DK 18 Elemeler M:9 | Türkiye 0-3 İzlanda | MS | 6 Ekim | TV8 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:9 | Türkiye 0-3 İzlanda | MS | 6 Ekim | TV8

3 Kasim tarihinde baslayan haftadaki maclardan sonra milli ara var

dunya kupasina direk gitsek de var , play off a kalirsak zaten play off oynayacagiz , grupta elenip play off a kalamasak da var

tarihe ve muhtemel ikincilere bakarsak o donemde iklimin problem olusturacagi bir ulke ile eslememek de iyi olur , tabi bunlari konusmak icin henuz erken , bu arada play off oynamamiza gerek kalmazsa , yani direk gider ya da elenirsek mutlaka bir hatta iki adet hazirlik maci almak faydali olacaktir

-------------------Volkan Babacan------------------------

-Kaan------Çağlar------------Serdar---------Caner------

-Hakan------------Nuri-------------Oğuzhan------Arda---

----------------Cenk-----------------Burak------------------

11'i ile çıkarız büyük ihtimal.

Dünya Kupasına katılabilirsek

1. Volkan Babacan
2. Onur Kıvrak
3. Harun Tekin

4. Serdar Aziz
5. Çağlar Soyüncü
6. Ömer Toprak
7. Okay Yokuşlu
8. Gökhan Gönül
9. Kaan Ayhan
10. Caner Erkin

11. Nuri Şahin
12. Oğuzhan Özyakup
13. Tolga Ciğerci
14. Tolgay Arslan (olabilirse)
15. Ozan Tufan (??)
16. Yunus Mallı
17. Yusuf Yazıcı
18. Emre Mor
19. Abdülkadir Ömür
20. Cengiz Ünder

21. Enes Ünal
22. Burak Yılmaz
23. Cenk Tosun

Bilmiyorum bir tek benim mi dikkatimi çekti ama.. Bu takım belki de bundan tam 1 hafta Dünya Kupası'na gitmeyi garantiliyebilir ama ülkede en ufak maç havası yok.

Çok değil; bundan 10 sene önce futbol sevmeyen insanlar sadece Milli maçları bekler,izlerdi. Artık 3 büyüklerin sıradan avrupa grup maçı kadar bile rating yapmıyor.

Sebepleri de aslında biliniyor ama medyada konuşan yok. Üzücü.

Primleri ardaya verin girmesin oyuna,otursun kenarda. Ölmüş eşşek gibi top oynuyor, 10 hafta olacak daha barçada yedek kulübesine oturamadı.

Bilmiyorum bir tek benim mi dikkatimi çekti ama.. Bu takım belki de bundan tam 1 hafta Dünya Kupası'na gitmeyi garantiliyebilir ama ülkede en ufak maç havası yok.

Çok değil; bundan 10 sene önce futbol sevmeyen insanlar sadece Milli maçları bekler,izlerdi. Artık 3 büyüklerin sıradan avrupa grup maçı kadar bile rating yapmıyor.

Sebepleri de aslında biliniyor ama medyada konuşan yok. Üzücü.
Çünkü milli takimin icine ettiler. Eski oyuncular nerde, simdilerin cogu soytarı. Ardasi, caneri, töresi, hakanı ve aklima gelmiyen bi kac tanesi daha. Silah cekme, prim davasi, fatih terimle olan olaylar, ardanin ona buna saldirmasi falan filan derken, millet sogudu.

Ve ayreten öyle çok da iyi oyniyan bir milli takım yok, duygu yok, heyecan yok, hic bisey yok, malesef.

Bu maçı mutlaka kazanalım en azından playoff için kazanmak zorundayız.

Grubu lider bitirme şansımızı bende düşük görüyorum, belki 2 maçta 6 puan yaparız ama Hırvatlar evinde kaybetmez gibi.

Kasım ayında bir playoff heyecanı ve devamında gelecek dünya kupasına katılım başarısı güzel olur ve yabancı sınırlaması muhabbeti de biter.

Ukrayna hirvatistani yenerse onlari averajla gecerek lider bitiririz , bu imkansiz degil matematiksel olarak ama hirvatistanin isi buraya getirip ustune turkiyeye de yenildikten sonra bir de ukraynaya yenilecegini dusunmuyorum

biz 6 puan yaparsak hirvatlar kazanirsa ya da berabere kalirsa 2 inci oluyoruz

6 puan yaparsak ve ukrayna hirvatlari yenerse buyuk ihtimal lider oluruz ama bu olasiligin gerceklesecegini sanmiyorum

Ukrayna'nın Kosova karşısında averaj farkını açabileceği için liderlik şansımızı çok düşük görüyorum. Yoksa banko Hırvatları lider olarak görmüyorum. Şu iki maçtan sonra grupta birinci ile dördüncünün yer değiştirmesi bile sürpriz olmaz.

ben ukraynanin kosovayi deplasmanda yenebilecegine dahi emin degilim ama mac 0-4 de bitse sasirmam . ama sunu unutmayalim , hirvatlar bizden 2 puan onde ve son maclara da 2 puan onde cikacaklar izlandayi yenersek

bu yuzden zaten hirvatlar kazanir ya da berabere bile kalabilirse liderlik mumkun degil

ukrayna kazanirsa ve biz izlanda ile finlandiya ile oynarken kosova ve hirvatlara bizden cok averaj yaparlarsa zaten haketmisler demektir liderligi , biz de ikinci olur play off a kaliriz

suanda hedef play off olmali oncelikle , liderlik olasiligi cok dusuk bence de ,ama bunun sebebi bence ukraynanin bizi averajda gecmesi degil hirvatlarin iki macta en az 4 puan alabileceginden kaynakli

Üst Alt