Fatih Terim: "Kim alınırsa alınsın, 'Mutlaka bildikleri var' desinler" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
caneri getirecekler anlaşılan. kim alınırsa alınsın bildikleri var desinler dediğine göre.

caner arda falan gelir. semih çolak gelir mi bilmiyorum.

gençler gelecek demesi de uydurma. say kaç tane genç gelecek. eldekine şans vermiyor gelse ne olacak ayrıca
Elinde Mbappe, Paredes gibi genç Adamlar mi varda bizim haberimiz yok ?

Herkes hocaya sallamis.

Ya tamam pahali kadromuz var vs. Ama 2. Yari bjk macina kadar 8 se 8 le gelmisiz ve hepimiz 23. sampiyonluktan eminken pandemi ile gelen cokus ve acayip sakatliklar bizi bitirdi.

Lig mayista bitse sampiyonduk, gercekci olalim.

Tvlerde falan hala pandemi oncesi en buyuk adaylardandi GS geyikleri yapiyorlar. Ne adayi be? Digerleri 2.olmaya calisiyordu. FT ile 2. yari 8 de 8 le gelen GS in sampiyon olmadigi, nerede, nezaman gorulmus?

Acayip bir yil oldu iste.

Ama sampiyonlugun formulu mevcut yonetime guvenip destek olmak.

Ama bu yaz artik strateji degismeli transferde. Yani maliyetleri dusurup yasi genclestirmemiz lazim. Ama bu tabi kademeli olmali. Tecrubeli adam da cok onemli.

Bu dengeyi de kuracaktir yonetim.
kimse şampiyon olmadık diye takıma/hocaya sallamiyor. Ta kasımdan beri portal fikir ikinci de olsak olur. Bu çok önemli.
Hadi bizim oyuncular sakatlandı hadi pandemi donemi oldu falan yahu sivastan da mı utanmiyoruz adamlar bugün kazanırsa trabzonun kaybettigi anda 2.ler. Sivas geç ocakt ligi bitiren Beşiktaş yahu sivas ile trabzon kazanamayıp Beşiktaş kazansa trabzonla ayni puana geliyor ikili averaj ne durumda bilmiyorum.

Trabzon 62 puanda
Biz 56 puandayız
Dün akşamki mac giden iki puan
Gaziantep maçı giden iki puan
4 etti.
Hadi hepsi pandemi dedik şu ikisini son dakika kaybetmezsen aradaki fark 2 trabzon un bir mac eksiği var kazandı desen 5 olsun.
Yahu senin kaybettiğin bir Ankaragücü maçı var adamlar ligden düştüğü 10 hafta önce kesinleşmiş.

Bak geri kalan maçlara girmedim. Sen hiçbir şey yapmasan bu sene ikinci olurdun istemedik. Bu takim bu sene ilk ikiye girmediyse kimse bahane üretmesin hoca ve ekibinin hatası herşeyi geçtim bu takimin ilk 5te olamaması rezillik. Bahaneyle kabullenecek şeyler değil.
Bu takim pandemi arasina girdiğinde ben alanyayi-trabzonu-basaksehiri doğru mentalite ve oyun planıyla hoplatiriz diye düşünüyordum hala Fikrimin arkasındaydım hangi takimin ne zaafı var kabak gibi ortada.
Kimyanın iki hafta arayla 4 tane attığı iki takımı yenemedik. Alanyadan 4 tane yedik. Bahane üretilecek sonuçlar değil bunlar

Evet Haklısın Taraftar ile bütünleşen bir yapımız var. Şampiyon olmadığımız sezonlarda ilk 3'de bitirdiğimiz en fazla 3-4 sezon olmuştur kopuyoruz ama Futbolcularda iştah yok Gençleştirmek gerekiyor Bazı futbolcularla vedalaşmak gerekiyor bunları başarabilir miyiz bilmiyorum çok fazla verilen yıllık ücretler var bekleyip göreceğiz. Fatih Hoca'nın kalmasını istiyorum Eğer Fatih Hoca gidecekse yine yerli bir hoca gerekli oda şu ortam da yok.
son 3 sezonun değil daha eskinin de yükleri var kulübün üzerinde. ffp olayından sonra da idare ediyorsa hep uzatıldı sözleşmeler ve kiralıklara yöneldik. bunların hepsinin toplamı bu senenin özeti. ama şu sakatlıklar olmasa kesin gözüyle bakıyodum şampiyonluğa. çok saçma işler geldi başımıza.

Öyle bişey olmaz, eleştiri olmazsa biat olur. Her insan eleştirilir, yapılan transferler iyi kötü fark etmez insanlar yorumlarını yapacaklar. Ülkenin hali eleştiriye açık olmamaktan kaynaklanıyo zaten.

Hocaya saygım var, medya, TFF ve diğer kulüplerin ayağını kaydırma çabasından dolayı da destekçisiyim lakin sorgulamamak bu camianın karakterinde yoktur, olmaz da.

Bunu kimseden bekleyemez.

