bayram tutumlu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

bayram tutumlu

Menejerler kulüpleri nezaman hoplatmadi ki ? Sneijder transferi nasil gerceklesti ? Kari koca, biri Galatasaray, biri Sneijder tarafi yaptilar sözlesmeyi.

Eger taraftar olarak yildiz transferi istiyorsan, bil ki, menejerlerin yagli bir kazik sakladigi, kucagina oturmadan olmaz.

Bu bir ver gülüm, al gülüm olayi. Adamlar kontrol ediyor piyasayi.

Sunu da not edeyim, Bayram Tutumlu tehlikeli bir adamdir, bin bir pisligi bilir. Kendisi de pisligin icindedir cünkü, gidip Barcelona´nin Baskani Laporta´yi hapse attirdi zamaninda.

Çok tutumlu bir insan.

s-10fc48f79207aeb63d1a4e3d656f8b41acc03004.gif

ağzından yemin, allah düşürmeyen sıradan bi üçkağıtçı işte. kulüp battı batarken parça koparmak isteyen herkesin ağzı sulanıyor :(

Attığı tweetlere göre; para almayacağım ben Galatasaray aşııyım diyor.
Eğer aldatmıyorsa bizi; hem arcelona hem Everton gerek geniş kadrosu gerek alt yapısı itibariyle harika kadrolar oluşturmak için bize çok iyi fırsatlar getirir.
Eğer proje dediği böylle bir şeyse asrın fırsatı gelmiş olabilir ayağımıza.
Ha eğer bizi moruklarla zkecekse hiç gerek yok!

Bi kerede bayram tutumlu durtsun dursunu onu tadalim belki bu sefer farkli olur zaten menajerlerin kucaginda dolaniyoruz ve dolanacagizda

Bayram Tutumlu‏ @BayramTOficial
Evet malesef hiç yapmak istemediğim işi yapacağım İfşa..

8 mayısta belki aklı başına gelmiş diye Cenk Ergün'e bir Whaatsapp gönderiyorum diyorum ki GS köyü söyle hangi mevkilerde ihtiyacımız va.

İyi şartlarda iyi oyuncular bulalım..Ben GS yımdan para kazanmak amacında değilim..Sadece birikimlerimi kontaklarımı GS yımın emrine vermek.

Cenk Ergün'den cevap bekliyorum cvp gelmiyor..Sinirleniyorum su Whaatsapp ı gönderiyorum: Saklan Ma !!!!

Ç Ergün'ünü iki gün sonraki cevabi: Selam abi Nasılsın? Seyahetlerdeydim şimdi gördüm Santrafor ve sol stoper ilk öncelik diyor..

Bir oyuncu gönderiyorum sirf niyetini ölçmek için ama Cenk bunu araştır hemen cvp yazıyor Araştırıyorum..

Tekrar yazıyorum Söyle abine Nasıl yardımcı olabilirim ?Durum hiç hoşuma gitmiyor!

Futbolcular yoluyorum bunlara bak fikrini söyle diyorum bana ok Çalışıyorum diye cvp yazıyor.

Bakıyorum bana ne soru soruyor nede sıcak davranıyor!Hep ben peşini bırakmıyorum..

Tekrar Whaatsapp ta soruyorum transfer parası ödeyebilirmiyiz?

Ç Ergün: öderiz abi kalite Adam uçmadan ama Bütçemiz var..Bende kendisine ok en iyisini yapaçagız diyorum ve umutlanıyorum..

Başlıyorum futbol piyasındakı ilişkilerimi kullanmaya her kulüp Bşk arıyorum GS yın FairPlay den dolayı maddi durumunun iyi olmadığını.

Arkadaşlığımız adına yardımcı olun bende sizlere çok yardımcı oldum zamanında evet beni geri çevirtmiyorlar..

Ç Ergün abi seni yarın telde arayım konuşalım diyor ama aramıyor..Tekrar oyuncular yoluyorum araştır diyorum evet diyor..

Santrafor için Andone ve Pukkı(Brondby) 27 gol atmış bu sene diye Whaatsapp ı gönderiyorum.

Ve kendisine geçen sezon Andone için görüştün diyorum (Çünkü menecerler bana hep anlatırlar).

