Cezayir 0-1 Slovenya | 13 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cezayir 0-1 Slovenya | 13 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Cezayir 0-1 Slovenya | 13 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

Hollanda'ya kadar adam gibi futbol izleyemeceğiz galiba.

Slovenya şu ana kadar hiç haketmedi maçı ama işte kırmızı kart + kaleci hatası arka arkaya gelince piyango çıkmış gibi oldu.

daha bi uzun topu yere carptiktan sonra stop edildigini gormedim

saka gibi kafalarinin ustunden gecio

kalecilerde az seker sanio omuzuna kadar sekiyo

Kaleciler söylemişti bu Jabulani de bi çakallık var diye :D

Yuh ya. Maç boyunca nasıl devam edebilir bu ses. Maçtan sonra mosmor oluyorlardır valla. Mola verin biraz bari.

Cevap: Cezayir 0-0 Slovenya | 13 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

O konuda da kendisine büük oranda katılıyorum. Veron dün çok pas hatası yaptı ve dakikalar geçtikçe de topla daha az buluşmaya başladı ve azar azar oyundan düştü. Veron'un yerinde çok daha defansif olmasına rağmen Cambiasso olsa Arjantin hem hücumda hem savunmada daha etkili olurdu bence.

İyide Veron ofansif yönü daha fazla Cambiasso defansif yönü daha fazla. Tabiki Cambiasso nun alınmasını bende isterdim ki bu seneki performansıyla bunu hak etti ama, kadroya alsa bile yedek başlayacaktı takımda. Çünkü maradona hücum ağırlıklı oyun oynatmayı seviyor ki Veron o kadar da çok pas hatası yapmadı oyundan düşmeside normal 35 yaşında artık ve çift yönlü oynuyor o yaşta.

Dikkat ediyorum tüm oynanan maçlarda top kontrolü çok zor..Çok top kaybı oluyor..

aklıma caner geldi...boyle adamlara bi daha niye forma verilirki!...

Evet, Caner'inki de büyük hataydı ama en azından onu atmosferi çok yüksek bir maçta çok fahiş bir hakem hatası bu hataya sürüklemişti. Şu maçta 57'de oyuna girip 70 küsürda atılmanın hiçbir açıklaması yok. Şaka gibi. Şike gibi hatta :)

daha bi uzun topu yere carptiktan sonra stop edildigini gormedim

saka gibi kafalarinin ustunden gecio

kalecilerde az seker sanio omuzuna kadar sekiyo

o kadar da değil arkadaşlar.doğru düzgün pas atarsan birşey olmaz.dün ingiltere oyuncuları nasıl paslaşıyodu.bilardo topu gibi tak tak...:)kalecilerin yedikleri gollere gelince bireysel hata.chek'de de yedi.futbolun doğasında var!...

Üst Alt