Burak Elmas: "En uygun kişinin Domenec Torrent olduğuna karar verdim" - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: "En uygun kişinin Domenec Torrent olduğuna karar verdim"

Konuşmalarını dinledim, güzel saçmaladı.

Gazetecilere ne eğilip bükülüyosun arkadaş sen, çıkıp desene fatih terim'in işleri düzelteceğine inanmadım takımın oynadığı oyunu 6 aydır beğenmiyorum diye. Yok fatih hocayla anlaşarak ayrıldık yok seviyorum filan. Adam diyor ki beni kovdular. Yüreğiniz olsun biraz, taraftarın yarısı zaten oynanan oyundan mutsuz. Çıkıp bunu açıklayamayacak kadar aciz misiniz siz

Kesinlikle haklısın terimden sonra bu takım başarısız olur düşüncesine bende karşıyım ama terimden sonra 60 yaşında hocalık kariyeri sınırlı olan birinin gelmesine de karşıyım umarım başarılı olur bize düşende sonuna kadar destek olmaktır şahıslar gidici önemli olan Galatasaraydır
Bu gelenin de fazla ömrü yok zaten türkiye ortalaması aşağı yukarı belli 2 sene 2 sene sonra olsun olsun da 62 yaşında olsun. Bir sistem bir mentalite uygulasın sonra memleketlisi diye riera'ya mı bırakır devam eder tuğberk mi gelir ona süreç karar verecek artık.

Ama şunu söyleyeyim şu şartlarda bu ülkeye idealist ortalama 45 yaşındaki hiçbir hocayi getiremezsin ne dersen ne teklif edersen et.

Gelecek adam interneti açıp arama motorunda lokasyonu türkiye yapsa futbol terörizmi var burada sanar tatile bile gelmez. 1 günde ortalık yandı cumartesi deflol git kardeşim senden olmuyor diyen adamler gelmiş asarız keseriz siz kim oluyorsunuz terimi gönderirsiniz seviyesinde yorum yapmaya başladılar. Şu kaotik ortamda hiçbir hocayı ikna edemezsin.

Keza bunun benzer örnekleri de diğer iki köklü kulüpte mevcut kimse gelmiyor gelmek istemiyor. Ya bu snee gitti diyip kendi özüne döneceksin
yada az buçuk birilerinin yanında yetişmiş kişiler ile bir risk alacaksın.

Renktaş iyi de insanlar kimi diyecekti ki başka

Adaylar arasında en elle tutulur bir o vardı

Yoksa kimse ayıla bayıla seçmedi yani

Geçerli bir kıstas olmaması lazım bunun

Adamın kolpator oldugu her halinden belliydi yaw. Anlayan anladı mesela. Diğerleri de burak şöyle burakın ekibi boyle diye diye kendilerini gazladilar.

Bak mesela son terim olayi. Terime direkt uza diyemedikleri icin istifa etsin diye once yardımcı hoca blofü çektiler yemedi sonra tdligi birak futbol şubesinin başına geç denince hoca ipleri koparttı. Burak korkak ve çapsız bir insan olduğu icin direkt yollari ayiramadi ve bu işi bile eline yuzune bulastirdi. Bugün de gene cıktı bir sürü palavra söyledi. 6 ayda yönetimi dağıldı, su anda bir kaosun içindeyiz ve puan olarak kume düşme hattindayiz. Diger şubelerdeki eziklikler de çabası. Daha ne olacak daha kotusu kulübün ustune meteor düşmesi olur herhal.

Konuşmalarını dinledim, güzel saçmaladı.

Gazetecilere ne eğilip bükülüyosun arkadaş sen, çıkıp desene fatih terim'in işleri düzelteceğine inanmadım takımın oynadığı oyunu 6 aydır beğenmiyorum diye. Yok fatih hocayla anlaşarak ayrıldık yok seviyorum filan. Adam diyor ki beni kovdular. Yüreğiniz olsun biraz, taraftarın yarısı zaten oynanan oyundan mutsuz. Çıkıp bunu açıklayamayacak kadar aciz misiniz siz
Nezaketinden dolayı

Muhabirlerimiz nasıl açılmışlar canlanmışlar soru sormanın ne demek olduğunu hatırlamışlar ama? Galatasarayımız ülkeye gazeteciliğin ne olduğunu hatırlatacak yeniden sizi gidi köpek balıkları sizi...

Bir yandan dua ettim başkan çıkıp evet kovdum çünkü küme düşecektik desin diye ama politik olarak doğru olanı yaptı bu tip bir iç savaşa sebep vermeye gerek yok Terimcilik oynayanların gazı iki haftaya iner keza.

Sebep neymiş sebep neymiş, sebep ortada Galatasaray'da tarihin en kötü başlangıcı yapılmış hocaya sebepleri sorulmuyor istifa vs. sorulmuyor hatta dillendirilmiyor ama başkan B planı yapınca arkasından dolanmış oluyor, başkan çözüm arayınca mobbing yapmış oluyor, başkan aksiyon alınca sebep ne oluyor!

Terim de bunların ve sosyal medyadaki zırzopların gazına gelip kulübe zarar verecek bir şey yaparsa ona da yazıklar olsun. Ben hala yapmayacağına inanmak istiyorum.

Üst Alt