DK 18 Elemeler M:9 | Türkiye 0-3 İzlanda | MS | 6 Ekim | TV8 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:9 | Türkiye 0-3 İzlanda | MS | 6 Ekim | TV8

gözü kör olsun o almanya'nın denk gelip de şu takıma brezilya gibi 7 sallayamadı .
milli takımdan da milli aradan da nefret ediyorum.
kaybetsek yabancı çomarlığını yine ortaya sürecekler kazansak bu leşler kendilerini bir b*k zannetmeye devam edecek.

ama yine de en mantıklı olan sanırım kazanmamız gibi duruyor.

bugun cok aktifsiniz :))

Çok çetin geçecek.
Merak ettiğim şu.
Yine ortasahada teknik oyuncular mı oynayacak yoksa fizikli oyuncular mı? İzlandaya karşı orta sahamızı çok merak ediyorum. Maçın kilidi buradan açılacak.

P9 Gscimbom Mobile

Sakatlık falan olmasın bide kazanalım hatta avrupa şampiyonasında ki gibi ihtimaller dizisi yerine gelsin ve direk olarak kupaya gidelim.

Gidelim ki şu saçma sapan muhabbetler en azından bu sene için duyulmasın artık

Daha önce de yazdığım gibi tek olayı yabancı sınırı muhabbeti olan maç. Adamlar takım yenilse de sınır getirsek diye ağızlarından salya akıtarak bekliyor resmen. Allah belasını versin böyle düzenin

ilk defa milli ara gelmesine sevindim.
bu puan durumundaki farkin tadini cikarmak lazim.
bizim icin keyif diger takimlar icin daha sinir edici bi durum :D

Izlandanin hafizasinda guzel bir yerimiz vardir, bunu degerlendirip seyircimiz onunde galip geliriz diye dusunuyorum

Yabanci sinirina gelecek olursak, bu konudaki endiselerim azalmis durumda. Keza bugun ASpor'da (ki kendileri karar merciilerine cok yakinlar) yabanci sinirinin kalkmasinin lig kalitesini gelistirdigini soyledi herkes (Ilker Yagcioglu haric, ama kim takar onu.)

Umrumda değil açıkçası bu maç.2 hafta sonraki Konya maçını düşünmeye başladım şimdiden.Sakatlık falan olmasın bizden birinde, en büyük kazancımız olur.

Üst Alt