Cvp C Ergün:Andone çok beğeniyorum konuştum geçen sene ama pahalı olmaz mı bonservisi??

BT: soruyorum O Zaman geçen sene niye bana söylemedin ben alırdım Andoneyi GS yıma malesef şimdi fiyat 10 milyon € diyorum..

C Ergün cvp:Ah abi ah Anlatırım çocukla(Andone) yemek yedim menajerle anlaştım (Alvaro Torres teyit etti) ama çok bilenler istemedi Ah ah..

Artık bırakmayacağım inşallah diyor bende o iş işten geçti artık zor alırsın diyorum..

Bana abi seni yarın arayımı diyor evet diyorum..
Beni arıyor ilk önce sitem ediyor abi ben kötü Ada'm değilim bana iki sene önce kötü--

Davrandın sitemleri..Bende GS yıma babam kötü davransa affetmem diyorum ve futbol sohbetine giriyoruz..

Ben kendisine menecerlik yapmadığımı takım alıp sattığımı Petrol gas inşaat Burger king vs gibi işlrimin olduğunu güçlü küdretli olduğumu--

GS için ne gerekirse maddi manevi yapacağımı söyledim
Bana soruyor ne yapabilir abi gücünden küdretinden Nasıl yararlanalım diye soruyor..

Ben kendisine Barcelona'ya gel ben Barcelona'da gidicilerin listesini biliyorum yararlanalım FCB Başkan'ıyla İsterse bizim Başkan'da gelsin.

Ani Başkan gelmez be sportif direktörüm Nasıl FCB Başkan'ıyla görüşürüm diyor bende o benim kankam seni beni için kabul edecek diyorum..

Ben FCB Başkan'ına konuyu açıyorum olur gelsin diyor senin hatırına ne gerekirse yaparım.
Bu sefer Cenk Efendi min peşine düşüyorum..

Her seferinde bahane bulup gelmemek için bahane arıyor.kendisine çok ağır bir Whaatsapp gönderiyorum hemen cvp veriyor.

Abi sen bir tanesin senin güçünden kim yararlanmaz vallahi gelecem diyor..

Ben GS için Nasıl iyi ucuz kaliteli oyuncu alırım diye çabalarken Whaatsapp larıma cvp vermiyor..Çok ağır bir Whaatsapp çekiyorum

Hemen cvp veriyor abi hepsini aldım ve dediğin gibi ödevime çalışıyorum çok Adam gönderdin uzun ödev ama hepsini tek tek çalışıyorum..

Cvp yazıyorum GS yımın tek umudu sen ve benim taraftar çıldırıyor!Hata yapma dikkatli ol..

Cenk Ergün:Başkan'a dediklerini söyledim her firsatan yararlanacağım..

BT O Zaman Barcelona'ya gel burdan benimle beraber külüpler turu yapalım(FCB,RM,AT M,SEVILLA,VALENCİA MALAGA CELTA DEPOR )vs

Yav abicim hemen niye sinirlenip ifsaya kalkisiyosun ki. Cenke günde 100 lerce kisi yaziyordur adamin isi basindan askin, her dakika sana cevap mi verecek. Sen yine iyi oyunculari bul öner, isimize yarasin. Ifsa ve küslük klübün ne isine yaricak simdi

~tap

Sen sadece yanımda bulun GS yetkilisi olarak ben kafalarına basar iyi şartlarda iyi oyuncular alırım.
Tamam abi süper diyor.

İspanya'dan İngiltere geçelim oradaki dostlarımızda devreye sokarım diyorum.
Biraz samimi oluyoruz kendisine telde soruyorum hoca Nasıl?

Ç Ergün beğenmiyorum diyor bende o Zaman hoca arayalım aman abi gizli olsun abi diyor..

İngiltere'ye gidiyorum Koemanın yanına ordan Everton bana yardımcı olalacak kimi istiyorsun diyorum cvp yazmıyor..

Tottenham Başkan'ı Levy arıyorum yardımcı ol diyorum ok diyor Cenk'e iletiyorum cvp yok..

Yine Barcelona'ya dönüyorum Cenk'e Whaatsapp atıyorum diyorumki şu an Daniel Levy ile chatlaşıyorum hangi oyuncuları istiyorsan alırım..

