Fatih Terim: "Oyuncularımın reaksiyonundan memnunum, sonuçtan değil" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Oyuncularımın reaksiyonundan memnunum, sonuçtan değil"

Önümüzdeki hafta belhanda hariç herkes oynasın. Ama o karaktersiz oynamasın. Her maç yüzde yüz olabilecek pozisyonları bencilliginden beceriksizliğinden yiyor.

Golden sonra oynayan takım maç başında da yapabilir bunu. Eski felsefene dön artık. Galatasaray ligde maçı tutmaz, Allah ne var ne yok saldırmak lazım. Son yılların en dandik ts u olabilirdi bu akşam karşımızdaki. Buna rağmen kontra ya gidecekken gerek mariano gerek Feghouli topu kontrol edemedikleri veya pası aktaramadiklari için yapamadık.
Brugge maçında 3 defa aynı şeyi belhanda yüzünden yapamadık.

Şu adamlara biraz top kontrolü biraz hava topu çalıştır gözünü seveyim. Orta açmak bu kadar zor olmamalı. 33 yaşına gelmiş herif orta nası açılır bihaber. Bu seviyede adamın Gs da işi yok. İki bekte rezalet.

Önümüzdeki hafta belhanda hariç herkes oynasın. Ama o karaktersiz oynamasın. Her maç yüzde yüz olabilecek pozisyonları bencilliginden beceriksizliğinden yiyor.

Golden sonra oynayan takım maç başında da yapabilir bunu. Eski felsefene dön artık. Galatasaray ligde maçı tutmaz, Allah ne var ne yok saldırmak lazım. Son yılların en dandik ts u olabilirdi bu akşam karşımızdaki. Buna rağmen kontra ya gidecekken gerek mariano gerek Feghouli topu kontrol edemedikleri veya pası aktaramadiklari için yapamadık.
Brugge maçında 3 defa aynı şeyi belhanda yüzünden yapamadık.

Şu adamlara biraz top kontrolü biraz hava topu çalıştır gözünü seveyim. Orta açmak bu kadar zor olmamalı. 33 yaşına gelmiş herif orta nası açılır bihaber. Bu seviyede adamın Gs da işi yok. İki bekte rezalet.
Ilk o oynar yine. Terim ilk defa sitem etti hkk. Ama. Umarim komple kaptmistir belhanda konusunu diye umuyorum

merak ediyorum bir şekilde şampiyon olursak gene yani Fatih hoca 8 pardon 9. şampiyonluğunu alırsa sırf hocamız Fatih terim diye sevinmeyecek kişiler like atabilir mi ona göre onlara sen sevinme ulan ayı diyeyim.Şimdi tek tek ara bul falan zor iş

Ne yapıp edip devre arasına 32 puan ile ulaştırmalı bu takımı.

İkinci devre

Başakşehir
Fenerbahçe
Sivasspor
Alanya

Deplasmanları olacak.

13G 4B veya maksimum 1 yenilgi gibi bir hakkımız olur bu durumda. 70-72 arası bir puan şampiyon yapar.

Hoca hoca.. Bu duran top problemi ne olacak diye soru soran bir gazeteci yok yahu bu ulkede..

Duran toptan cok amatorce bir gol yedik.. Sosa 50 metreden Sorloth a adrese teslim pas atiyor. Bizim uzunlar (Nzonzi, Donk, Marcao) 2-3 metreden adami seyredlyorlar..

Onlarca korner kullandik, frikik kullandik. En ufak bir tehlike yaratamadik..

FT oyuncularim reaksiyon gosterdi diye seviniyor. Bir de sen reaksiyon goster de, su duran top problemini coz be adam..:((

merak ediyorum bir şekilde şampiyon olursak gene yani Fatih hoca 8 pardon 9. şampiyonluğunu alırsa sırf hocamız Fatih terim diye sevinmeyecek kişiler like atabilir mi ona göre onlara sen sevinme ulan ayı diyeyim.Şimdi tek tek ara bul falan zor iş
Ben futbol izlemek istiyorum rezillik degil avrupada başarı istiyorum böyle rezillik degil onun icin terimi iyi futbol oynatmadıgı sürece eleştiririm ben terminin futbolculugundan beri bu takım taraftarıyım terimspor lu degil sana ayı deme hakkını kim veriyoda millete hakaret edicen

Belhanda embesil feghouli de zaten gtünü kaldıramıyor falan demesini mi bekliyordunuz xD

Üçlü çıkmış beşli oynamış sağdan orta yapmış vs değil bizim mevzumuz şu an. En başta takım olamadık ve reaksiyon vermiyorduk bundan önceki maçlarda. Bu önemli bir eşik olur umarım bu açıdan.

Ben futbol izlemek istiyorum rezillik degil avrupada başarı istiyorum böyle rezillik degil onun icin terimi iyi futbol oynatmadıgı sürece eleştiririm ben terminin futbolculugundan beri bu takım taraftarıyım terimspor lu degil sana ayı deme hakkını kim veriyoda millete hakaret edicen
belliki yaşça benden büyüksün o yüzden abi diyeceğim .Abi terimi bende çok eleştirdim asla terimci değil GALATASARAYLIYIM.Ama burda öyle kişiler varki dünkü maç yazılarına bak İnşallah fark yerizde Terim gider diyenler var ve eminim sırf o gitsin diye başarısız olmamızı isteyenler var burda

belliki yaşça benden büyüksün o yüzden abi diyeceğim .Abi terimi bende çok eleştirdim asla terimci değil GALATASARAYLIYIM.Ama burda öyle kişiler varki dünkü maç yazılarına bak İnşallah fark yerizde Terim gider diyenler var ve eminim sırf o gitsin diye başarısız olmamızı isteyenler var burda
46 yaşındayım heralde büyügümdür bilmiyom burda benden yaşlıda yok galiba forumda😊 valla terim gitsin diye fark yiyelim diyen galatasaraylı degildir benim terimi istememe sebenim oynanan futbolun umut vermemesi yoksa terimle ne problemim olcak ama kendini geliştirmedi ve takıma bi faydası etkisi oldugunu düşünmüyorum

Avrupanın orta sıra bile olamayan takımları şamar vuruyor bu tsye biz 15 dkk kicimizi yirtinca hemen imparator geri donduculer ortaya cikmis beraberliklere sevinir olduk maglubiyetlere sevinir olduk 6 -0 lara alistirildik ama fatih hocam saolsun ya galatasaray bi sekilde toplar heralde

Üst Alt