Başkanımız Mustafa Cengiz TRT Spor'a Konuk Oluyor | Yayın Bitti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkanımız Mustafa Cengiz TRT Spor'a Konuk Oluyor | Yayın Bitti

Mustafa Cengiz: "Bizim liseye eğitim kurumu ve bizim kurucumuz olarak sahip çıkmamız gerekir. Aslımızı inkar edemeyiz. Bizim aslımız Galatasaray Lisesi, ister liseli olun ister lisesiz."

Mustafa Cengiz: "Yönetim kurulunda değişen 10 kişiden 1 kişi bile gönül koymadı. Onlar Galatasaray tarihine Attila İlhan'ın dediği gibi adlarını mıh gibi çaktılar."

Mustafa Cengiz: "Galatasaray'da bir liseli-lisesiz tartışması var. Bundan çok rahatsızız biz. Ben konuşurken "liseci" sözlüğünü kullanmaktan da memnun değilim. Çünkü bu liseye karşı olumsuz bir söz."

Mustafa Cengiz: "Ben aday olduğum sürece hiçbir vaatte bulunmadım. Vaatlerin maliyeti sıfırdır. Ben hepinize uçak alacağım derim ama sonra turizm sezonu kötü gitti derim bir bahane bulurum almam. Vaat vermek kolay."

Mustafa Cengiz: "Futbol şubesinin kendini çevirebilir durumda olması için ligde en sekiz takımın şampiyonluğa oynaması ve bunların en az dördünün Avrupa kupalarına katılması gerekir. Altı ülkenin dışında hala taşra ülkesi muamelesi görüyoruz Avrupa'da."

Mustafa Cengiz: "Bir hakemimiz gidip maç yönetti mi, Cengiz'imiz gidip oynadı mı seviniyoruz. Onların yüzlerce oyuncusu var, bizim bir-iki tane. Ceferin, UEFA için şans. Altı ülke dışındaki takımların gelir elde etmesi için müthiş katkısı var."

Mustafa Cengiz: "Benim rakibim ne kadar yücelir ve yükselirse, ne kadar her anlamda kaliteliyse benim kalitem de o derece yükselir."

Mustafa Cengiz: "3 yıl devam etmek bir an bile aklımdan geçmedi. Fatih Terim ile Abdürrahim Albayrak'ın varlığı bizim için büyük bir şans. Ben bir taraftar olarak mutluyum. Ben bir protesto görürsem ayrılırım. Oraya yapışmamak lazım."

Mustafa Cengiz: "Son düdük çalmadan şampiyonluk için konuşmam. Daha bizim 180 dakikamız var. 2006'daki Denizli maçında staddaydım. 15-20 dakika bekledik. Appiah boş kaleye atamadı."

Mustafa Cengiz: "Fatih hocam çok nazik bir insan. Seçildiğimde bana telefon etti, 'Hayırlı olsun, sizin önünüzü açmak için ben ve yardımcılarım istifaya hazırım' dedi. Ben de, 'Sevgili hocam senin oraya gelmeni en çok isteyen bendim, asaletine teşekkür ederim' dedim."

Mustafa Cengiz: "Fatih hoca, bilgisayar programlarıyla müthiş analizler yapıyor. Her oyuncuya en ufak hatasını gösteriyor. Sabahlara kadar taktiklerle uğraşıyor. Ben işine böylesine aşkla bağlı çok az insan gördüm."

Mustafa Cengiz: "Hoca, 'Ben bıraktım' diyene kadar ki ona da zor izin veririz, onunla devam edeceğiz."

Mustafa Cengiz: "Abdürrahim Albayrak, Fatih Terim'in sivil versiyonu."

Mustafa Cengiz: "Fatih Terim'in getirilmesi için dolaylı yönlerden ciddi şekilde baskı yaptım. Seçim konuşmamda Fatih Terim'i getireceğimi deklare ettim.

