Fatih Terim: "Allah nasip ederse ocak'ta değişim kaçınılmaz" - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Allah nasip ederse ocak'ta değişim kaçınılmaz"

Birlik ve beraberlige en cok ihtiyac duyduğumuz su günlerde birliğimizi bozacak hareketlerden kacinalim. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz içindir. Hürmetler.

fatih terim'in transfer planı

Kanatlara Onyekuru ile Emre Kılınç’ı

Forvet arkasına Mert Hakan’ı

Orta sahaya N’diaye ve Okay Yokuşlu’yu

Nagatomo yerine Ricardo Rodriguez’i transfer etmek istiyor. Mariano yerine ise Linnes kadroya dahil edilecek.

(Star)

Transferle hicbir sorunu cozemeyiz. Oyle bir para yok zaten kulupte. Kendisi de biliyor para olmadigini ama istediklerimi alamadilar deyip sucu yonetime atmanin planlarini yapiyor. Tam bir koylu kurnazi.

anlamadıgım şey hoca neye güvenerek ocakta degisim yapacaz diyebiliyor ?

satmadan kimi alabileceksin ,satmayı zaten beceremiyoruz,neye güveniyor anlamıyorum

Valla ben geleceklerden çok gideceklerle ilgileniyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kiralıklar Lemina harici gönderilsin Seri, Nzonzi, Emre Mor, Andone

Sözleşmesi Haziran'da biteceklerle Ocak ayında 6 aylık alacaklarına karşılık sözleşmeleri karşılıklı olarak feshedilsin Mariano, Nagatomo, Donk, Emre Taşdemir, Selçuk İnan.

Üsttekileri göndermek kolay da asıl göndermekte zorlanacağımız ama ne kadar erken kurtulursak o kadar kar edeceğimiz oyuncular Belhanda, Babel, Feghouli.

4 oyuncu kiralık olduğundan göndermek kolay. 5 oyuncunun sözleşmelerinin bitmesine 6 ay kaldığı için bunlar otomatik olarak gidecek. Bu 9 oyuncudan zerre para kazanamayacağız. Belhanda, Babel, Feghouli bu 3 oyuncudan ne kadar para kazanırız Allah bilir. Fener ya da Beşiktaş olsaydı bu 3 oyuncuyu Çin, Arabistan derken en az toplamda 20 milyon euro'ya satardı. Ama bizim beceriksiz yönetim 10 milyon euro kazansa iyidir.

Aynen.. Sivas Baskani takim bu kadar iyi gidiyorken en iyi 2 oyuncusunu bize verecek haa? Bunu dusunenler, ona gore kadro yapanlar uyanin, ruya goruyorsunuz.

bu sene bence de vermez. şampiyonluk ihtimali varken 3-5 milyon için çöpe atmazlar bu ihtimali.

ama ft'den bağımsız olarak bu oyuncularla 2020 yazı için anlaşma yapılmalı.

ft gider ya da kalır ayrı mesele ama bunlar iyi topçular. bedava olarak ekibimize katmak iyi olur. sivas şampiyon dahi olsa orada kalmazlar zaten.

Sözleşmelerinin bitmesine 6 ay kalan oyuncularla, kulübünden bağımsız olarak sözleşme imzalanabiliyor diye biliyorum UEFA buna izin veriyor.

Kiralıklar Lemina harici gönderilsin Seri, Nzonzi, Emre Mor, Andone

Sözleşmesi Haziran'da biteceklerle Ocak ayında 6 aylık alacaklarına karşılık sözleşmeleri karşılıklı olarak feshedilsin Mariano, Nagatomo, Donk, Emre Taşdemir, Selçuk İnan.

Üsttekileri göndermek kolay da asıl göndermekte zorlanacağımız ama ne kadar erken kurtulursak o kadar kar edeceğimiz oyuncular Belhanda, Babel, Feghouli.

4 oyuncu kiralık olduğundan göndermek kolay. 5 oyuncunun sözleşmelerinin bitmesine 6 ay kaldığı için bunlar otomatik olarak gidecek. Bu 9 oyuncudan zerre para kazanamayacağız. Belhanda, Babel, Feghouli bu 3 oyuncudan ne kadar para kazanırız Allah bilir. Fener ya da Beşiktaş olsaydı bu 3 oyuncuyu Çin, Arabistan derken en az toplamda 20 milyon euro'ya satardı. Ama bizim beceriksiz yönetim 10 milyon euro kazansa iyidir.
Emre Taşdemir hariç katılıyorum. Ömer Bayram artık orta saha alternatifi olduğu için Emre Taşdemir tek sol bek kalıyor Nagatomo giderse. O da yerli zaten. Fiziğini de ilk geldiği haline göre daha iyi seviyeye getirdi. Bence en azından sezon sonuna kadar kalmalı. Ama diğer dediklerine katılmamak imkansız.

Üst Alt