Fatih Terim: "Allah nasip ederse ocak'ta değişim kaçınılmaz" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Allah nasip ederse ocak'ta değişim kaçınılmaz"

Real ve PSG tabi ki Gladbach ve Roma dan kat kat daha büyük takımlar.

Olaya göreceli bakmak lazım, biz de IBB den kat kat daha büyük bir takımız. Ama onlar bunlarla biz de Real ile Paris ile oynadık diye kendini avutuyorsan CL ye gitmenin ne önemi kalıyor. Adamlar net çok iyi iş çıkardı.

Hep derim bu seneki en güzel örnek Slavia Prag. Adamlar Barcelona, Dortmund ve Inter'in olduğu grupta Barcelona ve Inter deplasmanından beraberlik kopardı, aldığı en yüksek yenilgi de 3-1. Demek ki herşey kadro değeri değilmiş.

sent via GSC
Slavia prag'in her sene boyle oynayamayacagi gibi bizim butcemizde takimlar da her sene oyle oynayamiyor malesef.

FFP denilen illeti katardan getirdigimiz bir yatirimci ile asip, 200-300m€larda gozumuz yok lakin en azindan bons odeyebilseydik kesk.

Yedigimiz takimlar gelen giden takimlar degil iste sorun bu bu kadar buyuk takimlar ile tarihimizin en kotu doneminde karsilastik ve ezildik .Bu kadar uzatmaya gerek yok

Renkdas seninle bu konuyu uzatmak istemiyorum .. Lutfen mantikli ol, ve FT bakis acisiyla her seye mazeret bulmaktan vazgec.. Biz daha once de Real M ve PSG ile oynadik. Skoru bir tarafa birak, futbol olarak bu kadar ezildigimizi hatirlamiyorum. PSG macindan onceki yorumlari oku.. Herkes umutsuz, BJK gol rekorunu kirmayalim yeter modundaydi.. Ve sen tarihimizin en kotu donemi diyorsun.. Sen bile bunu kabul ettigine gore.. 130m€ luk tarihimizin en pahali kadrosu olmasina ragmen tarihimizin en kotu donemini yasiyorsak bunun sorumlusu sen misin, ben miyim, taraftarlar mi? Sorumlu belli ..

fatih terim'in transfer planı

Kanatlara Onyekuru ile Emre Kılınç’ı

Forvet arkasına Mert Hakan’ı

Orta sahaya N’diaye ve Okay Yokuşlu’yu

Nagatomo yerine Ricardo Rodriguez’i transfer etmek istiyor. Mariano yerine ise Linnes kadroya dahil edilecek.

(Star)

canını sıkan bi olay varsa sınırsız uzaklaştırabilirsin beni nema problema cnm
suni dikkatli ol cümlelerin. gazı kaçmış kolamı yudumlarken beni güldürebilmeni sağlıyor ancak xd
Semih ile ilgili olan olayına ceza vermemek için senide onuda uyardık defalarca, şimdi gene normal bir uyarı yapıyorum ama iyilikten anlamıyorsun gibi geldi. Bundan sonra bende senin anladığın dilden konuşurum. Bir defaki sefere kolanın gazı kaçmaz direk senin ki kaçar ben de o zaman kahkaha atarım xd

Semih ile ilgili olan olayına ceza vermemek için senide onuda uyardık defalarca, şimdi gene normal bir uyarı yapıyorum ama iyilikten anlamıyorsun gibi geldi. Bundan sonra bende senin anladığın dilden konuşurum. Bir defaki sefere kolanın gazı kaçmaz direk senin ki kaçar ben de o zaman kahkaha atarım xd
kahvedeki dayılarda işe yarıyo bu hemen geri basıyolar bnde kullanıyom xd

Üst Alt