Emre Akbaba ve Arda Turan'ın Açıklanması An Meselesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Akbaba ve Arda Turan'ın Açıklanması An Meselesi

Yazık günah başka birşey demiyorum.. Sen bu adamlarla şampiyonluğu resmen peşkeş çektin.. 50 defa yazdım yine yazacağım.. 40 maçta bir tane asist yapamayan adamı evlat kontejyanından her maç ısrarla oynattın Kerem gibi yetenekler dururken..

Fatih hocanın liyakat anlayışının son zamanlarda haber olan Çinli başkadan farkı ne...40 maçta 1 tane asist yapamayan 2-3 golden fazla atamayan hiperstar Arda + rezilleri oynayan Emrelerle yeni bir peşkeş senesi daha geliyor.. Zihniyetin bozuk hoca...

60a362554e3fe10ae45ee01f.jpg

Bu ikisi için başlık da açılmış🤭
Hadi Emre’yi anladım da Arda hazırlık maçında oynadı. Bundan daha büyük açıklama mı olur?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

emre'ye bonservis verdik bir yerde onunla anlaşılmasını anlıyorum da arda' nın futbolcu olarak bu takıma vereceği hiçbir şey yok. teknik ekipte versinler görev selçuk gibi boşuna kadro şişirmesin. bir de maç başı ücret alsın diye oynatılacak ısrarla.

Sözleşmeler 5+1 olmalı.
Gelecek için iyi bir yatırım olur.Böyle genç yetenekler her zaman çıkmıyor.
Kısa vadeli sözleşme yapılınca Avrupa kulüpleri anında kapıyorlar.

Galatasaray'dan 1.75 milyon euro kazanan Emre Akbaba'nın sözleşmesi Euro 5.2'iken sabitlenmişti. Yıllık 9.2 milyon TL kazanan Emre Akbaba, yeni açıklanacak sözleşmesi ile senelik 8 milyon TL kazanacak. (Ali Naci Küçük)

Üst Alt