Diğer Öneriler - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diğer Öneriler

Cevap: Leroy FER

Leroy Fer'i bilirim.Çok iyi bir oyuncu.Genç yaşına rağmen çok maçlar çıkardı sezon içinde.Düşünülebilir; buyuk de katkı sağlar kanısındayım.

Arkadaslar benim kuzenim var 21 yasında (21 yasına daha yeni girdi) Bucaspor'da oynuyor.Adı Sercan Kaya ve ortasahanın her bölgesinde oynuyor.Sağ acık ,sol acık,orta saha ortası dediğim gibi heryerde oynuyor. Boyu 1.80 cok hızlı atletik.

Ve şuanda Bursaspor istiyorki daha önce abimin en iyi arkadaslarından olan Ozan İpek'i de ordan aldılar.Yani eğer Galatasaray abimi alırsa çok ama çok iyi olur.Zaten Batdal , Bekir ve abim (SERCAN KAYA) hepimiz bende dahil olmak üzere :) aynı mahallede oturuyoruz.Ve bu 3 futbolcunun maçlardaki uyumu da Barcalı İniesta , Xavi ve Valencialı Silva ve villa gibi.Yani demek istedigim eğer forvet arkasına genç ve yetenekli ve takım ruhu ve aynı zamanda potansiyeli olan bir futbolcu düsünüyorlarsa bence bu benim kuzen olmalı...

Aynı zamanda abimin çok da golcü bir oyuncu oLduğu belli.Bakın burda da abimin Erciyes maçındaki Adana'nın Karabük'ü yendigi gün Buca yenilseydi yada berabere kalsaydı TSL`ye cıkamayacaktı. Abimin de müthis bir golü var.Alın bakın...

'' https://www.youtube.com/watch?v=Jvg1BVpeiXE&NR=1 ''

suanda istiyen takımlar Zaten : Bursaspor , GencLerbirliği...

ama abim aynı zamanda fanatik bir G.Saray`lı. !!!

Yaa bak abicim... Sercanın Benim Kuzenim olduğunu Tüm Buca biliyo... Sen nasıl diyosun ki ; Kuzeni olupta öz abisi gibi seviyordur? diye hee...? Sana yada Renktaşlarıma yalan Borcum`mu var...

Kuzen olup da, abi olamaz mı? Benden büyük kuzenlerime abi derim.

Bu arada Leroy Fer'i de konuşmak lazım. Çok iyi değil bana kalırsa ama gelişime de müsait bir adam gibi.

Sen farkLı Birşey yazmıyorsun beLki aMa miLLete Laf Sokmaya çaLışıyorsun biLader...

onun için önce yazdıkLarına Ve yazacakLArına Dikkat.! Edersen Herkez Memnun oLur... ;)

Önce Türkçe'ne biraz özen göster.İkincisi; benimle hiç tartışmaya girme.Buna gerek yok; çünkü orta da bebn yanlış yada millete laf sokacak birşeyler demedim.Eğer yazdığım mesajın sonundaki ifadeden kıl kaptıysan problem değil kaldırırım.

Ayrıca konu dağılıyor; düşüncen varsa Fer ile ilgili söyle yoksa gerek yok uzatmaya.

Evet... hakLısın Fakat ¿ Bukadar Sitemkar ' Lık Sana birşey Kazandırmaz...

Fer iyi oyuncudur Fakat Kendini Bir türLü geliştiremedi ki... Avrupada Daha Üst Düzey Bir kuLüp'e giderse onun için daha iyi oLur... yani ona potansiyeL ve tecrübe kazandıracak takımLara gitmesi daha iyi... Yani Bu Feyenord'da oynaması ona pek birşey katmaz. Çünkü Feyenord Ne Avrupa Liginde Var Ne ŞampiyonLar Liginde Ne'de hoLLan'da da Şampiyon yada 2. oLuyo... Türkiyenin Kayserispor'u gibi...

Üst Alt