Fatih Terim: "Bugün çok derin bir yalnızlık hissettim. Zaten Mayıs'ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor" - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bugün çok derin bir yalnızlık hissettim. Zaten Mayıs'ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor"

Peki tamam transfer yapamıyoruz bok gibiyiz de, biz hocanın istediği adamları tam olarak nasıl alacağız? Visca'nın sözleşme 2025, İrfan'ın 2024'de bitiyor. Başakşehir kapıyı 10'dan aşağı açmaz. Visca'nın zaten randıman vereceği belki 2 senesi daha var. Diagne transferinde de aynı şey oldu, 13 milyon verdik hoca istemedi ayağı falan çektiniz burada bok gibi herif. Listede İrfan, Visca var işte çatneyi de bal gibi hoca istemiş. Bu adamlara hayvan gibi bonvervis versen dert, almasan dert. Yönetimlik bişey yok bence ortada, sadece Albayrak yerine adam gibi avrupadan transfer yapacak donanımlı biri gelebilir o kadar. O da hocaya yakın diye kalıyor zaten.
o isimler sembolik uğraşılsın diyor hoca abdurrahim maç izlemeye geliyor hoca bilmiyor mu visca + irfanın bu yönetimle imkansız olduğunu hoca diyorki elin adamı bir türlü getiriyor

Galatasaray taraftarının Fatih Terimin yanında olup ua denen yönetim yalakası gruba sırt çevirmesiyle yemin ederim içimde çiçekler açtı.

Çatneyi istemiş olsa yönetim niye son saniyede yapsın transferi yaw listesi zaten bütün basına sızmıştı hiçbirisini alamadılar. Bildiğin son saatlerde açıklandı transfer hatırlarsan.
Bu sene Coulibaly, moder, hauge, jozwiak vs bir dünya adamla uğraşıp davilla'dan etoboyu getirebildiler sadece gerçi sana göre o da hocanın listesinin tepesindedir, en çok istediği orta sahadır.

İşin kötüsü çatne transferine bütçe oluşturan Ozan da veto etmesine rağmen yönetim tarafından satıldı. Ki o konuda da sen hoca Ozan'ı beğenmiyor sattırmıştır falan diyordun hatırlarsan.

demedim

Hoca çok ama çok geç kaldı bu beceriksizleri açık açık hedef almakla. Muhtemelen kendince Galatasarayın menfaatini düşünerek sustu ama böyle yaparak da doğru yapmadığı ortada, kaç senedir bunlarla birlikte çalışıyorsun tanıyorsun hepsini işte. Sen sustukça bu şerefsizler iyice başının üstüne çıktı.

Taraftar zaten arkasında ne diye bunca zaman bu dangalaklara ses çıkarmadın gerçekten anlam veremiyorum taş bile olsa çatlar. Keşke daha erken yapsaydın belki de çoktan kurtulmuş olurduk bu beceriksiz hainlerden. Çok geç kaldın çok...

Bugün neler oldu ya? Genel olarak bir özet geçebilir mi biri rica etsem? Twitter, UA, Terim, Göksel, yönetim derken kafam allak bullak oldu.
Bu transfer olayları irfancan vs hoca açıkladı derken kahve fincanı falan atışmalar sonra ali koç un açıklamaları derken ultra aslan ali koça giydirdi sonra göksel gümüşdağ 14 milyon açıkladı irfanın bonserrvisi sonra ultra aslan da bunlara salladı irfancanı falan istemediklerini falan filan .

Fatih hocam da bu akşam çıktı maç sonu çok yalnız hissettim falan dedi. Çünkü ne ultraaslan ne yönetimle arası iyi değil. belki arada yanlışlar olmuştur ama özet bu

Hocam adamın dibisin eyvallah da bugünkü olaylar arasında tek bildiğim hocanın yalnız olduğu zaten. :D Hoca neden bu açıklamalarda bulundu onu merak ediyorum.
öğlen sırasında ua göksel gümüşdağa başağa salladı fincan münasip yerinize uygundur dedi abi başakla görüşmeye gidilmesin karşılıklı oturulmasın dendi yani başaktan irfan visca istiyen hocaya da karşı çıktılar ve bu kesin olarak yönetimin yazdırdığı bir mesaj

Üst Alt