Erden Timur: "6 ve 10 numara için hocamızın tanımı dışında oyuncu almayacağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur: "6 ve 10 numara için hocamızın tanımı dışında oyuncu almayacağız"

Yutubdan skillsle futbolcu beğenip alın diye kafa s lere iyi geçirdi

Yönetimden haber sızdıranlara mal dedi cenki mi kastetti acaba

Ver 3lük adama 5i al gel bunu bizde yaparız diyip yine cenki niye pasifize ettiğini üstü kapalı ima etti

Dünyaca ünlü dediği adam 6no mu 10 nomu keşke söyleseydi

Sefere yakın kalitede bir yabancı fw daha alıcaz dedi,gomise kapıyı gösterdi

ilk 11i nerdeyse tamamladıklarını ağustos ve eylülde fırsat transferi için pusuda olacağımızı söyledi

Bizimkiler net 2 - 8 Eylul arasini bekliyor. Ozellikle Ndombele ve Gueye icin.
Ndombele o tarihe kadar kalirsa kiralik ucreti de odemeyiz fakat hakkinda yazilanlar cok kötü

Yutubdan skillsle futbolcu beğenip alın diye kafa s lere iyi geçirdi

Yönetimden haber sızdıranlara mal dedi cenki mi kastetti acaba

Ver 3lük adama 5i al gel bunu bizde yaparız diyip yine cenki niye pasifize ettiğini üstü kapalı ima etti

Dünyaca ünlü dediği adam 6no mu 10 nomu keşke söyleseydi

Sefere yakın kalitede bir yabancı fw daha alıcaz dedi,gomise kapıyı gösterdi

ilk 11i nerdeyse tamamladıklarını ağustos ve eylülde fırsat transferi için pusuda olacağımızı söyledi
Bi 6+10 eksik ilk 11 e zaten. Midtsjö geldiyse 10 kaliyor

Beğendim ben konuşmasını ama bu düşünce ve konuşmanın karşılığı midso ve evander olmamalıydı

Evander yerine daha net biri lazım o zaman bu sözler karşılığını bulur

Son derece mantıklı açıklamalar, transfer döneminin nasıl ilerlediği değil nasıl biteceği önemli. Ben sonuna kadar güveniyorum.

Futbol, onu bırakmış

Futbol bu, ağır sporlardan biri. Çalışmazsan seni yarı yolda bırakır. Hele bir de afrikalıysan, mental açıdan sıkıntıların varsa offf ki offff.

Tamam Ndombele'nin kalitesini tartışmıyorum ama net katkı verir de diyemiyorum malesef. Nzonzi,Seri,Lemina 3lüsü bile ambargo koyamadı bu ligin ortasahasına. Kağıt üstünde bakınca süpürmeleri lazım ama mortingen şıtraze :)

Midso rotasyon için diyolarya ondan 6ve 10 hala boş

Mesela aliyide alıyoruz ama rotasyon olduğu için onu saymadı midso ve ali 11 olsa 11i tamamladık derdi neredeyse tamamladık demezdi

Miço rotasyon topçusu olsun, daha iyisi gelsin istiyoruz ama malesef öyle bir şey olmayacak. Miço as oyuncu olacak. Rotasyona fırsat transferi yapılır bence 6 ve 9 için.

Erden dogruladi mi
Bir tek bi yabanci forvet daha alacagiz dedi
Bir tek diye nerde dedi yahu

Soru geldi forvete birini düşünüyomusunuz diye evet yabancı birini düşünüyoruz dedi

Ya pedro gibi birini alacak 10 özellikli seferle beraber oynayacak,o zaman gomise kapıyı niye gösterdiki mantıksız

Evander var işin içinde bu olayı iyice mantıksız kılıyo

Yabancı fw+sefer+evander sahada olamazki yer yok kadroda

Ben seferin yedeği olarak birini alacak diye anladım

Bir tek diye nerde dedi yahu

Soru geldi forvete birini düşünüyomusunuz diye evet yabancı birini düşünüyoruz dedi

Ya pedro gibi birini alacak 10 özellikli seferle beraber oynayacak,o zaman gomise kapıyı niye gösterdiki mantıksız

Evander var işin içinde bu olayı iyice mantıksız kılıyo

Yabancı fw+sefer+evander sahada olamazki yer yok kadroda

Ben seferin yedeği olarak birini alacak diye anladım
Bir tek ile kastim acik acik demeseydi

Üst Alt