Çebi: ''Git-gel Ankara... yalvardık, yakardık. Allah yapanlardan da razı olsun. Çoğu da Beşiktaşlı dostlarımızdır" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çebi: ''Git-gel Ankara... yalvardık, yakardık. Allah yapanlardan da razı olsun. Çoğu da Beşiktaşlı dostlarımızdır"

Sadece sesle dinleyince izlemeyip ucundan Aziz Yıldırım'ı andırıyor herifin sesi he .

neyse - "Senin Allah belanı versin" diye herkimse divan huzurunda laf edilebilen bir mekan Beşiktaş...

geçiniiiiiz.

Kapatın lan klüpleri calın çırpın 3 kuruş etmiyecek oyunculara paraları sacın sonra devlet halkı sömürüp bunların borcunu affetsin şu ülkede futbol bitse zerre üzülmen artık kurtuluruz

Benimde 80 000 TL vergi borcum var pandemide istedikleri. 25 000 TL filandi cezayla mezayla böyle oldu, öyle oluyorsa bende bı Ankara bileti alayim

Hiç eğip bükmeyeceğim her kimin devlete olan borcu vergisi vs. affediliyorsa kendi adıma hakkımı helal etmiyorum. Ben daha maaşımı almadan her taraftan vergi kesiyor. Aldığım her ürüne vergi kesiliyor hem de öyle az buz değil 20 tane sigara bulunan bir paketin 17 tanesi vergiye gidiyor, akaryakıt, araç vs vs vs...

Bütün bunları şu hayat pahalılığında ben ödüyoken parayı taraftara şirin görünmek için elalemin içi geçmiş yabancı oyuncularına heba eden yönetimler para kullanmayı bilmeyen kulüpler neden vergiden kaçıyor veya affediliyor arkadaş? Biz bu kulüplerden veya yönetenlerden daha mı zenginiz. Galatasaray da olsa bjk de olsa fener de olsa hiçbir kulübe ayrıcalık tölerans vs gösterilmemeli. Ben hakkımı helal etmiyorum zıkkım olsun.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ankaraya Yalvarırım Derim Borcum Olmuş 10000 Trilyon Sil Yalvarıyorum :D Ne Güzel Siyaset Futbol El ele verip Anasını Ağlattınız Ligin :D

Üst Alt