Mustafa Cengiz: "Eski yönetimden özür dileyerek bunu söylüyorum. Hocaya 'Hocam sizin buraya gelmenizi en çok isteyenlerden biriyim. Biz bu konuşmayı yapmadık. Aynen devam ediyoruz' dedim ve o gece Florya'ya gittim, Fatih Hoca ile tanıştım."

Mustafa Cengiz: "Seçildiğim gece Fatih Terim beni aradı. 'Başkanım hayırlı olsun. Sizin önünüzü açmak için ben ve yardımcılarım istifa etmeye hazırız' dedi. Bunu her hoca yapmaz."

Mustafa Cengiz: "Sevgili Tudor, bize hizmet etti ama hizmetin gereklerini yerine getiremedi. Bu başarı bu işi yapanlara ait. Fatih hocamıza, oyunculara..."

Mustafa Cengiz: "Fatih Terim, Abdürrahim Albayrak ve ben, kulübün bir kuruşu için çarpışırız."

Mustafa Cengiz: "Ben Sneijder'in gitmesini istemiyordum. Bu insan Türk futboluna katkıda bulunabilirdi. Ücretini yarıya düşürebileceğini de iletmişti."

Mustafa Cengiz: "Dört adayın da şansını eşit görüyorum. Maksatlarımız bir ama rivayetler muhtelif. Genel Kurul'un tercihlerine saygılıyım."

Mustafa Cengiz: "Ben kimseye CEO'luk vermedim. Benimle görüşenler benim sözümü tuttuğumu görürler. İnşallah bu yoldan kopmam."

Mustafa Cengiz: "Çağımız teknoloji çağı. Bir üniversiteyle fiziki alan hazırlayarak devletten teşvikler alıyorsunuz. Yapılacak spor salonu, basketbol maçları sonrasında 35 hafta boş kalacaktı. Orasının zemin bölümlerini teknokent yapmak istiyoruz. Yıllık en az 3 M $ kazanacağız."

Mustafa Cengiz: "Mecidiyeköy'deki oteli de teknokente ayırıyoruz. Dilekçeleri verildi, hazırlıkları başladı. Yıllık 4 M $ gelecek."

Mustafa Cengiz: "Bana 'Belediyelere gidip PR yapıyor' dediler. Sanatçı mıyım ben? Taç Spor'a gittik, yıkım kararı var. Ataşehir ve Kadıköy Belediyesi'ne bu yıkımı durdurmak için gittik."

Mustafa Cengiz: "Açık ve net olalım: Riva ve Florya elden gitti. Biz gelire çevirmeyi beceremedik. 200 M $ gelir bekliyorduk ama 55 M $ gelirse gelecek."

Mustafa Cengiz: "Bana 'Tarım Bakanlığı'na niye gittin?' diyorlar. Gittiğim her yere Galatasaray'ın menfaatleri için gittim. Şu anda bile iki bakanlıktan haber bekliyoruz."

Mustafa Cengiz: "Kadın basketbol takımımıza gereken değerin verilmediğini düşünüyorum."

Kaynaklar

Aslan News-Tribun Dergi-Trt Spor

Son düzenleme:
Mustafa Cengiz: "Bizim liseye eğitim kurumu ve bizim kurucumuz olarak sahip çıkmamız gerekir. Aslımızı inkar edemeyiz. Bizim aslımız Galatasaray Lisesi, ister liseli olun ister lisesiz."

Mustafa Cengiz: "Yönetim kurulunda değişen 10 kişiden 1 kişi bile gönül koymadı. Onlar Galatasaray tarihine Attila İlhan'ın dediği gibi adlarını mıh gibi çaktılar."

Mustafa Cengiz: "Galatasaray'da bir liseli-lisesiz tartışması var. Bundan çok rahatsızız biz. Ben konuşurken "liseci" sözlüğünü kullanmaktan da memnun değilim. Çünkü bu liseye karşı olumsuz bir söz."

Mustafa Cengiz, TRT Spor'da: "3 yıl devam etmek bir an bile aklımdan geçmedi. Fatih Terim ile Abdürrahim Albayrak'ın varlığı bizim için büyük bir şans. Ben bir taraftar olarak mutluyum. Ben bir protesto görürsem ayrılırım. Oraya yapışmamak lazım."

