Fatih Terim: "Anlatılabilecek gibi değil yaptığımız hatalar" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Anlatılabilecek gibi değil yaptığımız hatalar"

Yine hakeminden tut futbolcusuna kadar herkesi suçlamış bir tek kendine toz kondurmamış. İnsan şu maçta hakem demeye utanır be arkadaş. Rize'nin bu sezon 4 gol attığı maç varmıdır git bir bak utanmaz adam. Sen takımın başında olduğun sürece zaten tehlikeli sularda yüzüyoruz. Ankaragücü, Sivas, Kayseri, Rize şu fikstürün rahatlığına bak burdan 1 galibiyet alabildik. Alınacak 12 puandan 8 puanı bıraktık. Nasıl kurtulucaz bu adamdan bilmiyorum.
Allah'ın bebesi adam sana Kadıköy, Alanya, Sivas, Rıze deplasmanlarindan 12 puan aldırırken neredeydin?!

Bu takım niye mental olarak düşük onun cevabını ver. Bu kadar bireysel mallik niye yapılıyor onu anlat lafontenden masallar anlatıyor bize beyefendi

Ulan Denizli bile bizim kadar geriye pas yapmıyor sen ne anlatıyon hoca..zaten sikintiliydik tutturdun bir çift forvet saçmalığı ortada topu alan atacak adam bulamiyor kim sağda kim solda belli değil.. Beklere top gidecek de orta açacak da biri vuracak..
Bu sistemin tek bir mantığı yok ya adam hala şunu göremiyor.. Üstüne defansif olarak da bolca yük getirdi uber sistemi..

Ben 3 senedir senin yaptığın hataları yazdım. Onlar da anlaşılabilecek gibi değil.

Mesela maçın bitmesine 15 dakika varken adamlar 5 kişi kontra kovalarken önüne gelen niye topu şisiriyor, yada daha bombasını söyleyeyim bu takımın ve bu ligin tek isleyen sistemi kontradan delip giden kanatken niye top ceviriyorsun.

Üst Alt