cevap: Kaleci Transferine Gerek Var mı?

Kadir ama onlar kaleci transferini ucuzdan hallederiz , o mevki o kadar önemli değil mantığı ile haraketle yapıldı . Sence ders çıkarmamışmıdır yönetim ? Kaleci alacaksan paraya kıyacaksın . Adnan Polat bunun farkındadır artık

Hepimizin beğendiği, kusur bulamadığı bir kaleciyse neden olmasın? :)

Üst Alt