Mustafa Cengiz: "Son düdük çalmadan şampiyonluk için konuşmam. Daha bizim 180 dakikamız var. 2006'daki Denizli maçında staddaydım. 15-20 dakika bekledik. Appiah boş kaleye atamadı."

Mustafa Cengiz: "Fatih hocam çok nazik bir insan. Seçildiğimde bana telefon etti, 'Hayırlı olsun, sizin önünüzü açmak için ben ve yardımcılarım istifaya hazırım' dedi. Ben de, 'Sevgili hocam senin oraya gelmeni en çok isteyen bendim, asaletine teşekkür ederim' dedim."

Mustafa Cengiz: "Fatih hoca, bilgisayar programlarıyla müthiş analizler yapıyor. Her oyuncuya en ufak hatasını gösteriyor. Sabahlara kadar taktiklerle uğraşıyor. Ben işine böylesine aşkla bağlı çok az insan gördüm."

Mustafa Cengiz: "Hoca, 'Ben bıraktım' diyene kadar ki ona da zor izin veririz, onunla devam edeceğiz."

Mustafa Cengiz: "Abdürrahim Albayrak, Fatih Terim'in sivil versiyonu."

Kaynaklar
Aslan News - Tribun Dergi

Son düzenleme:
Mustafa Cengiz: "Fatih Terim'in getirilmesi için dolaylı yönlerden ciddi şekilde baskı yaptım. Seçim konuşmamda Fatih Terim'i getireceğimi deklare ettim.

Mustafa Cengiz: "Eski yönetimden özür dileyerek bunu söylüyorum. Hocaya 'Hocam sizin buraya gelmenizi en çok isteyenlerden biriyim. Biz bu konuşmayı yapmadık. Aynen devam ediyoruz' dedim ve o gece Florya'ya gittim, Fatih Hoca ile tanıştım."

Mustafa Cengiz: "Seçildiğim gece Fatih Terim beni aradı. 'Başkanım hayırlı olsun. Sizin önünüzü açmak için ben ve yardımcılarım istifa etmeye hazırız' dedi. Bunu her hoca yapmaz."

TRT Spor

Bu sözü bile onu başkan tutmamıza bir sebep.

Başkan Sneijder kalmayı çok istiyordu ve ücretini yarı yarıya düşürmüştü dedi. Şerefsiz kel Tudor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başkan Sneijder kalmayı çok istiyordu ve ücretini yarı yarıya düşürmüştü dedi. Şerefsiz kel Tudor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tudors hem Wesleyi hem Brumayı yedi.

Bruma içinde aynı şey geçerliydi. parayı versen kalırdı fakat tudorsun dingilce tavırları yüzünden kaybettik çocuğu

Mustafa Cengiz: "Birleşme teklifleri geldi ama 'Bize 3-5 koltuk ver' diye gelen teklifleri kabul etmedim. Burası bir siyasi parti değil. Başkanlık sistemi var. Eğer dayatmalarla gidersem 'Kukla Başkan' olurum. Ben öyle bir iktidarı istemem, o seçimi alnımın akıyla kaybederim."

Mustafa Cengiz: "Birleşme teklifleri geldi ama 'Bize 3-5 koltuk ver' diye gelen teklifleri kabul etmedim. Burası bir siyasi parti değil. Başkanlık sistemi var. Eğer dayatmalarla gidersem 'Kukla Başkan' olurum. Ben öyle bir iktidarı istemem, o seçimi alnımın akıyla kaybederim."
kanki program bittimi?

başkanın karşısındaki adam geçtiğimiz yıllarda bi uçak yolculuğu sırasında adi bir balicinin saldırısına uğarayan gazeteci değil mi?

başkanın karşısındaki adam geçtiğimiz yıllarda bi uçak yolculuğu sırasında adi bir balicinin saldırısına uğarayan gazeteci değil mi?

Bu abi mi

408

Üst Alt