bayram tutumlu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

bayram tutumlu

Bayram Tutumlu‏ @BayramTOficial
Tuviste ettiğim oyunculardan bazıları

DA0zYugXcAEqi0w.jpg

DA001lBXoAAj1mL.jpg

Ve bu oyuncular için izlettiriyorum dedi tanına Ada'mın neyi izlettiriyorsa!!
Amaç iyi Ada'm almamak..

Şimdilik tavsiye ettiğim bazı oyuncuları yayınlıyorum.

Tanınan oyuncuyu izletiyor ama bu iki oyuncuyu Danıel Levyden almamı istiyor.

DA02QsZXoAA1cTz.jpg

DA02QtGXUAAEe6L.jpg

Benim reaksiyon çok sert oldu Oğ... Sen Sa....mısın
Sen bu oyuncuları GS ya Nasıl layık görürsün deyince vazgeçti!!

:asd:

O kadar uğraştım ki İstemeyerek arzusuz Dursun Özbek'i aradım her iki telefonundada cvp vermedi mesaj cektim dönmedi..

Amacım Külüp Başkan'larıyla biraya getirmekti belki böyle havaya sokar iyi oyuncu aldırırım..O taktikte sökmedi malesef..

Forza Cimbom‏ @forzacimbomtr
Bir menajer bir sportif direktörü neden över?
Yorum sizin..

Twitter

Herşeyi denedim sevimli Babacan sert haşin ama olmadı GS yıma yardım edemedim..

Taraftarla aynı ğörüşteyim Özbek ve ekibi orda bir saniye durmamalı..

Özbek'ler İSTİFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..

Şu an itibariyle Twitter dan ayrılıyorsum inşallah beni yalanlarlar bende belgeleri ifşa ederim.

Adam doğruları söylüyorsa ki bence doğru tam fiyasko! Çok güzel yerlerle bağlantıları var adamın sorun komisyon yiyememek galiba bu yönetim komisyon peşinde! Ayrıca hoca konusundada haklı tudorun olduğu takıma yıldız gelmez adam hocada bulalım demiş kabul etmemişler neden çünkü pasif hoca istiyorlar.Yazık koskoca Galatasarayın düştüğü durumlara bak!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu herifle bidaha iş yapılmamalı. Ne bu yönetim nede ilerde gelecek yönetimler. Yaptığı resmen şerefsizlik. Özel yapmış okduğun iş oyuncu transfer görüşmeleri istediğin gibi sonuça varmadığı için sanal alemde ifşa etmek de neyin nesidir.

Profesyonelliğe gel.

Gerizekalı herif menajerim diye ortalıkta dolaşıyor. Daha adam gibi cümle kuramıyor herif.

sent via GSC

Ha haklıdır haksızdır burası ayrı ama eğer bu yazdıkları doğruysa ki yalan olsa kesin bizim özbek brother's medya yı ayağa kaldırırdı sitedi bildiri filan yayınlardı

Bu Cenk ne kadar ezik bir adam yav ?

Yemin ediyorum Dursun ve Mehmet Özbek'in tam yanına eş bulmuşlar kendilerine helal olsun ...

Üst Alt