Cvp vermiyor Cenk'e:Neden cvp vermiyorsun Cenk efendi???Beni sevmeyebilirsin sen GS için çalışıyorsan cvp vereceksin!!bu sana son ikazım

Cevabı Abi seyahatteydim Wimmer ve Janssen (Tottenham oyuncuları)
Cevabım hala sinirliyim Cenk'e Sen şimardın u...tel seyahate çalışmıyormu?

Devam edıyorum Cenk'e Salak olma bu sene çok mühim garanti iyi oyuncular almak zorundayız..
Yine 10 tane oyuncu yoluyorum..

Cvp yok kızıyorum Cenk'e: Dandik oyuncularla uğraşma GS ya yakışan oyuncu al!!Cevrendeki menecerler para kazanmak icin oyuncu teklif..

Bayram Tutumlu komisyon istemez GS aşkına tavsiye eder..

Tekrar yazıyorum Cenk'e A Madritli oyuncuların listesini yolluyorum Bunlar gidici soyle hangisini istiyorsun??

Cvp yok ben devam Cenk'e:Özbek'lerin baskısına gelişte GS ya damdık oyuncu alırsan beni şimdıden duşmanin bil.

Devam GS bu sezon iyi kadro kurup Şampiyon olmak zorunda yoksa taraftar senide affetmez!Yanlış yapma koçum..

İyi oyuncu listeleri gönderiyorum zaten listeyi açıklayacağım bana hep kaçamak çaplar verıyor.

Sneijder i külübede oturtacak kendine getirtecek oyuncu arıyorum buluyorum 25 gol 8 asist..yine bana çok kısa cvp yazıyor..

Cenk'e Ya Cenk bazı oyuncular hocayı soruyor Tudor diyorum gülüyorlar gel prestijli bir hoca alalım oyuncularında gelişi kolay olur dıyorum.

Devam ediyorum Danıel Pasarella ne diyorsun istiyormusun sende bana Tudoru beğenmediğini söylemiştin gel bu Ada'mı GS ya kazandıralım..

Cvp çok kısa:Yok abi yönetim kararı Tudor kalacak.
Çıldırıyorum hangi yönetim u..... Diyorum korkuyor hatan ayrılıyor.

Arkadaşlar hocan prestıjli olursa sana her ıyı kalıtelı oyuncu gelir bunu anlatmaya çalıştım..

Cenk'e Roma sportıf direktörü Monchi arkadaşım aromamdan hangi oyuncuları istiyorsun diyorum cevap vermiyor..

Tekrar Sevilla'dan hangi oyuncuları istiyorsun diyorum cvp vermiyor!!

Hangi mevkiye oyuncu arıyorsun diyorum bana bu lısteyi gönderiyor:1 Santrafor,1 10 numara,1 orta saha,sağ kanat,sol stoper,sol bek,sağ bek

50 tane oyuncu gönderdim A Madrid listesi dahil bana çabuk cvp ver yarayan veya yaramayan!
Bagırırıyorum Uğraştırma.Cıleden çıkıyorum..

Kızınca saniyesinde cvp veriyor:Hepsini Ekibe gönderdim izleyip toparlayacaklar diyo..Sinir krizleri geçiriyorum.

Çok ağır sesli bir Whaatsapp yoluyorum..

Ve sinirlerim yatişmaış su Whaatsapp yazıyorum:Seninle işim bitti sen GS zarar veriyorsun zavallısın kendini kullandırıyorsun..

Devam Bayram Tutumlu komisyon almadığı için sizlerin işine gelmiyor..GS ne sana nede Özbek'lere yedirtirim tutu bitmemiş yetimin

Devam Hakkı var orda Cenk efendi..
Bu senede taraftarı çileden çikaracaksınız.
Allahtan korkun be..

Dursun Özbeklede ilgili sesli Whaatsapp mesajları da var onlarda açıklayacağım..

Taraftar beni ikaz etmişti bunlara güvenme,ama ben belki tavsiye edeceğim oyuncular bunları heyecanlandırır diye umut etmiştim.Olmadı.

Cenk Ergün sana sesleniyorum haydi yalanla!
Bu sezon işi gücü bırakıp GS ya zarar vermemen için mücadele edeceğim..

Üst Alt