Elinde Mbappe, Paredes gibi genç Adamlar mi varda bizim haberimiz yok ?
Mbappe gibi oyuncular insanların ulaşmadığı ormanlarda ağaç üzerinde yetişmiyor. Teknoloji istiyor, futbol zekası istiyor, en önemlisi hoca istiyor. Sen elindekileri kimler yetiştiriyor biliyor musun? Bugün 30 milyon euro bonservis bedeline cikan ozan son tercih olarak oynatildi bir kisi az sakatlansak veya lemia gibi bir oyuncumuz olsa belki de şu an hala yedeklerde surunuyordu.
Donkla da puan kaybediyorsun altyapıdan herhangi bir çocukla da kaybedersin, ömerle de pozisyon harciyorsun orjini kanat forvet olan yunusla da harcardin.
Hocayı korumayı bırakalım garanticiligi olduğu sürece bu takımda ne teknik yardimci olacak ekip oluşur ne de genç oyuncu kazanırsın.
Bir takım lige havlu attıktan sonra 17 yaşındaki cocuk yerine 1 ay sonra serbest olacak 34 yaşındaki götü ağarmış oyuncuyu oynatmaz. Donk iyidir hoştur jokerdir ama gel gelelim 1.8 milyon Euro verip oynatacagina 100 bin euro alan emin 300 bin euro alan ozornwaforn benim ilk tercihim olur.

kimse şampiyon olmadık diye takıma/hocaya sallamiyor. Ta kasımdan beri portal fikir ikinci de olsak olur. Bu çok önemli.
Hadi bizim oyuncular sakatlandı hadi pandemi donemi oldu falan yahu sivastan da mı utanmiyoruz adamlar bugün kazanırsa trabzonun kaybettigi anda 2.ler. Sivas geç ocakt ligi bitiren Beşiktaş yahu sivas ile trabzon kazanamayıp Beşiktaş kazansa trabzonla ayni puana geliyor ikili averaj ne durumda bilmiyorum.

Trabzon 62 puanda
Biz 56 puandayız
Dün akşamki mac giden iki puan
Gaziantep maçı giden iki puan
4 etti.
Hadi hepsi pandemi dedik şu ikisini son dakika kaybetmezsen aradaki fark 2 trabzon un bir mac eksiği var kazandı desen 5 olsun.
Yahu senin kaybettiğin bir Ankaragücü maçı var adamlar ligden düştüğü 10 hafta önce kesinleşmiş.

Bak geri kalan maçlara girmedim. Sen hiçbir şey yapmasan bu sene ikinci olurdun istemedik. Bu takim bu sene ilk ikiye girmediyse kimse bahane üretmesin hoca ve ekibinin hatası herşeyi geçtim bu takimin ilk 5te olamaması rezillik. Bahaneyle kabullenecek şeyler değil.
Bu takim pandemi arasina girdiğinde ben alanyayi-trabzonu-basaksehiri doğru mentalite ve oyun planıyla hoplatiriz diye düşünüyordum hala Fikrimin arkasındaydım hangi takimin ne zaafı var kabak gibi ortada.
Kimyanın iki hafta arayla 4 tane attığı iki takımı yenemedik. Alanyadan 4 tane yedik. Bahane üretilecek sonuçlar değil bunlar

Ya sen yine de oyle dusunme.

Sivasli, trabzonlu hayatlarinda basari yakalamamis oyuncularin motivasyonu ile bizimkiler bir olmaz, olamaz.

Biz 8 de 8 yaparken oyuncular da teknik ekip de ayniydi. He belki para odenmedi bu arada, kavgalar oldu. Ne bileyim FT bir sure hastanede, sonra evde kaldi, baskan, AA.

Ama cok net ki 4 nala sampiyonluga giden takima birseyler oldu. Yoksa takimi o sekilde cikis yaptiran FT pandemi sonrasi futbol bilgisini mi kaybetti?

Bence bizim oyuncular euro milyoneri. Millet evde oturuyorken oynamak istemediler. Bi de sakatliklar geldi. Belki Falcao yatarken onlarin oynayip onun yarisi kadar almalarina kizdilar?

Bilemezsin.

O yuzden en dogrusu, bu sene son 7-8 mac performanslarina bakarak yorum yapmamak olmali. Son derece aldatici olur.

ulan her sene aynı hikaye bıktık artık be!

2 sene önce başladın bize ocak'ta müsade edin diye sonra temmuz'da müsade edin diye diye çer çöp doldurdun takıma hala utanmadan konuşuyorsun. başarısızlığı kabul edip çekil artık köşene.

Hocaya saygım var, medya, TFF ve diğer kulüplerin ayağını kaydırma çabasından dolayı da destekçisiyim lakin sorgulamamak bu camianın karakterinde yoktur, olmaz da.

Bunu kimseden bekleyemez.
sana söylemiyor ztn kmk. mesajı uA'ya veriyor hoca. uA'da bir açıklama yapar ilerleyen günlerde. konsolide ediyor böyle böyle. reis gibi diyoruz alakaları yok diyorlar sonra

Üst Alt